Philip Morris Haberleri

Philip Morris haber, Philip Morris son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Philip Morris - 01.12.2020
4. Ege Ekonomik Forum'da dijital dönüşüm tartışıldı
Oturumda söz alan Philip Morris Sabancı Genel Müdürü Filiz Yavuz Diren, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zehra Öney ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Ultav da dijitalleşme ve bütünsel dönüşüm konusundaki çalışmalarını anlattı.
Philip Morris - 12.11.2020
Trio Mobil, Avrupa'da endüstriyel IoT'yi yeniden tanımlayacak
Nesnelerin interneti, ileri veri analitiği ve yapay zeka teknolojilerini kullanarak geliştirdiği teknolojiler ile IoT konusunda birikimi ve müşteri odaklı bakış açısıyla çözümler üreten Trio Mobil, dünya genelinde Mercedes, Ford, Carrefour, Philip Morris, Astra Zeneca gibi birçok global firma da dahil olmak üzere 25 binin üzerinde şirkete hizmet veriyor.
Philip Morris - 22.07.2020
Son dakika haber: Küresel piyasalar karışık seyrediyor
ABD'de dün açıklanan finansal sonuçlara göre IBM, Coca-Cola, Lockheed Martin ve Philip Morris gibi şirketlerin ikinci çeyrek bilançolarının beklenenden iyi gelmesiyle güne yükselişle başlayan New York borsasında, hisse ve sektör bazlı hareketler etkili oldu.
Philip Morris - 21.07.2020
New York borsası karışık seyirle kapandı
Endeksler, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı yürütülen aşı çalışmalarındaki olumlu gelişmeler ile IBM, Coca-Cola, Lockheed Martin ve Philip Morris gibi Amerikan şirketlerinin ikinci çeyrek bilançolarının beklenenden iyi gelmesiyle güne yükselişle başlamıştı.
Philip Morris - 21.07.2020
New York borsası yükselişle açıldı
Endekslerdeki yükselişte, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı yürütülen aşı çalışmalarındaki olumlu gelişmeler ile IBM, Coca-Cola, Lockheed Martin ve Philip Morris gibi Amerikan şirketlerinin ikinci çeyrek bilançolarının beklenenden iyi gelmesi belirleyici oldu.
Philip Morris - 21.07.2020
BIST100 120 bin puanın üzerinde başladı, dolar 6.85 lirada
"ABD'de Coca Cola ve Philip Morris 2Ç finansallarını açıklayacak.
Philip Morris - 13.07.2020
"Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırması (2)
3.544.617.111 50 40 Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San.
Philip Morris - 24.06.2020
Ege'nin 100 büyük firması açıklandı
Ege Bölgesi Sanayi Odasınca (EBSO) 2019'daki üretim ve satış performanslarına göre bölgedeki 100 büyük sanayi kuruluşu belirlendi. Tüpraş, Petkim ve Philsa Philip Morris ilk üç sırayı paylaştı.
Philip Morris - 10.04.2020
"Sakıp Ağa"ya veda edeli 16 yıl oldu
Bu dönemde Sabancı Topluluğu, çoğunlukla yüzde 50-50 ortaklık kurduğu, aralarında Bridgestone, DuPont, Toyota, Philip Morris, Kraft Foods International, Danone, IBM, Carrefour gibi dünya devlerinin bulunduğu şirketlerle ismini birleştirerek Sabancı logosunu dünyaya tanıttı.
Philip Morris - 16.12.2019
İzmir'in vergi rekortmenleri belli oldu
Kurumlar vergisi mükellefleri listesinde ise ilk sıranın sahibi 146 milyon 947 bin 286 lira tahakkukla Philsa Philip Morris Sabancı Sigara Tütüncülük AŞ oldu.
Philip Morris - 12.12.2019
"Etik ve Uyum Süreçlerinin Yönetimi" semineri
Etkinlikte BP Türkiye, Astellas Pharma Türkiye, Philip Morris Sabancı, Siemens Türkiye, L'Oréal Türkiye, Integrity Partners ve Cerebra CPA & Advisors temsilcileri, bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.
