Özel Yılmaz Haberleri

Özel Yılmaz haber, Özel Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özel Yılmaz - 07.07.2020
HRANT DİNK DAVASI'NDA DÖNEMİN MİT İSTANBUL BÖLGE BAŞKANININ TANIK OLARAK DİNLENMESİNE KARAR VERİLDİ
AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı 76 sanıklı davada, dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanının tanık olarak dinlenmesi için MİT Başkanlığı'na yazı yazılmasına, izin verilmesi halinde ise dinlenmesine karar verildi.  Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen, eski savcı Zekeriya Öz, gazeteciler, jandarma ve eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 4'ü tutuklu 76 sanığın yargılandığı davaya devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar gazeteci Ercan Gün ve eski İstanbul jandarma istihbarat görevlisi Muharrem Demirkale Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, üç tutuksuz sanık da duruşmada hazır bulundu. Duruşmada, üç tanık dinlendi. Mahkeme Başkanı Akın Gürlek, taraflara tanık dinlenmesi konusundaki taleplerini sordu.  DİNK AİLESİ AVUKATI MİT GÖREVLİLERİNİN DİNLENMESİNİ TALEP ETTİ Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, Hrant Dink ile 2004 yılında İstanbul Valiliği'nde yapılan görüşmeyle ilgili dönemin MİT görevlileri Hüseyin Kubilay Günay, Özel Yılmaz ve Handan Selçuk'un dinlenmesini talep ettiklerini, bu talebin önce kabul edildiğini, ancak savcılığın bu kişilerin tanık olarak dinlenmesinden rücu edilmesi talebi üzerine mahkemenin bu konuyu daha sonra değerlendirmeye almaya karar verdiğini, bugüne kadar da herhangi bir karar verilmediğini belirtti.
Özel Yılmaz - 28.11.2019
Hrant Dink cinayeti davasında, 8 kişi tanık olarak dinlenilecek
MİT görevlisi tanıkların dinlenilmesi hususu sonra değerlendirilecek Daha önce alınan ara karar gereği tanık olarak dinlenilmesine hükmedilen MİT görevlileri Hüseyin Kubilay Günay, Özel Yılmaz, Handan Selçuk ve Ahmet Köksoy ile ilgili MİT'e yazılan yazıya cevap verilmediğini belirten heyet, bu kişilerin dinlenilmesi prosedürü gözetilerek bu hususun ve hususla ilgili taleplerin daha sonra yeniden değerlendirilmesini de karara bağladı.
Özel Yılmaz - 06.09.2019
Hrant Dink davasında ara karar verildi
"Hrant Dink'i telefonla aradım" İfade vermeyi sürdüren Güngör, "MİT görevlileri Özel Yılmaz ve Handan Selçuk görüşme talebinde bulununca ben de valinin izni ve talimatı olmadan bu görüşmenin olamayacağını söyledim.
Özel Yılmaz - 04.09.2019
Dha istanbul bülteni-4
Haber: Özden ATİK/İSTANBUL, DHA Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı davada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi. Güngör, Hrant Dink'in öldürülmeden bir hafta önce Agos'ta yazdığı ve 2004 yılında İstanbul Valiliği'nde MİT görevlileriyle birlikte yapılan görüşmeyi anlattı. MİT'in talebi üzerine Dink ile görüşme yaptıklarını söyleyen Güngör, "Asla tehdit veya gözdağı iması bile söz konusu değildir. Görüşme, resmi nezaket çerçevesinde oldu" dedi.  Hrant Dink cinayetine ilişkin aralarında dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ahmet İlhan Güler, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi eski müdürlerinden Ramazan Akyürek, Sabri Uzun, Engin Dinç, Trabzon İl Alay Komutanı Ali Öz'ün de bulunduğu 76 sanıklı davada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi.  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ve sanık Muharrem Demirkale'nin cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Duruşmada Ali Öz ve Ahmet İlhan Güler'in aralarında bulunduğu 4 tutuksuz sanık ile sanık avukatları ve Dink ailesinin avukatları da duruşmada hazır bulundu. Duruşmada, 24 Şubat 2004'te Hrant Dink ile İstanbul Valiliği'nde görüşme yapan dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi.  "DİNK'LE GÖRÜŞME MİT'İN TALEBİ ÜZERİNE OLDU" Bursa'dan SEGBİS yoluyla duruşmaya katılan Güngör, Bursa Vali Yardımcılığı'ndan Balıkesir Vali Yardımcılığı'na atandığını ancak halen Bursa'da ikamet ettiğini belirtti. 2002-2008 yıllarında İstanbul Vali Yardımcısı olarak çalıştığını kaydeden Ergun Güngör, MİT'in talebi üzerine Hrant Dink ile görüşme gerçekleştiğini anlattı. Güngör, "Ocak 2004'te Ermeni Patriği Mesrob Mutafyan'ın Ermeni okullarının hedef gösterildiği gerekçesiyle müracaat etmesi üzerine, bir şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştı. Daha sonra Agos'ta Dink tarafından Sabiha Gökçen'in Ermeni asıllı olduğuna dair yazılan yazı toplumda infial yaratmıştı. Bu gelişmeler üzerine istihbarat biriminin talebiyle bu konuda oluşan hassasiyeti konuşmak üzere görüşme oldu" dedi.  "TEHDİT VEYA GÖZDAĞI İMASI BİLE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR" Azınlıklardan sorumlu vali yardımcısı olması sebebiyle görüşmenin kendi odasında yapılmasının talep edildiğini ifade eden Güngör, "MİT görevlileri Özel Yılmaz ve Handan Selçuk talep edince ben de valinin izni ve talimatı olmadan bu görüşmenin olamayacağını söyledim.
Özel Yılmaz - 04.09.2019
Dink cinayetinde dönemin istanbul vali yardımcısı tanık olarak ifade verdi
AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin kamu görevlilerinin yargılandığı davada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi. Güngör, Hrant Dink'in öldürülmeden bir hafta önce Agos'ta yazdığı ve 2004 yılında İstanbul Valiliği'nde MİT görevlileriyle birlikte yapılan görüşmeyi anlattı. MİT'in talebi üzerine Dink ile görüşme yaptıklarını söyleyen Güngör, "Asla tehdit veya gözdağı iması bile söz konusu değildir. Görüşme, resmi nezaket çerçevesinde oldu" dedi.  Hrant Dink cinayetine ilişkin aralarında dönemin İstanbul Emniyet Müdürü Celalettin Cerrah, İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Ahmet İlhan Güler, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Dairesi eski müdürlerinden Ramazan Akyürek, Sabri Uzun, Engin Dinç, Trabzon İl Alay Komutanı Ali Öz'ün de bulunduğu 76 sanıklı davada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi.  İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık eski emniyet müdürü Ramazan Akyürek ve sanık Muharrem Demirkale'nin cezaevinden Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı. Duruşmada Ali Öz ve Ahmet İlhan Güler'in aralarında bulunduğu 4 tutuksuz sanık ile sanık avukatları ve Dink ailesinin avukatları da duruşmada hazır bulundu. Duruşmada, 24 Şubat 2004'te Hrant Dink ile İstanbul Valiliği'nde görüşme yapan dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör tanık olarak dinlendi.  "DİNK'LE GÖRÜŞME MİT'İN TALEBİ ÜZERİNE OLDU" Bursa'dan SEGBİS yoluyla duruşmaya katılan Güngör, Bursa Vali Yardımcılığı'ndan Balıkesir Vali Yardımcılığı'na atandığını ancak halen Bursa'da ikamet ettiğini belirtti. 2002-2008 yıllarında İstanbul Vali Yardımcısı olarak çalıştığını kaydeden Ergun Güngör, MİT'in talebi üzerine Hrant Dink ile görüşme gerçekleştiğini anlattı. Güngör, "Ocak 2004'te Ermeni Patriği Mesrob Mutafyan'ın Ermeni okullarının hedef gösterildiği gerekçesiyle müracaat etmesi üzerine, bir şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştı. Daha sonra Agos'ta Dink tarafından Sabiha Gökçen'in Ermeni asıllı olduğuna dair yazılan yazı toplumda infial yaratmıştı. Bu gelişmeler üzerine istihbarat biriminin talebiyle bu konuda oluşan hassasiyeti konuşmak üzere görüşme oldu" dedi.  "TEHDİT VEYA GÖZDAĞI İMASI BİLE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR" Azınlıklardan sorumlu vali yardımcısı olması sebebiyle görüşmenin kendi odasında yapılmasının talep edildiğini ifade eden Güngör, "MİT görevlileri Özel Yılmaz ve Handan Selçuk talep edince ben de valinin izni ve talimatı olmadan bu görüşmenin olamayacağını söyledim.
