Haberler

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın Seçim Startını Verdi

Güncelleme:

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın, coşkulu bir vatandaş buluşmasıyla seçim startını verdi. Balıkesirspor taraftar grubunu da arkasına alan Akın, meşaleler eşliğinde şehir meydanına girdi.

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın'ın seçim startını verdiği ilk vatandaş buluşması, coşkulu taraftar görüntülerini aratmadı. Balıkesirspor taraftar grubunu da arkasına alan Akın, meşaleler ve Galatasaraylı futbolcu Icardi ile özdeşleşen 'Aşkın Olayım' şarkısı ile şehir meydanına girdi.

CHP Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Akın'a Balıkesir merkezin en uzun caddesi olan Milli Kuvvetler Caddesi'nin başında karşılama düzenlendi. Karşılama grubunu düzenleyen Balıkesirspor taraftarı, cadde üzerinde meşaleler yaktı. Büyük bir kalabalık ile karşılanan Büyükşehir adayı Ahmet Akın, halka sesleniş için Ali Hikmet Paşa Meydanı'nda düzenlenen standa güçlükle erişebildi.

"Yiğit Balıkesirliler merhaba" diyerek konuşmasına başlayan Akın, "Balıkesir benim ailem diyerek çıktığım bu yolda inanın buraya kolay gelemedik. Çok mücadele ettik, çok çalıştık. Doğup büyüdüğüm memleketim Balıkesir'de 3 dönem milletvekilliği yapmayı bana layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Çok çalıştım daha çok çalışacağız. Halkın içinde olmazsanız, halkın sorununu bilemezsiniz. Eğer halkın sofrasına oturup ekmeğini paylaşmazsanız, ne çektiğini ne yediğini bilemezsiniz. Allah şahidimdir her zaman hemşehrilerimin yanında oldum. Hep onlarla yan yana iç içe oldum ve ben dertlerine de derman olmak için hep mücadele ettim. Bu benim en büyük görevim neden? Çünkü, halka hizmet Hakk'a hizmettir. Siz de benimle var mısınız Balıkesir" sözleriyle seçim startını verdi.

CHP'li Ahmet Akın'ın vatandaşa sesleniş programına, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, CHP Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili destek amacıyla eşlik etti. - BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Balıkesirspor Ahmet Akın Balıkesir Politika Güncel Haberler

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Dink cinayetinin tetikçisi Ogün Samast, adliyeden tespih sallayarak çıktı

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Bahçeli'nin Erdoğan-Özel görüşmesine yorumu çok sert oldu: Bu görüşmeler bizi hedef alan kampanyaya dönüştü

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Coplu müdahale öncesi neler yaşandı? 2 polis memurunun başını yakan olaydan yeni görüntüler

Bakmadan Geçme

Arife mi, arefe mi? TDK nasıl yazılır? Türk Dil Kurumu doğru yazılışı hangisi #129300 Messi futbolu bıraktı mı? Messi jübile mi yapacak 2024? 13 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 13 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 13 Haziran AFAD ve Kandilli deprem listesi! 13 Haziran Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 13 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 13 Haziran Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 13 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 13 Haziran 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 13 Haziran Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 13 Haziran Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! Survivor birincilik ödülü ne, Survivor şampiyonu ne kazanacak, kaç TL? 13 Haziran İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 13 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! Survivor 2024 final nerde yapılacak? İstanbul Nefes Orman Açık Hava Sahnesi nerede? Survivor All Star 2024 şampiyonu nasıl belirlenecek, SMS mi performans mı? #129300
14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

14 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar! Olayı öğrenen anne, 2 kişinin evini ateşe verdi

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title