Özkan Bilgin Haberleri

Özkan Bilgin haber, Özkan Bilgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özkan Bilgin - 03.04.2021
Van'ın geçmişi ile bugünü fotoğraf sergisinde buluştu
Van Müzesi'ndeki sergide, kentin 1842'den bugüne kadar olan fotoğrafları ve AA Foto Muhabiri Özkan Bilgin'in çektiği kentin eski fotoğrafları ile aynı noktadan çekilmiş şimdiki hallerinin karşılaştırma kareleri yer alıyor.
Özkan Bilgin - 07.01.2021
Son dakika haberleri | Van Gençlik ve Spor İl Müdürü İnanç, yatırım ve hizmetleri anlattı
Gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlayan İnanç, Anadolu Ajansı Van Bölge Müdürlüğü muhabirleri Özkan Bilgin ve Mesut Varol ile emekli foto muhabiri Ali İhsan Öztürk'e başarılı çalışmalarından dolayı plaket verdi.
Özkan Bilgin - 01.01.2021
AA'nın geleneksel "Yılın Fotoğrafları" oylaması sonuçlandı
Aralık ayı boyunca devam eden oylamada, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu", spor kategorisinde ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğrafları birinci oldu.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
Gümüşhane Cumhuriyet Başsavcısı Ecir, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde İsa Terli'nin "6 güzel adam", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" adlı fotoğraflarını seçen Ecir, haber kategorisinde ise Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi" adlı fotoğrafı için oy kullandı.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
Pakistan'daki rikşa şoförleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Başkentin sınırındaki Ravalpindi'de rikşa şoförlüğü yapan Civan Abbas, haber kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Ayasofya'da 86 yıl sonra ibadet", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" ve yaşam kategorisinde Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış" fotoğrafları için oy kullandı.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
Bursa Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Gülmüş, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
"Haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", "yaşam" kategorisinde Sercan Küçükşahin'in "Hürmetçi Sazlığı'nda gün batarken" fotoğraflarını seçen Gülmüş, "spor" kategorisinde ise tercihini Şebnem Coşkun'un "'Deepwater solo' tutkunlarının yeni adresi: Suluada" adlı karesinden yana kullandı.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, AA'nın "Yılın Fotoğrafı" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Mesut Varol'un "Hakkari zirvelerindeki tilki" ve Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış" ile Ali İhsan Öztürk'ün "Gün batımında çiftçiler" fotoğrafları için oy kullanan İnan, spor kategorisinde de Hüseyin Yıldız'ın "Lastiklerden voleybol sahası" fotoğrafına oy verdi.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
Edremit Belediye Başkanı Say, AA'nın "Yılın Fotoğrafı" oylamasına katıldı
Say, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da Çığ Felaketi", yaşam kategorisinde de Mesut Varol'un "Hakkari Zirvelerindeki Tilki" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.
Özkan Bilgin - 31.12.2020
"Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisi ekibi "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Uygun, "yaşam" kategorisinde ise tercihini Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış" fotoğrafından yana kullanarak, "Bu sene tüm insanlık olarak maskelerin ardında hava almaya çalıştık.
Özkan Bilgin - 29.12.2020
MHP Malatya Milletvekili Fendoğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Milletvekili Fendoğlu, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Gün batımında çiftçiler", spor kategorisinde ise Okan Coşkun'un "Futbol özlemi" fotoğrafı için oy kullandı.
Özkan Bilgin - 29.12.2020
Hayrabolu Belediye Başkanı İnan, AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldı
Belediye Başkanı İnan, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Muhammed Said'in "Muhammed bebeğin mutluluğu" spor kategorisinde Fecri Barlık'ın çektiği "Lastiklerden voleybol sahası" başlıklı fotoğrafları seçti.
Özkan Bilgin - 29.12.2020
Edirne'de siyasi partilerin il başkanları AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Demir de haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", spor kategorisinde Okan Coşkun'un "Futbol özlemi", yaşam kategorisinde de Guillaume Payen'in "Bebeklerde siperlik" fotoğraflarını seçti.
Özkan Bilgin - 28.12.2020
Payitaht Abdülhamid dizisinin oyuncuları "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Cem Uçan'ın tercihi ise "haber" kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", "yaşam" kategorisinde Muhammed Said'in "Pemfigus hastası Meryem", "spor" kategorisinde ise Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" başlıkları fotoğrafları oldu.
Özkan Bilgin - 27.12.2020
Oyuncu Ali Nuri Türkoğlu, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Sanatçı, "Haber" kategorisinde, Özkan Bilgin'in Van'ın Bahçesaray ilçesinde çığ altında kalanları arama çalışmalarında bir askerin gözyaşlarına hakim olamadığını gösteren "Van'da çığ felaketi" başlıklı fotoğrafını oyladı.