Philip Morris - 25.09.2019
Philip morris alria ile ortaklık görüşmelerini sonlandırdı
ABD'li tütün üreticisi Philip Morris Çarşamba günü Altria Grup ile yaptıkları ortaklık görüşmelerini sonlandırdı.
Philip Morris - 28.08.2019
Philip morris ve altria 10 yıl aradan sonra birleşiyor
Tütün şirketi Philip Morris ve Marlboro üreticisi Altria, 10 yıldan fazla süren ayrılıktan sonra yeniden bir araya gelmek için görüşmelere başladı.
Philip Morris - 19.07.2019
Dünya Sağlık Örgütü'nden Durgut'a teşekkür mektubu
Dünya Sağlık Örgütü, Philip Morris International'ın elektronik sigara ürünlerini daha iyi pazarlayabilmek için kurduğu ve desteklediği belirtilen Dumansız Dünya Vakfı aracılığıyla düzenlenmesi planlanan Dumansız İstanbul Diyaloğu etkinliğinin iptal edilmesini memnuniyetle karşıladı.
Philip Morris - 05.07.2019
İŞKUR ve Philip Morris/Sabancı işbirliği!
İŞKUR'un Mesleki Eğitim ve Beceri Geliştirme programları kapsamında Philip Morris/Sabancı tarafından gerçekleştirilen "Phide" (Fide) programının mezuniyet töreni, şirketin Torbalı'daki üretim tesislerinde gerçekleştirildi.
Philip Morris - 18.06.2019
PHILSA, TİM İhracat Ödülleri'nde 3'üncü kez zirvede
PHILSA Philip Morris/Sabancı, 2018 yılında gerçekleştirdiği 206 milyon dolarlık ihracatıyla, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İhracat Şampiyonları sıralamasında sektöründe üstüste 3'üncü kez birinci oldu.
Philip Morris - 10.06.2019
"Yasal mevzuatlar sigara üreticilerini zorluyor"
Elektronik sigaraya bir yönelim olduğunu dile getiren Abrunhosa, şöyle devam etti: "Bugün tütün üzerindeki yasal mevzuatlar her geçen gün daha sertleşiyor. Özellikle gelişmiş ülkelerde bugün rahat bir şekilde sigara içmek çok zor. New York'ta evlerde sigara içemeyeceğiniz yerler var. Avusturalya'da açık alanda içemiyorsunuz. Dolayısıyla yasal mevzuatın her geçen gün daha kötü olduğunu görüyoruz. Sigara tüketenler zor zamanlar geçiriyor. Bazı sigara firmaları sigaranın geleceğinin karamsar olduğunun farkındalar, elektronik sigara sektörüne yoğunlaştılar. Philip Morris 2050 yılından sonra sigara satmayacağını belirtiyor.
Philip Morris - 28.05.2019
"Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" araştırması (2)
3.773.436.052 40 37 Philsa Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük San.
Philip Morris - 26.11.2018
Boyner, Kurumsal Satış Kanalında Üç Yılda Yüzde 150 Büyüdü
Özyol, "Örneğin, Philip Morris'in saha ekiplerinin, Borusan Oto'nun tüm bölgelerdeki kafe çalışanlarının, Turkcell'in satış noktalarında ve bayilerinde görev yapan binlerce çalışanının kıyafetlerini tasarlıyor ve üretiyoruz.
