Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tatlısu siyasetçilerini cahillikleriyle baş başa bırakıyorum (3) - Haberler
Haberi Paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tatlısu siyasetçilerini cahillikleriyle baş başa bırakıyorum (3)

Demirören Haber Ajansı - Politika
 - Güncelleme:
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tatlısu siyasetçilerini cahillikleriyle baş başa bırakıyorum (3)

CEMEVİ BAŞKANLARINI KABUL ETTİCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da Cemevi başkanları ile mahalle muhtarlarından oluşan 7 kişilik bir heyetle görüştü.

CEMEVİ BAŞKANLARINI KABUL ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da Cemevi başkanları ile mahalle muhtarlarından oluşan 7 kişilik bir heyetle görüştü. Eğrek Alevi Bektaşi Kültür ve Cemevi Derneği Başkanı Mehmet Akyüz, Bozdoğan Alamut Mahallesi Cemevi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Özçörtük, Söke Güzeltepe Mahallesi Kültürünü Yaşatma Derneği Başkanı Özgül Avcı, Alevi Kültür Dernekleri Söke Şubesi Başkanı Şevki Kaya ile Çine Dutluoluk Mahallesi Muhtarı Sadık Yıldız, Bozdoğan Alamut Mahalle Muhtarı Hasbi Şen ve Efeler Yılmazköy Mahalle Muhtarı Özkan Tosun'dan oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti.

Caner ÜNVER/ANKARA,


Demirören Haber Ajansı / Politika

Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı Cemevi Aydın Politika Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title