Pakpen Haberleri

Pakpen haber, Pakpen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Pakpen - 2.4.2020
DHA YURT BÜLTENİ-12
Konya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Konya Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, sağlık çalışanları için siper maske üretti.
Pakpen - 2.4.2020
Konya'daki iki meslek lisesi, yüz koruyucu siper maskesinin seri üretimine başladı
Konya Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bulunan, Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin, Konya Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi ile yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı kullanılacak olan yüz koruyucu siper maskesinin üretimini gerçekleştirdiği bildirildi.
Pakpen - 30.3.2020
Konya'daki eğitim kurumlarından koronavirüsle mücadeleye "maske" desteği
Uzmanların, başta sağlık çalışanları olmak üzere gerekli durumlarda koruyucu maske kullanılması uyarısının hatırlatıldığı açıklamada, kentteki bazı okullar ve halk eğitim merkezlerinde Kovid-19'a karşı mücadele için yoğun olarak çalışıldığı vurgulanarak, şunlar kaydedildi: "Bugün itibarıyla Selçuklu, Meram, Sarayönü, Kadınhanı, Ilgın, Ereğli, Doğanhisar ve Cihanbeyli halk eğitim merkezleri ile Akşehir Nasreddin Hoca MTAL, Akşehir Bilim Sanat Merkezi, Karapınar Cumhuriyet Ortaokulu, Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu, Ereğli Yunus Emre MTAL, Beyşehir MTAL, Doğanhisar Başköy Şehit Ufuk Başarı Ortaokulu, Seydişehir Leman Kadir Parıltı MTAL, Selçuklu Öztekinler MTAL, Selçuklu Mehmet Tuza Pakpen MTAL ve Selçuklu Bilim Sanat Merkezi'nde haftada toplam 130 bin koruyucu maske, 3 bin 500 cerrahi maske ve 900 tıbbi maske üretimi gerçekleştiriliyor.
Pakpen - 11.11.2019
Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi'nde başvuru süresi uzuyor
Konuşmaların ardından Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Bakan Varank'a ahşap üzerine yakma tekniğiyle yaptıkları portresini hediye etti.
Pakpen - 9.9.2019
Başkan Altay: "Gençlerimiz Türkiye'yi Geleceğe Taşıyacak"
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı açılışı için Zeki Altındağ İlkokulu ile Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde düzenlenen programlarda öğrencilerle buluştu.
Pakpen - 9.1.2019
Savunma Sanayisi İçin Lise Öğrencilerine Destek
İki yıl sürecek protokol çerçevesinde, OSB'de bulunan Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine STM uzmanları ve Konya Teknik Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından teknolojik ve bilimsel destek sağlanacak.
Pakpen - 5.12.2018
Türkiye, Şu Anda Çok Büyük Bir Gelişimin Arifesinde"
Büyükdede, Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Metal Atölyesi ve Spor Salonu'nun açılış törenine katıldı.
Pakpen - 9.4.2018
Öğrencilerin Yaptığı "Porsuk" Engel Tanımıyor
Konya Organize Sanayi Bölgesi'ndeki Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin yaptığı "Porsuk" adlı insansız kara taşıtı, özellikleriyle ilgi çekiyor.
Pakpen - 13.12.2017
İstihdam Garantili Okul "Ücretsiz İmkanları"Yla Cezbediyor
Konya'da okul-sanayi iş birliği kapsamında bir hayırsever tarafından yaptırılan Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde öğrenciler, servis, yemek ve pansiyon imkanlarından ücretsiz faydalanıyor.
Pakpen - 30.5.2017
Bu Okulun Mezunlarına İstihdam Garanti
Konya Organize Sanayi (KOS) Bölgesi'nde 2012'de eğitime başlanan Mehmet Tuza Pakpen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, mezunlarına istihdam garantisi veriyor.
Pakpen - 8.6.2016
Askon'dan Konyalı Firmalara Tebrik
Geçen yıl ilk 500'de 10 firması bulunan Konya'nın, bu sayıyı koruduğunu belirten Yıldırım, "Listede Konya Şeker 37, Eti Alüminyum 236, TÜMOSAN 254, Pakpen 272, Ova Un 377, Konya Çimento 408, Akova Süt 422, Aydınlar Yedek Parça 447 ve Helvacızade 469.
Pakpen - 7.6.2016
Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" Araştırması
İstanbul Sanayi Odası tarafından açıklanan listede yer alan Konyalı iş adamların Türkiye'ye katkı verdiğini ifade eden Kütükçü, "Konya Şeker 37, Eti Alüminyum 236, TÜMOSAN 254, Pakpen 272, Ova Un 377, Konya Çimento 408, Akova Süt 422, Aydınlar Yedek Parça 447 ve Helvacızade 469'uncu sırada yer almıştır.
Pakpen - 21.4.2016
Plastik, Kauçuk ve Kompozit Sektörleri TOBB Çatısı Altında Birleşti
Abdioğulları Plastik, Adopen Plastik, Akplas Plastik, B-Plas Plastik, Cam Elyaf, Dizayn Plastik, Elif Plastik, Esen Plastik, Fırat Plastik, GF Hakan Plastik, Işık Plastik, Korozo Ambalaj, Köksan Plastik, Mete Plastik, Naksan Plastik, Pakpen Plastik, Petkim Petrokimya, Plasmar Plastik, Polibak Ambalaj, Polinas Plastik, Ravago Petrokimya, Sasa Polyester, Sem Plastik, Sepaş Plastik, Superfilm Ambalaj, Sümer Plastik, Titiz Plastik ve Vatan Plastik, mecliste yer alan firmalar olarak sıralanıyor.
Pakpen - 21.4.2016
150 Milyar Tl Büyüklüğe Sahip 3 Sektör TOBB Çatısı Altında Birleşti
Türkiye'deki tüm sanayi ve ticaret odaları ile borsaların bağlı olduğu iş dünyasının en üst örgütlenmesi olan TOBB bünyesinde kurulan Türkiye Plastik Kauçuk Kompozit Sektör Meclisi oldukça geniş bir yelpazeyi kapsadı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı temsilcileriyle birlikte, 40 seçkin üye arasında PAGEV, EPS Derneği, İKMİB, Kompozit Derneği, FASD, PLASFED, SEPA, PAGDER, EVSİD, Kauçuk Derneği gibi sivil toplum örgütlerinin yanı sıra; Abdioğulları Plastik, Adopen Plastik, Akplas Plastik, B-Plas Plastik, Cam Elyaf, Dizayn Plastik, Elif Plastik, Esen Plastik, Fırat Plastik, GF Hakan Plastik, Işık Plastik, Korozo Ambalaj, Köksan Plastik, Mete Plastik, Naksan Plastik, Pakpen Plastik, Petkim Petrokimya, Plasmar Plastik, Polibak Ambalaj, Polinas Plastik, Ravago Petrokimya, Sasa Polyester, Sem Plastik, Sepaş Plastik, Superfilm Ambalaj, Sümer Plastik, Titiz Plastik, Vatan Plastik gibi toplam ciro büyülüğü 30 milyar TL'ye yaklaşan Türkiye'nin en önemli firmaları yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Pakpen Haberleri | Pakpen Haber - Haberler - Pakpen haberleri, son dakika pakpen haber ve gelişmeleri burada. Meslek lisesi memleket meselesi diyerek salgında üretim seferberi oldular.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.12.2020 18:22:26. #1.15#
title