Haberler

Başkan Tütüncü, 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri'nde gençlerle buluştu

Abone Ol

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 'Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında' sloganıyla düzenlenen 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günlerinde' kamu kurumları stantlarını gezdi, gençlerle buluştu.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 'Geleceğin Burada, Devletin Senin Yanında' sloganıyla düzenlenen 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günlerinde' kamu kurumları stantlarını gezdi, gençlerle buluştu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca 12 ilde gençlere yönelik düzenlenen, "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri"nin 3. Durağı Antalya oldu. Tarım Bakanlığından Ticaret Bakanlığına, Gençlik ve Spor Bakanlığından Sanayi, Teknoloji Bakanlığına, Savunma Sanayi Bakanlığından Bilgi Teknolojileri Kurumuna kadar birçok kamu kurum ve kuruluşu tanıtıldı. 'Devlet Teşvikleri Tanıtım Günlerine' Kepez Belediyesi ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü de katılım gösterdi. Gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla ANFAŞ Fuar Merkezinde düzenlenen "Devlet Teşvikleri Tanıtım Günleri'nde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kurum temsilcileri ve gençlerle bir araya geldi. Kamu kurumları stantlarını ziyaret eden Başkan Tütüncü, gençlerin kurumlarla buluşmasını ve devlet kurumlarının işleyişi hakkında bilgi alışverişlerini yakından takip etti. Gençlerin kariyer planlaması için bu tür etkinlikleri yakından takip etmeleri gerektiğini ifade eden Başkan Tütüncü "Geleceğini şekillendirmek isteyen ve girişimci olmak isteyen gençlerin bu stantları ziyaret etmesi gerekiyor. Ülkemizi daha iyi yerlere taşıyacak gençlerin önünü açmak için bu tür bilgilendirici ve kariyer planlayıcı etkinlikleri yerel yönetimler olarak sonuna kadar destekliyoruz" dedi. Gençleri kamu kurumlarıyla bir araya getirmek amacıyla 12 ilde gerçekleştirilmesi planlanan etkinliğin 3. Durağı olan Antalya'nın ardından 23-24 Nisan tarihlerinde Adana'da, mayısta ise Kayseri ve Samsun'da gerçekleştirilecek. - ANTALYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Hakan Tütüncü Antalya Kepez Kamu Politika Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title