Oyuncu Can Yaman, dansözle karşılıklı göbek attı
Haberler » Magazin » Oyuncu Can Yaman, dansözle karşılıklı göbek attı - Magazin

Oyuncu Can Yaman, dansözle karşılıklı göbek attı

Genç kızların gözde ismi Can Yaman, arkadaşlarıyla gittiği mekanda göbek attı. Dansözle oynayan Yaman, bir ara cüzdanından para çıkartarak dansözün göğsüne para sıkıştırdı.

Oyuncu Can Yaman, dansözle karşılıklı göbek attı

Son olarak Erkenci Kuş dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu , dün akşam gittiği bir mekanda yanına gelen dansözle göbek attı.

DANSÖZÜN GÖĞSÜNE PARA SIKIŞTIRDI

Can Yaman, dün akşam yakın arkadaşlarıyla Etiler'deki bir makana gitti. Gecede eğlenceli dakikalar yaşayan Yaman, bir ara dansözün yanına gelmesiyle şaşkına uğradı. Dansöze önce oturduğu yerden eşlik eden Yaman, yanındaki arkadaşının ısrarıyla masada kalkarak göbek atmaya başladı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Yaman, bir ara cüzdanından para çıkartarak dansözün göğsüne sıkıştırmayı da ihmal etmedi.

SAÇLARINI BAĞIŞLAYACAK

Mekan çıkışı gazetecilerle sohbet eden yakışıklı oyuncu, Ocak ayında askere gidecek olmasıyla ilgili de konuştu. Erkenci Kuş dizisinde rol aldığı karakter gereği saçlarını uzatan ve sonrasında kestirmeyen Yaman, askere gitmeden önce kestirdiği saçlarını açık artırmaya koyacağını ve sonrasında da bağışlayacağını söyledi.


Haber Videosu

: Can Yaman, dansözün göğsüne para sıkıştırdı! Sosyal medyada olay oldu
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler