Haberi Paylaş

Erdoğan, İnce'yi Kılıçdaroğlu için söylediği "Yenmiş de yenmiş" sözleri üzerinden tiye aldı

Politika Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında cumhurbaşkanı adaylığı için başvuru yapan Muharrem İnce ile ilgili soruya dikkat çeken bir yanıt verdi. İnce'nin Kılıçdaroğlu'na yönelik "Yenmiş de yenmiş, yenmiş de yenmiş" sözlerini hatırlatan Erdoğan, "Bunu kim için söyledi? Bay Bay Kemal için söylemişti. O da payına düşeni aldı. N'oldu? Sonunda mağlup oldu. Biz, eserlerimizle konuşuyoruz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ortak yayında kendisine sorulan Muharrem İnce sorusunu yanıtladı. Memleket Partisi lideri İnce'nin kendisine yönelik eleştirilerine değinen Erdoğan şöyle dedi:

"Muharrem Bey'le ağız dalaşına veyahut bir zihinsel repliğe girmeyi doğru bulmam.

Yani, kendisinin biliyorsunuz, bir ifadesi var. Bunu bir replik olarak da değerlendirebilirsiniz. Ne diyordu? 'Yenmiş de yenmiş yenmiş de yenmiş' diye.

Bunu kim için söyledi? Bay Bay Kemal için söylemişti. O da payına düşeni aldı. N'oldu? Sonunda mağlup oldu. Biz, eserlerimizle konuşuyoruz."

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, geçtiğimiz dönemde TBMM'de düzenlediği bir basın toplantısı sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı işaret ederek Millet İttifakı'nın adayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Yenmiş seni, çıkmışsın yenmiş, çıkmışsın yenmiş, yenmiş de yenmiş" sözleriyle yüklenmişti.

Kemal Kılıçdaroğlu Memleket Partisi Muharrem İnce Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title