Özel Yılmaz - 13.06.2019
Dink cinayeti davasında 9 sanığın dosyası ayrıldı
Tanık olarak dinlenilmesine karar verilen eski MİT Müsteşarlığı görevlileri H.Kubilay Günay, Özel Yılmaz, Handan Selçuk ve Ahmet Köksoy hakkında, tanıklık için müsteşarlığa yazılan yazının cevabının beklenilmesini öngören heyet, bir sonraki duruşmanın ilk günü Ergün Güngör'ün de aralarında bulunduğu 4 tanığın, ikinci gün ise diğer 3 tanığın dinlenilmesi, duruşmanın üçüncü gününde ise tutuklu sanık Ercan Gün'ün ek savunmasının alınmasına karar verdi.
Özel Yılmaz - 03.06.2019
(ÖZEL) Yılmaz Büyükadın: Türk futbolunu daha ileriye taşıyacağız
özel açıklamalarda bulunan Büyükadın, zor bir görevi aldıklarını ifade ederek, "Tabi öncelikle önemli bir görev üstlendik ve bizi bu göreve uygun görenlere de teşekkür etmek istiyorum.
Özel Yılmaz - 14.03.2019
Hrant Dink Davasında 2 Sanığa Tahliye
Mahkeme heyeti ara kararda davaya ilişkin bir sonraki celsede dönemin İstanbul Valisi ve eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile dönemin vali yardımcısı Ergün Güngör, dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı Hüseyin Kubilay Günay, MİT İstanbul Bölge Başkan Yardımcısı Özel Yılmaz ve MİT görevlisi Handan Selçuk'un tanık olarak dinlenilmesini hükmetti.
Özel Yılmaz - 29.08.2018
Topraklar ve Yeraltı Suları Kirli, Yerel Tohumlara Sahip Çıkılmalı"
Haber-Kamera: Buse ÖZEL - Yılmaz BEZGİN, İSTANBUL DHABuğday Derneği Başkanı Leyla Ünlübay, topraklar ve yeraltı sularındaki kirliliğin sebze ve meyvelerdeki besin değerini ve verimi düşürdüğünü belirterek, yerel tohumlara sahip çıkılması gerektiğini, hibrit tohumlardan uzak durulmasının...
Özel Yılmaz - 29.08.2018
Topraklar ve Yeraltı Suları Kirli, Yerel Tohumlara Sahip Çıkılmalı"
Haber-Kamera: Buse ÖZEL - Yılmaz BEZGİN, İSTANBUL DHABuğday Derneği Başkanı Leyla Ünlübay, topraklar ve yeraltı sularındaki kirliliğin sebze ve meyvelerdeki besin değerini ve verimi düşürdüğünü belirterek, yerel tohumlara sahip çıkılması gerektiğini, hibrit tohumlardan uzak durulmasının...
Özel Yılmaz - 04.04.2018
TBMM Genel Kurulu Toplandı
TBMM Genel Kurulu, Başkanvekili Mithat Sancar başkanlığında toplandı.
Özel Yılmaz - 05.12.2017
05 Aralık Salı Dha Spor Gündemi
(Özel) Yılmaz Vural: "Milli Takım ender de olsa başarılarını Türklerle yaşadı""Aziz Yıldırım antrenörlere sahip çıkar""Süper Lig'de çalışmak istiyorum""3 büyükleri en sonunda reklamda çalıştırdım!.." BEŞİKTAŞ'IN ALMANYA YOLCULUĞU BAŞLIYOR13.00 Siyah Beyazlılar özel uçakla Leipzig'e gidecek 21.
Özel Yılmaz - 10.02.2017
Hrant Dink Cinayeti Davası
Mahkeme heyetine bir dilekçe sunan Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, Dink'in 24 Şubat 2004'te İstanbul Valiliğine çağrıldığını hatırlatarak, görüşmeyi gerçekleştiren dönemin MİT görevlileri Özel Yılmaz ve Handan Selçuk, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör ile görüşme kararını veren dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı Hüseyin Kubilay Günay'ın tanık olarak dinlenilmesini talep etti.
Özel Yılmaz - 10.02.2017
Hrant Dink'in Valiliğe Çağrılması Olayına İlişkin Tanık Talebine Ret...
