Haberler

Başkan Karabacak, "Emeklilerimizin Yüzü AK Parti ile Gülüyor"

KOCAELİ(İHA) – Emekli vatandaşlarla bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak , “Emekli vatandaşlarımızın yüzü AK Parti hükümeti ile gülüyor” dedi.

KOCAELİ(İHA) – Emekli vatandaşlarla bir araya gelen Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, "Emekli vatandaşlarımızın yüzü AK Parti hükümeti ile gülüyor" dedi.

Başkan Karabacak, AK Parti hükümetinin aradan geçen 16 yılda ülkemizdeki yaklaşık 12 milyona yakın emeklinin refah seviyesini yükseltmek için tüm olanakları seferber ederek halkımızın yüzünü güldürdü. Bugün kadar yapılan intibak düzenlemeleri, promosyon ödemeleri, destek priminin kaldırılması ve en son bayram ikramiyesi ile geliri artan emekli vatandaşlarımız artık geleceğe daha güvenle bakıyor" dedi.

Başkan Karabacak, AK Parti'nin 2002 yılından itibaren emekli vatandaşların ekonomik şartlarını iyileştirme adına önemli adımlar attığına vurgu yaparak, "Özellikle intibak yasasıyla emekli vatandaşlarımız hak ettikleri maaşlarını almaya başladılar. Son değişikliklerle birlikte emeklilerimiz iki dini bayramda da ikramiye hakkı elde ederken, 266 lira alan 65 yaş ve üzeri vatandaşlarımızın maaşları da 500 liraya çıkarak onlara da önemli destek sağlandı. Bu ve benzeri iyileştirmelerin devamı için 24 Haziran Seçimleri büyük önem taşıyor. Sizlerden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti'ye bir kez daha destek istiyoruz. Her bir oyun önemi büyük" diyerek vatandaşlardan seçimlerde destek istedi. - KOCAELİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Politika

Şükrü Karabacak Darıca Politika Güncel Haberler

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

Bakmadan Geçme

Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi! Kripto yasası Meclis'ten geçti mi? Kripto varlıklara ilişkin düzenleme ne oldu? Serdar Sertçelik kimdir, Serdar Sertçelik yakalandı mı? #129300
Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title