OYA ERONAT HABERLERİ

Oya Eronat haber, Oya Eronat son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Oya Eronat

Oya Eronat

Doğum Yeri Diyarbakır / Türkiye
Doğum Tarihi 19.1.1962 - ...

Oya Eronat Kimdir ?

Oya Eronat, 19 Ocak 1962'de Diyarbakır'da doğdu. Babasının adı Halis, annesinin adı Emel'dir. İnşaat Mühendisi; Fırat Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Serbest inşaat mühendisi olarak çalıştı. Diyarbakır Yenişehir İlçe Tanıtım ve Medya Başkanlığında bulundu. Orta düzeyde İngilizce bilen Eronat, bekârdır. Ak Parti 27.
Biyografinin devamı için tıklayın
Oya Eronat - 13.01.2021
Ergani Belediyesi araç filosunu genişletti
Araçların hizmete alınması dolaysıyla ilçe otogarında düzenlenen törene, Ergani Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa İşlek, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Murat Uzunbayır ve İlçe Müftüsü Muhsin Eryılmaz katıldı.
Oya Eronat - 12.01.2021
AK Parti Ergani 7. Olağan Kongresi yapıldı
Dolu, şöyle konuştu: "Bizim kongrelerimiz, Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın gösterdiği hedefe layık bir şekilde birlik ve beraberlik içinde gerçekleşmektedir. Milletimizden kopmadan, kibir ve gururdan uzak, milletin sorunları ile dertlenerek onların sorunlarına çözüm üreterek teşkilatçılık yapmaktayız. Yeniden yapılanan ilçe teşkilatlarımız bu çerçevede önemli görevler üstlenmektedir." Kongreye, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ile partililer katıldı.
Oya Eronat - 10.01.2021
Son dakika haberi... Diyarbakır'da şehit asker için tören
Törene şehidin babası Latif Çelik ve bazı yakınları ile Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Yılmaz Yıldırım, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Oya Eronat, Ebubekir Bal, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof.
Oya Eronat - 25.12.2020
TBMM Hükümlü ve Tutuklu Haklarını İnceleme Alt Komisyonu 'detaylı arama' gündemi ile toplandı
Komisyon üyesi AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat da dışarıdan bakıldığında çıplak aramanın onur kırıcı görüldüğünü ancak mahkumun kendisinin ya da koğuştaki insanların sağlığının korunmasına dönük bir amaç güdüldüğünde uygulamaya karşı durmanın çok doğru olmayacağını dile getirdi.
Oya Eronat - 17.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 2021 Yılı Bütçesi'nin maddeleri görüşülüyor
"Diyarbakır'da toplam 37 milyarlık hizmetle cumhuriyet tarihinin yatırım rekorları kırıldı" AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Diyarbakır'ın çok güzel bir şehir olduğunu belirterek, "Her ne kadar otuz beş yıl boyunca bizi çok üzen kelimelerle anılmış olsa bile biz o kelimeleri ve cümleleri elimizin tersiyle bir kenara bırakıp son beş yılda bu kadim şehrin Zümrüdüanka gibi küllerinden yeniden doğuşuna tanıklık etmekteyiz ve bunun böyle kalması için de elimizden gelen her şeyi yapacağız.
Oya Eronat - 14.11.2020
TBMM üyeleri Ermenistan'ın saldırılarında sivil can kayıplarının yaşandığı Gence'yi ziyaret etti
"İnsanlığa karşı suçlar konusunda uluslararası kurumlar harekete geçmemiş, adeta görmezden gelmiştir" Beklentilerinin insanlığa karşı suçlar nedeniyle bu suçları lider bazında planlayan da dahil olmak üzere, tetiği çeken, düğmeye basan, organizasyon içinde bulunan kim varsa adaletin önüne çıkarılarak yargılanması, hak ettiği cezalara çarptırılması olduğuna dikkati çeken Çavuşoğlu, şunları kaydetti: "Bu aynı zamanda burada bekleyen mağdurların yüreğini serinleteceği gibi, bundan sonra bu kabul suçların işlenmemesi için de caydırıcı olacaktır. Burada yaşanan insanlığa karşı işlenen suçların gerçekleştiği sırada biz dilerdik ki; uluslararası toplum, BM, Avrupa Konseyi, Avrupa Parlamentosu tam da bizim bugün yapmakta olduğumuzu buraya gelerek yapsınlar, gerekli raporları tanzim edip bu noktada bir adım atsınlar. Maalesef yaşanan süreç bize gösterdi ki birçok alanda olduğu gibi Ermenistan'ın Azerbaycan'a dönük saldırılarıyla burada işlenen insanlığa karşı suçlar konusunda bu uluslararası kurumlar harekete geçmemişler, adeta görmezden gelmişlerdir. Biz burada yaşananları kayıt altına almak, gelecek nesillere ibret vesikası olarak bırakmak ve elbette suçluların cezalandırılması için bir ön ayak olmak bakımından bu raporu hazırlayarak meclis başkanlığımıza sunacağız. Gence'de bu süreçte 26 sivil, çocuk hayatını kaybetmiş, şehit olmuştur. Onların yakınlarıyla birebir temas sağlayarak, olayın oluş şekli, meydana geldiği saat ve vefat edenler konusunda kendilerinin bilgilerini alacağız ve çalışmamıza yarın itibarıyla Berde ve Terter'de sürdüreceğiz." Ziyarette, Çavuşoğlu'nun yanı sıra AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar, Antalya Milletvekili Atay Uslu, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Ankara Milletvekili Servet Ünsal, MHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bülent Karataş ve HDP Muş Milletvekili Gülistan Kılıç Koçyiğit de yer aldı.