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 37. celsede, sanık Ali Fuat Yılmazer savunması yaptı. Bu arada Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, Dink'i İstanbul Valiliği'ne çağırarak 24 Şubat 2004 yılında görüşme yapılmasıyla ilgili dönemin MİT görevlileri Özel Yılmaz, Handan Selçuk, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör ile görüşme kararını veren dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı Hüseyin Kubilay Günay'ın tanık olarak dinlenmesini talep etti.
Özel Yılmaz - 10.02.2017
Hrant Dink'in Valiliğe Çağrılması Olayına İlişkin Tanık Talebine Ret...
İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 37. celsede, sanık Ali Fuat Yılmazer savunması yaptı. Bu arada Dink ailesinin avukatı Hakan Bakırcıoğlu, Dink'i İstanbul Valiliği'ne çağırarak 24 Şubat 2004 yılında görüşme yapılmasıyla ilgili dönemin MİT görevlileri Özel Yılmaz, Handan Selçuk, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör ile görüşme kararını veren dönemin MİT İstanbul Bölge Başkanı Hüseyin Kubilay Günay'ın tanık olarak dinlenmesini talep etti.
Özel Yılmaz - 27.01.2017
Bedrettin Dalan da Ergenekon Ana Davasında Yargılanacak
Patlayıcılar ve silahların Dalan'ın arazisinde bulunduğu öne sürülmüştü Dalan'ın başkanı olduğu İSTEK Vakfının Poyrazköy Keçilik mevkiindeki arazisinde 2009 yılında çok sayıda mühimmat ele geçirilmişti. Poyrazköy iddianamesinde, "Ergenekon tutuklusu emekli Albay Levent Göktaş'ın emrinde eylem yapmak üzere bir ekibin olduğu, bu ekibin eylemler için ellerinde bulunan patlayıcı ve silahları Bedrettin Dalan'a ait araziye gömdüklerini, bu malzemelerden Dalan'ın da haberinin olduğu" öne sürülmüştü. Dalan'ın 29 Nisan 2010 tarihinde kabul edilen "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" iddianamesinde darbeye yönelik eylemlerde bulunduğu iddia edilmişti. Dalan'ın darbenin ardından kurulacak hükümette de başbakan olma görevini üstlendiği öne sürülmüştü. Dalan'ın kendisi hakkında soruşturma yürütüldüğünü ve operasyonla gözaltına alınacağını dönemin İstanbul MİT Bölge Başkan Yardımcısı Özel Yılmaz tarafından öğrendiği ve hakkında herhangi bir karar bulunmaksızın 15 Ekim 2008 tarihinde yurt dışına kaçtığı belirtilmişti.
Özel Yılmaz - 25.10.2016
Turan Erdoğan Fen Lisesi Açıldı
ANTALYA'nın Kaş İlçesi'nde hayırsever işadamı Turan Erdoğan Yılmaz tarafından yaptırılan fen lisesi, kız ve erkek yurdu törenle açıldı. Kaş'a bağlı Kalkan Mahallesi'nde yapımı tamamlanan ve yaklaşık 10 milyon liraya mal olan 3 katlı, 16 derslikli Turan Erdoğan Yılmaz Fen Lisesi ile 200 kişi kapasiteli Özel Yılmaz Kız Yurdu ve Hüseyin Haluk Yılmaz Erkek Öğrenci Yurdu'nun açılışı dolayısıyla tören düzenlendi.
Özel Yılmaz - 11.08.2016
Şehitlerin İsimleri Fetö'nün Okullarında Yaşatılacak
Faaliyetine son verilen okullardan Özel Yelkenoğlu İlk ve Ortaokulunun adı "15 Temmuz Şehitler Kız Anadolu Lisesi", Özel Aliye Boydak İlk ve Ortaokulunun adı "Şehit Cennet Yiğit Özel Eğitim Uygulama Merkezi", Özel İstikbal İlk ve Ortaokulunun adı "Şehit Mehmet Polat İmam Hatip Ortaokulu", Özel Beyazşehir Ortaokulunun adı "Şehit Murat Kocatürk Anaokulu", Özel Şeker Ortaokulunun adı "Şehit Ramazan Kırboğa Anaokulu", Özel Yılmaz Akansu İlk ve Ortaokulunun adı "Şehit Hüseyin Danacı Halk Eğitim Merkezi" ve Özel Talas Ortaokulunun adı "Şehit Burhan Kaplan Halk Eğitim Merkezi" olarak değiştirildi.
