Osman Yaman Haberleri

Osman Yaman haber, Osman Yaman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Yaman - 18.10.2019
Kıyı Emniyeti Genel Müdürü görevden alındı
Yine Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürü İhsan Emiralioğlu, Muş İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu görevden alındı.
Osman Yaman - 18.10.2019
Kıyı Emniyeti Genel Müdürü görevden alındı
Yine Resmi Gazete'de yayımlanan kararlara göre Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürü İhsan Emiralioğlu, Muş İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu görevden alındı.
Osman Yaman - 18.10.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Tarım ve Orman Bakanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Meteoroloji Genel Müdürlüğü ve Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürü İhsan Emiralioğlu, Muş İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu görevden alındı.
Osman Yaman - 18.10.2019
Atama kararları
Tarım ve Orman Bakanlığı Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman, Kahramanmaraş İl Tarım ve Orman Müdürü İhsan Emiralioğlu, Muş İl Tarım ve Orman Müdürü Ergün Çolakoğlu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1.
Osman Yaman - 12.10.2019
Genç Çiftçi Projesi memleketinde kalmasını sağladı
Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman da, Genç Çiftçi Projesi kapsamında yaşları 18 ile 40 arasındaki 807 çiftçiye destek verdiklerini anlattı.
Osman Yaman - 10.10.2019
Köyüne dönen ziraat mühendisi köylülere yol gösteriyor
Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman da Sağıroğlu'na 2016 yılında Genç Çiftçi Projesi kapsamında 6 düve verdiklerini aktardı.
Osman Yaman - 09.10.2019
Sarımsak fiyatı düşüşe geçti
Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kastamonu'nun 3 ilçesinde 2019 yılında 27 bin dekar alanda Taşköprü sarımsağının ekiminin yapıldığını söyledi.
Osman Yaman - 13.09.2019
Abana'da ceviz hasat şenliği düzenlendi
"Son 6 yılda ilimizde 250 bin ceviz fidanını diktik" Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman da İl Özel İdaresinin desteğiyle tarım projelerine katkı sağladıklarını anlattı.
Osman Yaman - 01.08.2019
İhsangazi'de hayvan pazarı açıldı
Kastamonu Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman İhsangazi ilçesindeki hayvan pazarını ziyaret etti.
Osman Yaman - 26.07.2019
Siyez buğdayı, Tosya pirinci ve Taşköprü sarımsağı üretiminde artış
Kastamonu Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman, dünyaca tanınan ve "buğdayın atası" olarak nitelendirilen siyezin, Taşköprü sarımsağı ve Tosya pirincinin ekim alanlarının her geçen gün arttığını belirterek, "Diğer illerimiz siyez buğdayı tarımını bırakırken, Kastamonu buradaki kaliteyi ve damak...
Osman Yaman - 24.07.2019
Siyez buğdayı ve Taşköprü sarımsağı ekim alanlarında artış
İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman ise Kastamonu'nun iki önemli tarımsal ürünü siyez buğdayı ve Taşköprü sarımsağı hakkında bilgi verdi.
Osman Yaman - 29.05.2019
"3 milyondan fazla kişi mikro girişimci yapılabilir"
Erkeklerin ailenin yükünü paylaşması gerektiğini vurgulayan Karadeniz, şöyle devam etti: "Kadınların iş hayatında yeterince bulunmamasının altında birçok etken var. Başında da kadınların iş dünyasında biraz daha geride kalması ve ailevi fonksiyonları öne çıkarması geliyor. Aile hepimiz için önemli, ailevi fonksiyonlarımızı hepimiz önemseyeceğiz ama bunu anneler kadar babalar da önemseyecek. Dolayısıyla yükü paylaşacaklar. Kadınlarımıza iş hayatında daha fazla rol alma fırsatı tanıyacaklar. Zaman zaman merkez düzeyinde yapılan sınavlara baktığımızda, kızlarımız birçok sınavda erkeklerden daha başarılı oluyorlar. Eğer yoğunluklarını verirler ve gayretle çalışırlarsa iş dünyasında da en az erkekler kadar başarılı olacaklardır." Programda, daha sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Savaş, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Dilek Şehnaz, Aşıcı, Kastamonu Ticaret Borsası Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Bengi Şener, Kastamonu Ticaret İl Müdürü Sefa Özata ve Kastamonu Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman konuşma yaptı.
Osman Yaman - 06.11.2018
Fetö Sanıklarına Hapis Cezası
Sivas 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada, "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme", "silahlı terör örgütüne üye olma", "anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme" ve "kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık" suçlamalarıyla yargılanan tutuklu sanıklar Mustafa Yıldırım, Naim Salihoğlu, Murat Şahin, Mehmet Nuri Sinan, tutuksuz sanıklar Mehmet Fatih Şeybeoğlu, Yavuz Selim Koçyiğit, Metin Tufan, Mevlüt K, Ünal Benli, Turgut Coşkun, Mustafa Yüce, Osman Ocak, Tugay Somar, Mehmet Akif İçigen, Murat Kocar, Murat Türkyılmaz, Şevki Karaca ve Osman Yaman ile müdafi avukatları ve bazı sanık yakınları hazır bulundu.
Osman Yaman - 06.09.2018
Ekim Alanı Artan "Hitit Buğdayı"Na Festival
"Dekar başına ortalama verim 250 kilogram" Tarım ve Orman İl Müdürü Osman Yaman ise Kastamonu'da siyez ekiminin yaygınlaştığını söyledi.
Osman Yaman - 05.09.2018
Demir Grup Sivasspor İskelet Kadroyu Bozmadı
Demir Grup Sivasspor'da 34 yaşındaki golcü oyuncu Arouna Kone ve Brezilyalı orta saha oyuncusu Robinho, takımın en tecrübeli isimleri olarak dikkati çekti. Kone ve Robinho'yu, 33 yaşındaki savunma oyuncusu Carl Medjani takip etti. Kırmızı-beyazlı ekibin kadrosunda 30 yaş ve üstü 10 oyuncu bulunuyor. Sivasspor'un 21 yaş altı takımından Eren Çetindere, Gökay Keleş, Furkan Kadir Durmuş, Muhammet Sait Özvardar, Osman Yaman ve Serkan Sarıkaya haricinde, 23 yaşındaki Emre Kılınç, 24 yaşındaki Mert Hakan Yandaş, Erdoğan Yeşilyurt ve 25 yaşındaki İlker Sayan, kırmızı-beyazlı ekibin en genç oyuncuları olarak ön plana çıkıyor.
Osman Yaman - 02.06.2018
İnebolu 'Da İftar Programı
İnebolu Öğretmenevi'ndeki iftara, Kaymakam Atakan Atasoy, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Osman Yaman, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Huner Özay, kurum müdürleri, köy ve mahalle muhtarları ile oda üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Yaman Haberleri | Osman Yaman Kimdir - Haberler - Osman Yaman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Yaman kimdir, hayatı ve biyografisi. Mutfaktaki yangını köylüler su tankeri ile söndürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 03:27:00. #1.15#

title