Oya Eronat - 04.10.2020
AK Parti Eğil ilçe Başkanlığına Mehmet Zeki Uçar seçildi
Halk Eğitim Merkezi salonunda yapılan kongreye, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Bölge Koordinatörü Ejder Açıkkapı, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ile partililer katıldı.
Oya Eronat - 25.09.2020
Son dakika haberi... Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Diyarbakır'da açılış ve temel atma törenlerinde konuştu
Bakan Varank, açılışını gerçekleştirdiği merkezi Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal ile Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Kaya ile gezdi.
Oya Eronat - 19.09.2020
Son Dakika | Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır Sur'da incelemede bulundu Açıklaması
Bakan Kurum'un incelemelerinde Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Münir Karaloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal da yer aldı.
Oya Eronat - 19.09.2020
Son dakika haberi! Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Diyarbakır'da "İl Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu...
İçkale'de restorasyon çalışmaları Kurum, İçkale'de restorasyon çalışmaları olduğunu dile getirerek, konuşmasını şöyle tamamladı: "Yine oradaki tescili binaların ayağa kaldırılması, eksik olan surların inşası kapsamında bir proje gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediyemiz ve İller Bankası bu projeyi ortak yürütecek. 5 milyon lira hibeyi Büyükşehir Belediyemize vereceğiz. Kalan kısmını da İller Bankasından kredilendirmek suretiyle inşallah o projemizi de hayata geçirmiş olacağız. 2023'e gidecek yolda Dağkapı, Suriçi ile hem tarih hem de kültürün yeniden canlandığı, yeşil alanların bol miktarda arttırıldığı bir Diyarbakır'ı hayal ediyoruz. Şimdiden tüm projelerimiz Diyarbakır'ımız için hayırlı uğurlu olsun." Toplantıya, Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, kaymakamlar, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehdi Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal, ilgili kurum müdürleri de katıldı.
Oya Eronat - 29.07.2020
Son dakika haberi: Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
AK Parti milletvekilleri Kaçmaz'ın ifadelerine tepki gösterdi. Her iki partinin milletvekilleri arasında tartışmanın büyümesi üzerine Meclis Başkanvekili Nimetullah Erdoğmuş, birleşime ara verdi. Tartışma, verilen arada da devam etti. Bu sırada HDP milletvekilleri, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat'ın, Kaçmaz'a yönelik hakaret içerikli ifade kullandığını savundu.
Oya Eronat - 22.07.2020
TBMM Genel Kurulunda AK Parti ile HDP milletvekilleri arasında tartışma
AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat'ın, HDP'li Kaya'ya, Bağımsız Mardin Milletvekili Tuma Çelik'i kastederek, "Tecavüzü unutma" karşılığını vermesi üzerine, AK Parti ve HDP milletvekilleri arasında karşılıklı laf atmalar yaşandı.
Oya Eronat - 08.03.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır annelerinin Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı Açıklaması
AK Parti Milletvekili Mehdi Eker, milletvekilleri Ebubekir Bal ve Oya Eronat'ın da katıldığı toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı telefonla arayarak annelerle görüştürdü.
Oya Eronat - 08.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-13
Diyarbakır Valiliği ile Büyükşehir Belediyesi'nce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programı düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Mehmet Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Oya Eronat, şehit aileleri, kentte faaliyet yürüten çeşitli sivil toplum kuruluşunun kadın temsilcilerinin yanı sıra terör örgütü PKK tarafından kaçırılan çocukları için HDP önünde 188 gündür evlat nöbetindeki anneler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Oya Eronat Haberleri | Oya Eronat Kimdir - Haberler - Oya Eronat haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Oya Eronat kimdir, hayatı ve biyografisi. Ergani Belediyesi araç filosunu genişletti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 23:15:30. #1.15#
title