Özel Yılmaz - 01.06.2016
Dink Ailesinden Aym'ye "Etkili Soruşturma" Başvurusu
Takipsizlik kararına itiraza ret İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın takipsizlik kararına müşteki taraf olarak, dönemin MİT İstanbul Bölge Başkan Yardımcısı Özel Yılmaz ve İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör ile Ergenekon davası sanıkları Veli Küçük, Mehmet Fikri Karadağ ve Kemal Kerinçsiz'in de aralarında bulunduğu 24 kişi yönünden, delillerin bulunması, etkin soruşturma yürütülmemesi, cinayet için uygun zemin yaratılması, cinayetle doğrudan bağ bulunması, Dink'in hedef kişi haline getirilmesi, Veli Küçük, Kemal Kerinçsiz ve Oktay Yıldırım'ın Dink cinayetini işleyen örgüt ile bağlarının açığa çıkma olasılığının bulunması, delil toplanmaması, açığa çıkan bilgiler ile beyanlar arasındaki çelişkili durumların soruşturulmaması gerekçeleriyle İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'ne itiraz edildiği belirtilen açıklamada, bu itirazın İstanbul 10.
Özel Yılmaz - 01.06.2016
Hrant Dink Ailesi, Anayasa Mahkemesi'ne Başvurdu...
"hrant Dink suikastında kamu görevlilerinin ihmali olduğu" iddiasına ilişkin yürütülen soruşturmada aralarında eski MİT mensubu Özel Yılmaz, eski İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör, emekli Tuğgeneral Veli Küçük ve Avukat Kemal Kerinçsiz'in de aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında verilen takipsizlik kararına yapılan itiraz reddedildi.
Özel Yılmaz - 05.01.2016
Aa Günün
(14.51) (Fotoğraflı) 12- Hrant Dink ailesinin avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen Dink cinayetine ilişkin soruşturmada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör, eski MİT mensubu Özel Yılmaz ile Ergenekon davası sanıklarından Veli Küçük, Kemal Kerinçsiz ve Oktay Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında takipsizlik kararı verilmesine itiraz etti.
Özel Yılmaz - 05.01.2016
Hrant Dink Cinayeti Soruşturması
Dink ailesinin avukatlarından Hakan Bakırcıoğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütülen Dink cinayetine ilişkin soruşturmada, dönemin İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör, eski MİT mensubu Özel Yılmaz ile Ergenekon davası sanıklarından Veli Küçük, Kemal Kerinçsiz ve Oktay Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında takipsizlik kararı verilmesine itiraz etti.
Özel Yılmaz - 05.01.2016
Dink Ailesi'nden "Takipsizlik Kararına" İtiraz (2)
"hrant Dink suikastında kamu görevlilerinin ihmali olduğu" iddiasına ilişkin yürütülen soruşturmada aralarında MİT eski mensubu Özel Yılmaz, İstanbul Eski Vali Yardımcısı Ergun Güngör, Emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Avukat Kemal Kerinçsiz'in de aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında verilen takipsizlik kararına itiraz edildi.
Özel Yılmaz - 05.01.2016
Dink Ailesi Avukatından Takipsizlik Kararına İtiraz
Hrant Dink ailesi avukatları, eski MİT Bölge Başkan Yardımcısı Özel Yılmaz, Esi İstanbul Vali yardımcısı Ergun Güngör ve Veli Küçük’ün de aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında verilen takipsizlik kararına itiraz etti.
Özel Yılmaz - 05.01.2016
Dink Ailesi'nden "Takipsizlik Kararına" İtiraz (1)
"hrant Dink suikastında kamu görevlilerinin ihmali olduğu" iddiasına ilişkin yürütülen soruşturmada aralarında eski MİT mensubu Özel Yılmaz, eski İstanbul Vali Yardımcısı Ergun Güngör, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Avukat Kemal Kerinçsiz'in de aralarında bulunduğu 24 kişi hakkında verilen takipsizlik kararına itiraz edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Özel Yılmaz Haberleri | Özel Yılmaz Kimdir - Haberler - Özel Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özel Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. HRANT DİNK DAVASI'NDA DÖNEMİN MİT İSTANBUL BÖLGE BAŞKANININ TANIK OLARAK DİNLENMESİNE KARA
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 10:23:25. #1.14#

title