Özge Yılmaz Haberleri

Özge Yılmaz haber, Özge Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özge Yılmaz - 21.07.2021
Masa tenisi: Avrupa 19 Yaş Altı Gençler Şampiyonası
Türkiye Masa Tenisi Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Hırvatistan'ın Varazdin kentinde düzenlenen organizasyonda Ece Haraç, Özge Yılmaz, Yağmur Şevval Karaca ve Zeynep Karaca'dan oluşan milli takım, üçüncülük maçında Fransa ile karşılaştı.
Özge Yılmaz - 21.06.2021
Milli sporcular, Avrupa Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası'nda mücadele edecek
Organizasyonda Türkiye'yi, erkeklerde İbrahim Gündüz, Batuhan Ulucak ve Talha Yiğenler'in, kadınlarda ise Sibel Altınkaya, Ece Haraç ve Özge Yılmaz'ın temsil edeceği kaydedildi.
Özge Yılmaz - 19.06.2021
Polonya Avrupa Ferdi Şampiyonası
Masa Tenisi Erkek ve Kadın A Milli takımı sporcuları, Polonya'nın başkenti Varşova'da 22-27 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası'nda mücadele edecekler. Toplam 39 ülkeden sporcuların katılacağı Avrupa Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası'nda Türkiye'yi erkeklerde İbrahim Gündüz, Batuhan Ulucak, Talha Yiğenler, kadınlarda ise Sibel Altınkaya, Ece Haraç ve Özge Yılmaz temsil edecek.
Özge Yılmaz - 11.06.2021
İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği, İklim Finansmanı Hızlandırma programını Türkiye'de başlatıyor
Programın açılışında bir konuşma yapan Büyükelçilik Müsteşarı Marianne Young, İngiliz hükümetinin bugün Türkiye'de İklim Finansmanı Hızlandırma (CFA) programını başlattığını duyurmaktan mutluluk duyduğunu vurgulayarak, şunlara değindi: "CFA, Birleşik Krallık İş, Enerji ve Sanayi Stratejisi Bakanlığı tarafından yürütülen bir teknik yardım programı. İklim finansmanının Türkiye için özellikle önemli bir konu olduğunu biliyoruz. CFA'nın Türkiye'deki tüm ilgili aktörleri bir araya getirmek için iyi bir platform sağladığını düşünüyorum. CFA'nın Türkiye'nin iklim finansmanı ekosistemini iyileştirmede ve düşük emisyonlu projelerin finansmanı için zemini güçlendirmede kilit bir rol oynayabileceğine inanıyorum. Birleşik Krallık Büyükelçiliği olarak, bizim için iklim değişikliği en öncelikli konudur. Bu konu, Birleşik Krallık Hükümeti gündeminin de en başında yer alıyor ve Türkiye'de CFA'yı desteklemekten mutluluk duyuyoruz. Başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığı olmak üzere programa değerli katkılarını sağlayacak olan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum." Ekodenge Çevre ve Sanayi Grup Koordinatörü Dr. Özge Yılmaz ise şunları söyledi: "Türkiye, adil bir geçiş sağlanmasının bir parçası olarak, iklim hedeflerini finanse etmek ve uygulamak için net bir yola ihtiyaç duyuyor.
Özge Yılmaz - 25.05.2021
Masa tenisinde genç milliler Tunus'ta mücadele edecek
19 Yaş Altı Milli Takımı'nda ise erkeklerde Uğurcan Dursun, kızlarda Özge Yılmaz, Ece Haraç ve Zeynep Karaca'nın mücadele edeceği belirtildi.
Özge Yılmaz - 21.04.2021
Milli masa tenisçiler Tokyo Olimpiyatları kotası için Portekiz'de yarışıyor
Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun açıklamasına göre, 25 Nisan'da sona erecek elemelerde Türkiye'yi İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler, Sibel Altınkaya ve Özge Yılmaz temsil ediyor.
Özge Yılmaz - 15.04.2021
Milli masa tenisçisi Özge Yılmaz, dünya sıralamasında 16. oldu
Kocasinan Belediyespor'un ve Masa Tenisi Milli Takımı'nın genç sporcusu Özge Yılmaz'ın, 19 Yaş Altı Kızlar Dünya Ferdi Sıralaması'nda 16. olarak Türkiye tarihine geçtiği bildirildi.
Özge Yılmaz - 12.03.2021
Yer tutucu kullananlar dikkat; 6 ayda bir mutlaka kontrol ettirin
Dr. Öğr. Üyesi Dilek Özge Yılmaz, diş tedavisinde sıkça kullanılan yer tutucuların çeşitleri ve nasıl kullanılması gerektiğine dair önerilerde bulundu.
Özge Yılmaz - 08.03.2021
Milli masa tenisçiler ITTF Yüksek Performans Kampı'na katılmak üzere Katar'a gitti
Ay-yıldızlı kafilede antrenörler Vedat Erim ve Halil Adak yönetiminde milli masa tenisçiler Sibel Altınkaya, Özge Yılmaz, İbrahim Gündüz ve Talha Yiğenler yer alıyor.
Özge Yılmaz - 03.02.2021
Milli masa tenisçiler olimpiyat elemelerine hazırlanıyor
9 Şubat'ta sona erecek kampta olimpik A Milli Takım sporları İbrahim Gündüz, Talha Yiğenler, Özge Yılmaz ve Sibel Altınkaya'nın yanı sıra Ali Afşin Gül, Ziver Yılmaz Tugay Yılmaz ve Tarık Saim Özbek yer alıyor.
Özge Yılmaz - 24.10.2020
CHP'li Sarıbal, çiğ süt fiyatlarına zam yapılmasını istedi
Görüşmeye, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, CHP Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, İl Başkanı Metin Ümit Ural, İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Biga İlçe Başkanı Osman Öztürk, Çan CHP İlçe Başkanı Harun Arslan, CHP Biga Kadın Kolları Başkanı Özge Yılmaz Elmas katıldı.
Özge Yılmaz - 07.09.2020
Kocasinan Belediyesinde eylül ayı meclis toplantısı yapıldı
Toplantıda, Türkiye'nin, olimpiyat kadrosuna alınan en genç sporcusu ünvanına sahip Özge Yılmaz ile gençler ve U21 Balkan şampiyonu Betül Nur Kahraman, meclis salonunda masa tenisi gösterisi yaptı.
Özge Yılmaz - 29.04.2020
"Yarını Kodlayanlar Online Covideathon" sonuçlandı
"Covcam" projesiyle Özel Enka Teknik Okulları 11. sınıf öğrencileri Dilay Dal ve Dilan Deniz Uçar'ın oluşturduğu Covcam takımı ikinci ve "COVID RH" projesiyle Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencileri Ceyda Özdemir ve Özge Yılmaz'ın oluşturduğu The Optimizers takımı üçüncü oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özge Yılmaz Haberleri | Özge Yılmaz Kimdir - Haberler - Özge Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özge Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Sedat Peker'in oğlu Celalhan Peker'in pasaportu iptal edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 00:07:49. #1.14#

title