Kumaşlardan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenci kıskıvrak yakalandı
Haberler » 3. Sayfa » Kumaşlardan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenci kıskıvrak yakalandı - Haberler

Kumaşlardan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenci kıskıvrak yakalandı

Pendik'te dilencilere yönelik çalışma yapan zabıta ekipleri karşısına çıkan manzarayla şaşkına döndü. Ekipler kumaştan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenciyi gözaltına aldı.

Kumaşlardan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenci kıskıvrak yakalandı

Kumaştan yaptığı sahte bebekle dilenerek insanların duygularını istismar eden kadın dilenci tarafından yakalandı. "Açız" yazısı ve sahte bebekle dilenen kadın zabıta merkezine götürülürken, sahte bebeğin görüntüsü şaşkına çevirdi.

İnsanların duygularını sömüren dilencilerin yaptığı akılalmaz taktiklere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Belediyesi ekipleri bölgede insanların duygularını istismar eden dilencilere yönelik çalışma yaptı. Pendik Yenişehir mahallesinde üstüne astığı "Açız" yazısı ve bebekle dilenen bir kadını gören ekipler hemen harekete geçti. Kadını yakalayan ekipler Pendik Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne götürmek üzere kadının minibüse bindirdi.

EKİPLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Bu sırada bebeği kadının kucağından alan ekipler, karşılaştıkları manzara karşısında şaşkına döndü. Kadının kucağında bebek diye taşıdığı şeyin kumaştan yapılmış sahte bebek olduğunu gören ekipler adeta şoke oldu. İnsanların duygularını bu şekilde istismar eden kadına tepki gösteren zabıta görevlileri, dilenci kadına zabıta merkezine götürdü.

Kaynak: İHA

Haber Videosu

: Kumaşlardan yaptığı sahte bebekle dilenen dilenci kıskıvrak yakalandı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

3. Sayfa

Son Dakika Haberleri