Philip Morris - 12.06.2018
İlk 1000 İhracatçı Firma" Araştırmasının Sonuçları Açıklandı (3)
Büyükekşi, Türkiye'nin İlk 10 sektörel-sermaye dış ticaret firmasını şöyle aktardı: "Kibar Dış Tic. AŞ, Vestel Ticaret AŞ, Tgs Dış Tic. AŞ, Şişecam Dış Tic. AŞ, Pergamon Status Dış Tic. AŞ, Taha Paz.Ve Mağazacılık AŞ, Birgi Birleşik Giyim İhr.Dış Tic. AŞ, Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret AŞ, Başak Metal Tic.Ve San. AŞ, Sanko Dış Tic. AŞ." Büyükekşi, sözlerini şöyle sürdürdü: "En fazla ihracat yapan 3 büyük ilin lider firmalarına bakıldığında İstanbul'un ihracatındaki ilk 5 firmada birinci sırada Tofaş, ikinci sırada Kibar Dış Ticaret, üçüncü sırada Arçelik, dördüncü sırada Mercedes-Benz, beşinci sırada Habaş yer alıyor. Kocaeli'nin ihracatındaki ilk 5 firmaya bakıldığına birinci sırada Ford Otomotiv, ikinci sırada TÜPRAŞ, üçüncü sırada Sarkuysan Elektronik Bakır Sanayi, dördüncü sırada Honda Türkiye, beşinci sırada Grid Solutions Enerji Endüstrisi yer alıyor.Bursa'nın ihracatındaki ilk 5 firmada; birinci sırada Oyak-Renault, ikinci sırada Bosch, üçüncü sırada Borçelik, dördüncü sırada Componenta Dokümcülük, beşinci sırada Yeşim Satış Mağazaları yer alıyor." Alfabetik sırayla 26 sektörün ihracat şampiyonlarını da paylaşan Büyükekşi, şu bilgileri verdi: "Çelik sektörü birincisi Habaş, çimento cam seramik ve toprak ürünleri birincisi Şişecam, demir ve demir dışı metaller sektörü birincisi Kibar Dış Ticaret, deri ve deri mamulleri sektörü birincisi TGS Dış Ticaret, diğer sanayi ürünleri sektörü birincisi Polin Dış Ticaret, elektrik elektronik sektörü birincisi Vestel, fındık ve mamulleri sektörü birincisi Ferrero Fındık, gemi ve yat sektörü birincisi Tersan Tersanecilik, halı sektörü birincisi Erdemoğlu Dış Ticaret, hazırgiyim ve konfeksiyon sektörü birincisi TGS Dış Ticaret, hububat, bakliyat, yağlı tohumlar ve mamulleri sektörü birincisi İstanbul Gıda Dış Ticaret, iklimlendirme sanayi sektörü birincisi Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima, kimyevi maddeler ve mamulleri sektörü birincisi TÜPRAŞ, kuru meyve ve mamulleri sektörü birincisi Aydın Kuruyemiş,madencilik ürünleri sektörü birincisi ETİ Maden İşletmeleri, makine ve aksamları sektörü birincisi Türk Traktör, meyve sebze mamulleri sektörü birincisi Altunkaya İnş. Nak. Gıda, mobilya, kağıt ve orman ürünleri sektörü birincisi Hayat Kimya, mücevher sektörü birincisi Nur Kuyumculuk, otomotiv sektörü birincisi Ford Otomotiv, savunma ve havacılık sanayii sektörü birincisi TUSAŞ Türk Havacılık ve Uzay, su ürünleri ve hayvansal mamuller sektörü birincisi KLC Gıda Ürünleri, süs bitkileri ve mamulleri sektörü birincisi Merkez Projelendirme Etüd İnşaat Sanayi, tekstil ve hammaddeleri sektörü birincisi Ak-Pa Tekstil, tütün sektörü birincisi Philsa Philip Morris, yaş meyve ve sebze sektörü birincisi Uçak Kardeşler Gıda Seracılık, zeytin ve zeytinyağı sektörü birincisi Marbil Yağ.
Philip Morris - 01.06.2018
En Büyük 100'E 15, En Büyük 500'E 7 Firma Soktu
EN BÜYÜKLER TORBALI'DA Ege'nin ilk 100 büyük sanayi kuruluşu, EBSO'da düzenlenen toplantıda açıklandı. Üretim ve satışa göre yapılan değerlendirmede birinci Tüpraş, ikinci Petkim Petrokimya ve üçüncü Philsa Philip Morris oldu.
Philip Morris - 25.05.2018
Ege'nin 100 Büyük Firması Açıklandı
Listede ilk üç sırayı Tüpraş, Petkim ve Philsa Philip Morris aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Philip Morris Haberleri | Philip Morris Haber - Haberler - Philip Morris haberleri, son dakika philip morris haber ve gelişmeleri burada. 4. Ege Ekonomik Forum'da dijital dönüşüm tartışıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 06:28:30. #1.15#
title