Osman Özdemir Haberleri

Osman Özdemir haber, Osman Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Özdemir - 13.09.2021
Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi eylül ayı son oturumunu yaptı
Gündem dışı söz alan AK Parti Keçiören Belediye Meclis Üyesi Ali Osman Özdemir, gençlik ve öğrenci çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Osman Özdemir - 05.09.2021
Zinnet ÖZDEMİR hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Zinnet ÖZDEMİR hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Osman Özdemir - 21.07.2021
Havva ÖZDEMİR hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Havva ÖZDEMİR hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Osman Özdemir - 26.03.2021
TFF 1. Lig'de son 10 sezonda 182 teknik direktör görev yaptı
TFF 1. Lig'de Cihat Arslan, Fuat Çapa, Levent Eriş, Reha Erginer ve Sait Karafırtınalar iki, Bayram Bektaş, Besim Durmaz, Erhan Altın, Giray Bulak, Hamza Hamzaoğlu, Hüseyin Kalpar, İlhan Palut, İrfan Buz, İsmail Ertekin, İsmail Kartal, Kemal Özdeş, Mustafa Reşit Akçay, Osman Özdemir, Osman Özköylü, Serkan Özbalta, Ünal Karaman ve Yalçın Koşukavak da birer kez sezon boyunca takımlarını çalıştırma fırsatı buldu.
Osman Özdemir - 28.12.2020
TürkTraktör'den Engelsiz Gelişim Platformu projesi
Engelsiz Gelişim Platformu Projesi çalışmaları, TİSK Genel Sekreteri Akansel Koç ile TürkTraktör İK Direktörü Osman Özdemir liderliğinde, TürkTraktör'ün farklı fonksiyonlarından çalışanların da katılımıyla oluşan bir ekip tarafından yürütülecek.
Osman Özdemir - 14.12.2020
TürkTraktör, pandemi sürecinde çalışan deneyimi ve bağlılığını artırdı
Açıklamada görüşlerine yer verilen TürkTraktör İK Direktörü Osman Özdemir, tüm dünya için zorlu koşullar oluşturan salgın döneminde, bu sürecin toplum, iş ve sosyal yaşam üzerindeki etkilerine odakladıklarını bildirdi.
Osman Özdemir - 11.09.2020
TürkTraktör'den online test sürüşü fırsatı
Açıklamada görüşlerine yer verilen TürkTraktör İnsan Kaynakları Direktörü Osman Özdemir, geleceğin profesyonellerine henüz iş hayatına adım atmadan gerçek 'bir test sürüşü imkanı' tanıdıklarını belirtti.
Osman Özdemir - 10.08.2020
Burdur'da bölgesel trap atış yarışması düzenlendi
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal da atış sporunu sevenleri ilçede ağırlamaktan dolayı memnun olduğunu dile getirdi. Bucak Trap Atıcıları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Özdemir, yarışmanın 12 seride bireysel, takım ve veteranlar olarak 3 kategoride yapıldığını belirterek, ilçe sporcuları olarak önemli dereceler elde ettiklerini aktardı.
Osman Özdemir - 25.05.2020
PENDİK'TE İNEK KURTARMA OPERASYONU
Pendik'te 3 yaşındaki inek, sabah saatlerinde sahibi tarafından otlatılmak için çıkarıldığı arazideki 4 metrelik foseptik çukuruna düştü. Kurtdoğmuş Köyü Çiftlikler mevkiinde meydana gelen olayda, 3 aylık gebe olan ineğin sahibi Osman Özdemir ve çevredekiler ineği kurtarma çabaları yetersiz kalınca itfaiyeden yardım istedi.
Osman Özdemir - 25.05.2020
PENDİK'TE İNEK KURTARMA OPERASYONU-1
Pendik'te 3 yaşındaki Ceylan isimli inek, sahibi tarafından otlatılmak için çıkarıldığı arazideki foseptik için açılan yaklaşık 4 metrelik çukura düştü. Olay sabah saatlerinde Kurtdoğmuş Köyü Çiftlikler mevkiinde meydana geldi. 3 aylık gebe olan ineğin sahibi Osman Özdemir ve çevredekiler ineği kurtarma çabaları yetersiz kalınca itfaiyeden yardım istedi.
Osman Özdemir - 13.04.2020
MÜSİAD Antalya'dan Milli Dayanışma kampanyasına destek
Eğitim sektöründe faaliyet gösteren MÜSİAD Antalya Şubesi Başkan Yardımcısı Mehmet Karakayalı'nın sağlık çalışanlarının çocuklarına ücretsiz online eğitim imkanı sunduğuna değinen Göksu, Yönetim Kurulu Üyesi Osman Özdemir'in de sahibi olduğu 60 dairenin kapılarını, pandemi ile mücadele eden doktorlar için ücretsiz açtığını kaydetti.
Osman Özdemir - 13.03.2020
Fadıl Akgündüz'ün de aralarında olduğu 6 sanığın "dolandırıcılık" davası
Duruşmada, müşteki Osman Özdemir ve avukatı da hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osman Özdemir Haberleri | Osman Özdemir Kimdir - Haberler - Osman Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Cinayetten 10 gün sonra kız arkadaşıyla saklandığı evde yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 06:21:48. #1.16#

title