Haberi Paylaş

6'lı masa aday için toplanırken, CHP'nin astığı afiş dikkat çekti! Herkes "Aday Kılıçdaroğlu mu?" diye soruyor

Politika Haberleri

İlk kez Cumhurbaşkanı adayını konuşmak için bir araya gelen 6'lı masanın toplantıda olduğu saatlerde CHP Genel Merkezi'ne asılan bir afiş dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının olduğu afişte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini açıklarken kullandığı, "Yeter! Söz Milletin" ifadeleri yer aldı. Afiş sonrası herkes "6'lı masanın adayı Kılıçdaroğlu mu?" sorusunu sormaya başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim tarihini 14 Mayıs olarak ilan etmesinin ardından, siyasi partiler seçim hazırlıklarına start verdi. Bu kapsamda 6'lı masa ilk kez aday konuşmak için İYİ Parti'nin ev sahipliğinde toplandı. Toplantı sürerken CHP Genel Merkezi'ne asılan bir afiş dikkat çekti.

6'lı masa liderleri adayın kim olacağını konuşurken, CHP Genel Merkezi'ne Kılıçdaroğlu'nun fotoğrafının olduğu ve üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim tarihini açıklarken kullandığı "Yeter! Söz milletin" ifadelerin yer aldığı bir afiş asıldı.

6'lı masa aday için toplanırken, CHP merkezine asılan afiş dikkat çekti! Herkes 'Aday Kılıçdaroğlu mu?' diye soruyor

Seçim tarihinin belli olmasına rağmen 6'lı masanın adayı hala gizemini koruyor. Ancak CHP Genel Merkezi'ne asılan afiş sonrası herkes "6'lı masanın adayı Kılıçdaroğlu mu?" sorusunu sormaya başladı.

Seçimlere yaklaşık 4 ay kalırken 6'lı masanın adayı olarak 3 isim ön plana çıkıyor. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Anlara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş adaylık için adı konuşulan isimler arasında.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu 6'lı Masa Politika Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (25)

Efe:

Yine bu milletle dalga geçmeyi seçmişler…Bu milleti kendi sloganınla kucaklamak varken yine salak ve aptal yerine koymuşlar …YAZIK 100 YILLIK PARTİNİN KENDİNE AİT BİR SLOGANI OLMAZ MI …?

Cevap Yaz02Yayından Kaldır
mehmet yılmaz:

Aday açıklama konusunda fazla acele etmeyin. Biz sabırlıyız. Aday açıklandığı an işin bütün heyecanı kaçar.

Cevap Yaz24Yayından Kaldır
Ahmet SEZER:

Arkadaş Kılıçtaroğlu aday olursa ak partililer, çekirdeklerini ellerine alıp kazanmanın garantisiyle seçimi izlerler. yazık. Mansur yavaş hadi olmadı imamoğlu olsun bari en azından bir şansımız olur

Cevap Yaz99Yayından Kaldır
Tüm 25 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title