Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme

Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme

27.01.2021 16:49 | Son Güncelleme: 27.01.2021 18:39
Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme

Oyuncu Pelin Akil, üçüncü çocuk hakkında gelen sorular üzerine kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan'ı işaret ederek, dikkat çeken bir yanıt verdi. Akil, "Neden olmasın? Gerçi Anıl istemiyor, 'git kendin yap' diyor!" diyerek, topu eşine attı.

Tanıştıkları dizi setinden sonra birliktelik kararı alan oyuncu Pelin Akil ve Anıl Altan, 2017 yılında dünya evine girmişti. Evliliklerinden Alin ve Lina adlı ikiz kızları olan çift, sosyal medya hesapları üzerinden sık sık kızlarıyla mutlu fotoğraflarını paylaşarak, hayranlarından üçüncü çocuk sorularını alıyorlardı.

"GİT KENDİN YAP"

Gelen "Üçüncü çocuğu istiyor musunuz?" sorularına kayıtsız kalamayan Pelin Akil, dikkat çeken bir yanıt verdi. Çocuk istediğini söyleyen Akil, "Neden olmasın? Gerçi Anıl istemiyor, 'git kendin yap' diyor! Alin ve Lina biraz büyüdükten sonra düşünüyorum" şeklinde konuştu. Tek korkusunun yeniden ikiz bebek gelmesi olduğunu belirten Akil, kızlarının da kendisi gibi inatçı olduğunu söyledi.

Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!

"İKİZ ANNESİ OLMAK ÇOK ZOR"

Sosyal medyada oldukça aktif olan Pelin Akil, daha önce yaptığı paylaşımda, "İkiz annesi olmak çok zor, beni izleyen ikiz anneleri çok iyi bilir. Çünkü ayırmıyorsun, ayırmadığın için biri kucağındayken bir öptüğünde bırakıp, diğerini de öpüyorsun" sözlerinde bulunmuştu.

Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!
Pelin Akıl'dan üçüncü çocuk için eşine gönderme!
Haber Yorumları (20)
ESPRİ: ŞAKA İLE KARIŞIK HAYIR DEMEK İSTEMİŞ NE IQ'' SUZ INSANLARSINIZ. BİR DE SÜREKLİ ''HABER OKUYORUZ KÜLTÜRLÜYÜZ'' DİYE GEÇİNİYORSUNUZ. YAZIK KAFANIZA, TAŞ DEVRİNDE KALSAYMIŞSINIZ KEŞKE.
HE: Tek başına yapılıyor mu yoksa git başka bir adamla mı yap demek istemiş?
Z. Y.: Yaşın kaç senin ya mal mısın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title