PKK'nın dağdaki balerini! Teröristleri şirin gösterme çabaları bu kez güldürdü - Haberler
Haberi Paylaş

PKK'nın dağdaki balerini! Teröristleri şirin gösterme çabaları bu kez güldürdü

Haberler.com - Haberler | Güncel
PKK'nın dağdaki balerini! Teröristleri şirin gösterme çabaları bu kez güldürdü

Terör örgütü PKK'ya yakın kuruluşların, teröristleri şirin gösterme çabası bitmek bilmiyor. Son olarak İzmir'den PKK'ya katılan ve dağa çıkan kadın teröristin, dağlarda bale yaptığı bir ana ait kare paylaşıldı.

MİT ve TSK ortaklığında gerçekleştirilen başarılı operasyonlar, terör örgütlerine göz açtırmıyor. Mağaralardan başını çıkaramayan teröristler, yapılan operasyonlarla etkisiz hale getiriliyor. Hal böyleyken Pkk'ya yakın kaynaklar ise örgütü ve teröristleri şirin gösterme çabalarına devam ediyorlar.

DAĞ BAŞINDA BALE

PKK'lı teröristler, örgüt medyası üzerinden propaganda çalışmasına bu kez kadın bir teröristi alet etti. Son olarak İzmir'den terör örgütü PKK'ya katılan teröristin dağda bale yaptığı anlardan bir kare paylaşıldı. Söz konusu kare, sosyal medyada da gündem oldu.

ÖRGÜTTEN KAÇAN GENÇ KIZLAR, YAŞADIKLARI KABUS DOLU GÜNLERİ ANLATMIŞTI

Öte yandan örgütten kaçan genç kızların anlattıkları ise söz konusu bale fotoğrafı ile anlatılmak istenen gibi şirin değil elbette. Örgütten kaçmayı başarıp güvenlik güçlerimize teslim olan genç kızlar, yaşadıkları işkence ve tecavüz dolu günleri sıklıkla anlatıyor. Dağda erkeklerin tecavüzüne uğrayan kadınlardan hamile kalanlarının öldürüldükleri; sık sık şiddet gördükleri ve insani değerlerden çok uzak yaşadıkları terör örgütünün gerçek yüzünü ortaya koymuştu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (14)
FENERBAHÇE CUMHURİYETİ :Bunların en iyisi ölü olanıdır.
omer turan:değil bale amuda kalksanızda soyunuzu kurutacağız.
Süleyman Eker:Arkadaslar ne yazik ki bati bunlari magdur görüyor sanki türkiye cumhurriyeti onlari vatanlarindan kovmus gibi... kendilerini acindirmayi basariyorlar ...... siz doldurun noktalari
500