Özkan Bilgin - 27.12.2020
Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulan çiftçiler, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Çiftçi Necati Dal, haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", yaşam kategorisinde Ali İhsan Öztürk'ün "Gün batımında çiftçiler", spor kategorisinde ise Okan Coşkun'un "Futbol özlemi" fotoğrafı için oy kullandı.
Özkan Bilgin - 27.12.2020
Ender Doğan, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisindeki Mesut Varol'un "Hakkari zirvelerindeki tilki", Özkan Bilgin'in "Sofranın sürpriz konuğu", Bestami Bodruk'un "Diyarbakır köylerinde kış" fotoğraflarına da oy verdiğini belirten Doğan, bu fotoğrafların çekim açıları ve sanat kriterleri bakımından değerlendirildiğinde ilgi çekici olduğunu ifade etti.
Özkan Bilgin - 27.12.2020
İYİ Parti Edirne Milletvekili Çakırlar, AA'nın "Yılın fotoğrafları oylaması"na katıldı
Çakırlar, haber kategorisinde Gökhan Balcı'nın "Yunanistan'dan sığınmacılara gazlı müdahale", spor kategorisinde Mustafa Öztürk'ün "Geleneksel Mostar Köprüsü Atlayışları", yaşam kategorisinde de Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış" fotoğraflarına oy verdi.
Özkan Bilgin - 27.12.2020
Edirne Sağlık Müdürü Yıldırım, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yıldırım, yeni tip koronavirüsle fedakarca mücadelede sağlıkçıların her birini ayrı ayrı tebrik ettiğini belirterek mücadelenin zorluğunu simgeleyen fotoğraflardan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalarına bakan bir sağlık çalışanının uzun süredir yüzünde takılı bulunan koruyucu gözlüğünün buğulandığı gözlenen Abdullah Coşkun'a ait fotoğrafı seçti. İl Sağlık Müdürü Yıldırım haber kategorisinde ayrıca Özkan Bilgin imzalı "Van'da çığ felaketi" adlı fotoğrafı da oyladı.
Özkan Bilgin - 26.12.2020
Seksenler dizisinin oyuncuları "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Kemal Kuruçay ise "yaşam" kategorisinde, Özkan Bilgin'in çektiği, Van'ın Başkale ilçesinde yaşayan Mustafa ve Baran Erbay kardeşlerin çobanlığını yaptığı develerin zaman zaman sofralarına konuk olmasını anlatan "Sofranın sürpriz konuğu" başlıklı fotoğrafı tercih etti.
Özkan Bilgin - 26.12.2020
Nemrut Dağı'nda AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Yaşam kategorisinde Özkan Bilgin'in "Mendereslerde yaz ve kış", sporda Okan Coşkun'un "Futbol Özlemi" başlıklı fotoğraflarını seçen Işık, haber kategorisinde ise Özkan Bİlgin'nin "Van'da çığ felaketi" karesine oy verdi.
Özkan Bilgin - 25.12.2020
Göksel Gümüşdağ, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da Çığ Felaketi" fotoğrafına oy atan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı, yaşam kategorisinde ise İsa Terli'ye ait "Büyük Çamlıca Camisi ile Hilal" adlı çalışmaya oy verdi.
Özkan Bilgin - 25.12.2020
Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Mustafa Çavuş'un "Tır dorsesinde umuda yolculuk" başlıklı fotoğrafını tercih eden İskeçeli, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası", yaşam kategorisinde ise Özkan Bilgin'in "Sofranın sürpriz konuğu" isimli fotoğraflara oy verdi.
Özkan Bilgin - 25.12.2020
Edirne'de kurum müdürleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Şentürk de haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası", yaşam kategorisinde de İsa Terli'nin "Büyük Çamlıca Camisi ile hilal" fotoğraflarına oy verdi.
Özkan Bilgin - 24.12.2020
Yeşilyurt Belediye Başkanı Çınar, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Başkan Çınar, spor kategorisinde Okan Coşkun'un, "Futbol özlemi", yaşam kategorisinde Band Kanani'nin "Kabe'de koronavirüs sessizliği", haber kategorisinde ise Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi" başlıklı fotoğraflarına oy verdi.
Özkan Bilgin - 24.12.2020
SATSO Başkanı Altuğ, AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı
Haber kategorisinde Özkan Bilgin'in "Van'da çığ felaketi", Abdullah Coşkun'un "Koronavirüsle zorlu mücadele" ve Ben Hendren'in "ABD'de Floyd protestoları" fotoğraflarını oylayan Altuğ, spor kategorisinde Fecri Barlık'ın "Lastiklerden voleybol sahası" ve Şebnem Coşkun'un "Deepwater solo' tutkunlarının yeni adresi: Suluada" karelerini seçti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özkan Bilgin Haberleri | Özkan Bilgin Kimdir - Haberler - Özkan Bilgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özkan Bilgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Nepalli öğrencilerin kaderi Türkiye'de aldıkları eğitimle değişiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.7.2021 15:05:36. #1.14#

title