Haberler

Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş'ın adaylığı için kapıları kapattı

Güncelleme:

Cumhurbaşkanlığı adaylığı için ismi geçen İmamoğlu ve Yavaş'a üstü kapalı mesaj veren Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanlarımızın işlerine kilitlenmeleri gerekiyor. Seçildikleri dönemin sonuna kadar görevlerini sürdürmeliler. Halka verdikleri taahhütleri yerine getirmeleri gerekir" dedi.

2023 seçimleri için geri sayım devam ederken 6'lı masada yer alan muhalefet liderlerinin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı belirsizliğini koruyor. Konuyla ilgili son olarak CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan bir açıklama geldi.

İKİ İSME DE KAPIYI KAPATTI

Kendisi gibi adaylık için ismi geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a üstü kapalı mesaj veren Kılıçdaroğlu, "Belediye başkanlarımızın işlerine kilitlenmeleri gerekiyor. Seçildikleri dönemin sonuna kadar görevlerini sürdürmeliler. Halka verdikleri taahhütleri yerine getirmeleri gerekir. Ben 11 büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarımızı çok başarılı buluyorum" şeklinde konuştu.

İMAMOĞLU'NUN KARADENİZ GEZİSİ

HalkTV'den Fikret Bila'ya konuşan Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'nun Karadeniz gezisiyle ilgili de konuştu. Geziden haberi olduğunu ve önceden onayladığını belirten Kılıçdaroğlu, "Ekrem Bey, popüler bir isim. Gezinin yankılanması bu açıdan da doğal" ifadelerini kullandı.

Olgun Kızıltepe
Haberler.com - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Politika Güncel Haberler

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Seçime de toplantıya da damga vurdular! Vekillerin emekli için istediği zam oranı AK Parti'yi karıştırdı

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Brezilya'dan ithal edilen 27 bin angus dev gemiyle Türkiye'ye getirildi

Bakmadan Geçme

Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240 25-26 Mayıs Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! KPSS sınav yerleri ne zaman açıklanacak 2024? #128196 25-26 Mayıs İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! Gaddar ne zaman final yapacak? #129300 #128250 25 Mayıs Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

Meclis'e gelmesi beklenen düzenleme Erbakan'ı küplere bindirdi: Biz sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız

500

Yorumlar (42)

HAYRETTİN ŞÖLEN:

MANSUR YAVAŞ SEÇİME GİRMESE AKP BİR 50 YILDAHA İKDİDAR KILIÇTAROĞLU Bİ GİT ŞU CHP BAŞINDAN ARTIK

244
77
yanıtYanıtla
Halis Bahar:

Kılıçdaroğlu yine kendi bacağına sıkıyor. Bakın bu şaka değil Mansur başkan aday olmazsa Akp kazanır NET

222
59
yanıtYanıtla
Kenan Tetik:

Vatanını seven kime oy vereceğini bilir durmak yok yola devam topunuz gelin

134
128
yanıtYanıtla
Metin Yalcin:

58 Km raylı sistem yapacaktı daha 1 metre bile yapamadı ne özelliği var da Mansur Yavaş olacakmış lâf salatası ceğiz, cağız'dan başka bir şey yok

113
139
yanıtYanıtla
Jerry jerry:

Seçmene kulak vereceksiniz. Mansur aday olmalı.

161
85
yanıtYanıtla
Mustafa Işık Doğan:

her kesimi kucaklayacak bir aday lazım ülkeme. üzgünüm bu sen değilsin Kılıçdaroğlu. Ekrem bey de belli kesime çok yanaştı. Bize Mansur Yavaş lazım.

180
62
yanıtYanıtla
Tarafsız Yorum:

Mansur Yavaş aday gösterilmezse eğer bu seçim kazanılamaz.

168
69
yanıtYanıtla
Kemal ALBAYRAK:

kazanacağını sanmıyorum ama evet kesinlikle en güçlü aday yavaş

yanıt72
yanıt48
selam özkul:

Kılıçdaroğlu düş yakamızdan!!! Tek çare Mansur Yavaş !!!

151
77
yanıtYanıtla
Metin Yalcin:

AK Parti olarak ondan memnunuz, o bizim iktidar yolundaki en güvendiğimiz siyasetçi ..))

yanıt100
yanıt30
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title