POLAT ŞAROĞLU HABERLERİ

Polat Şaroğlu haber, Polat Şaroğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Polat Şaroğlu

Polat Şaroğlu

Doğum Yeri Tunceli / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969 -

Polat Şaroğlu Kimdir ?

1969 yılında Tunceli de doğdu. İlköğrenimini Tunceli de tamamladı. Ankara Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Ticaretle uğraşan Şaroğlu, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir. 27. dönem CHP Tunceli milletvekili adayıdır. Şaroğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Polat Şaroğlu 24.7.2020
İmamoğlu ve Soyer'den babasını kaybeden Taşdelen'e taziye ziyareti
Öte yandan, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu ile Tunceli'nin Hozat, Ovacık, Nazimiye, Pülümür ve Pertek belediye başkanları Taşdelen'e taziye ziyaretinde bulundu.
Polat Şaroğlu 13.6.2020
Fransa'da evlerinin havuzunda ölü bulunan anne ile çocukları Tunceli'de toprağa verildi
Eşi ve iki çocuğunu kaybeden Muharrem Yücetepe'nin dayısı Faruk Gezici, gazetecilere boğulma olayını şöyle anlattı: "Muharrem, eşinin telefonlarına cevap vermemesi üzerine merak edip eve bakmaya gidiyor. Evde çocuklarını ve eşini havuzun içinde görüyor. Otopsi sonucunca bildiğimiz tek şey var, dıştan herhangi müdahale yok, suda boğulma. Detaylı otopsi 3 ay sonra çıkacak. Şu an bilinen haliyle ilk önce küçük olan canımız vefat ediyor. Ardından anne, en son da büyük çocuk vefat ediyor. Hiç kimse yanlarında olmadığı için bildiğimiz şu, çocuklar suya düşünce gelin hanım panik yapıyor ve böylece bu elim kaza meydana geliyor." Cenaze merasimine, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, Belediye Başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Polat Şaroğlu 6.6.2020
CHP'nin tarım politikaları heyeti, Tunceli'de incelemede bulundu
Tarımsal alanda ve çiftçilerin yaşadığı sorunları tespit etmek amacıyla CHP tarafından oluşturulan tarım politikaları heyetinde görevlendirilen Milletvekilleri Gürsel Erol, Ali Öztunç, Nihat Yeşil, Erkan Aydın, Polat Şaroğlu ve Okan Gaytancıoğlu, Tunceli'de incelemelerde bulundu.
Polat Şaroğlu 31.1.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kılıçdaroğlu, Mustafa Paşa Mahallesi'ndeki incelemelerinin ardından beraberindeki CHP milletvekilleri Gürsel Erol ve Polat Şaroğlu ile birlikte, depremde hayatını kaybedenlerin taziyesine katıldı.
Polat Şaroğlu: Başkan Akın gazetecilerle buluştuPolat Şaroğlu 31.1.2020
Polat Şaroğlu 22.1.2020
Kamer Genç mezarı başında anıldı
Anma etkinliğine, CHP'li milletvekilleri Gürsel Erol, Polat Şaroğlu, Yüksel Mensur Kılıç, Cengiz Gökçel, Pülümür Belediye Başkanı Müslüm Tosun, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik, Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP İl Başkanı Mesut Coşkun, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Polat Şaroğlu 21.12.2019
AK Parti Tunceli İl Başkanı Tek: "Tunceli huzuru AK Parti döneminde yaşadı"
AK Parti Tunceli İl Başkanı Fatih Tek, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu'nun TBMM'de Tunceli'ye yapılan yatırımların zayıf olduğu yönündeki ifadesine ilişkin, "Tunceli'ye hizmet gelmemesinin en büyük nedeni terör iken terörünün panzehiri olan huzuru Tunceli AK Partili hükümetler...
Polat Şaroğlu 18.10.2019
FÜ Rektörü Demirdağ'ın vefat eden babası son yolculuğuna uğurlandı
Cenazeye, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, 8.
Polat Şaroğlu 20.9.2019
Terör kurbanı kardeşlerin ismi Ovacık'ta yaşatılacak
CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu da hayatını kaybeden kardeşlerin isminin sonsuza dek yaşayacağını aktardı.
Polat Şaroğlu 24.8.2019
Pülümür 22. Geleneksel Bal Festivali başladı
Festivale CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Polat Şaroğlu 5.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ-12
Berktuğ ÖNCÜ- Mehmet İNAN/ BURSA, ================================================== 2)ESKİ MİLLETVEKİLİ GÜNDOĞAN, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI  İSTANBUL'da tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren eski milletvekili Bekir Gündoğan (71), memleketi Tunceli'de son yolculuğuna uğurlandı. Tunceli'den 1999 yılında 21'inci dönem bağımsız milletvekili seçilen, sonrasında Demokratik Sol Parti'ye katılan eski milletvekili Bekir Gündoğan, bir süredir kanser tedavisi gördüğü İstanbul'daki hastanede, Cumartesi günü hayatını kaybetti. Gündoğan için bugün memleketi Tunceli'de cenaze töreni düzenlendi. Cemevinde düzenlenen törene Vali Tuncay Sonel, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof.
Polat Şaroğlu 5.8.2019
Eski milletvekili Gündoğan, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Vali Tuncay Sonel, CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Munzur Üniversitesi Rektörü Prof.
Polat Şaroğlu 1.8.2019
DHA YURT BÜLTENİ -1
Pertek çevreyolunda önceki gün akşam saatlerinde, Ahmet Baysal yönetimindeki 24 EA 204 plakalı otomobil ile güvenlik korucusu Yılmaz Aslan'ın kullandığı 23 AAJ 804 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada Ahmet Baysal, eşi Hüsniye Baysal ve oğlu Eren Baysal yaşamını yitirdi. Kazada, Baysal ailesinin bulunduğu araçta bulunan Hüseyin Emik ile diğer otomobilin sürücüsü Yılmaz Arslan ve yanında bulunan Sait Şirin ise yaralandı. Yaşamını yitiren Baysal çifti ve oğulları için akşam saatlerinde Pertek Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Pertek Kaymakamı Arif Gül, Pertek Belediye Başkanı CHP'li Ruhan Alan, Tunceli Baro Başkanı Kenan Çetin, ölenlerin yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Polat Şaroğlu 31.7.2019
Tunceli'deki kazada ölen çift ve oğulları yan yana toprağa verildi
Pertek çevreyolunda dün akşam saatlerinde, Ahmet Baysal yönetimindeki 24 EA 204 plakalı otomobil ile güvenlik korucusu Yılmaz Aslan'ın kullandığı 23 AAJ 804 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada Ahmet Baysal, eşi Hüsniye Baysal ve oğlu Eren Baysal yaşamını yitirdi. Kazada, Baysal ailesinin bulunduğu araçta bulunan Hüseyin Emik ile diğer otomobilin sürücüsü Yılmaz Arslan ve yanında bulunan Sait Şirin ise yaralandı. Yaşamını yitiren Baysal çifti ve oğulları için akşam saatlerinde Pertek Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Pertek Kaymakamı Arif Gül, Pertek Belediye Başkanı CHP'li Ruhan Alan, Tunceli Baro Başkanı Kenan Çetin, ölenlerin yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Polat Şaroğlu 31.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Pertek çevreyolunda dün akşam saatlerinde, Ahmet Baysal yönetimindeki 24 EA 204 plakalı otomobil ile güvenlik korucusu Yılmaz Aslan'ın kullandığı 23 AAJ 804 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada Ahmet Baysal, eşi Hüsniye Baysal ve oğlu Eren Baysal yaşamını yitirdi. Kazada, Baysal ailesinin bulunduğu araçta bulunan Hüseyin Emik ile diğer otomobilin sürücüsü Yılmaz Arslan ve yanında bulunan Sait Şirin ise yaralandı. Yaşamını yitiren Baysal çifti ve oğulları için akşam saatlerinde Pertek Cemevi'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu, HDP Antalya Milletvekili Kemal Bülbül, Pertek Kaymakamı Arif Gül, Pertek Belediye Başkanı CHP'li Ruhan Alan, Tunceli Baro Başkanı Kenan Çetin, ölenlerin yakınları ve çok sayıda kişi katıldı.
Polat Şaroğlu 19.7.2019
CHP heyetinden terör kurbanı kardeşlerin ailesine ziyaret
Evlatlarını kaybetmiş bir aileye taziye ziyaretinde bulunmanın, kendileri için çok zor olduğunu vurgulayan Özel, sözlerine şöyle devam etti: "Kelimelerin boğazımıza dizildiği, kifayetsiz kaldığı bir günü yaşadık. Bu acının yanında böyle benzer acıların yaşanmaması için yapılması gerekenleri de konuştuk. Hiç değilse Doğu'da, Güneydoğu'da böyle riskli bölgelerde ilkokullarda bu evlatlarımıza patlayıcı maddeler, patlamamış mayınlar ve el bombaları ya da hazırlanarak tuzaklanmış patlayıcılarla ilgili bilgilerin verilmesi, tanımadıkları cisimlere dokunmaması, derhal aileye ya da güvenlik güçlerine haber verilmesi gibi bir bilinçlenme eğitimini aile bizden talep etti." "Araştırma önergesi vereceğiz" Milletvekili arkadaşlarıyla olayla ilgili kanun teklifi hazırlayacaklarını bildiren Özel, şunları kaydetti: "Bunu meclis gündemine getireceğiz. Ayaz ve Nupelda'nın hayatlarını kaybettiği bu olayın meclis ve tüm partiler tarafından da araştırılması gerekiyor. Bu konuda araştırma önergesi vereceğiz. Soru önergelerimiz, konuyu meclis ve ülke gündeminde tutacak. Tekrarını engellemeye yönelik çabalarımız olacak. Tunceli'nin, Ovacık'ın, ailenin ve tüm hemşehrilerin başı sağ olsun. Bundan sonra hiçbir annenin gözyaşı dökmemesini ve böyle acıları hiçbir ailenin yaşamamasını temenni ediyoruz." Ziyarete, CHP'li milletvekilleri Polat Şaroğlu, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yüksel Mansur, Burhanettin Bulut, Murat Emir ve Tahsin Tarhan ile CHP Tunceli İl Başkanı İrfan Bozkurt, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Hozat Belediye Başkanı Seyfi Geyik ve Pertek Belediye Başkanı Ruhan Alan da katıldı.
Polat Şaroğlu 19.7.2019
CHP heyetinden Ayaz ve Nupelda kardeşlerin ailesine ziyaret
CHP Genel Merkezi'nce görevlendirilen Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile milletvekilleri Polat Şaroğlu, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Tahsin Tarhan, Murat Emir, Burhanettin Bulut ve Yüksel Mansur Kılınç'ın yer aldığı heyet, Ovacık ilçesine bağlı Çakmaklı köyüne giderek, çocukları Ayaz ve Nupelda'yı, terör örgütü PKK'nın tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu kaybeden acılı anne Cevriye ve baba Ekber Güloğlu'ya başsağlığı ziyaretinde bulundu.
123
Şu an buradasınız: Polat Şaroğlu Haberleri | Polat Şaroğlu Kimdir - Haberler - Polat Şaroğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Polat Şaroğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Milletvekili Şaroğlu'ndan bayram mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 14:34:49. #1.14#
title