Osman Güler Haberleri

Osman Güler haber, Osman Güler son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osman Güler - 03.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
ŞEHİT SÖZLEŞMELİ ONBAŞI GÜLER, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen araç kazasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Osman Güler'in (25) cenazesi memleketi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde gözyaşları...
Osman Güler - 02.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Şehit Sözleşmeli Onbaşı Güler, son yolculuğuna uğurlandı HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen araç kazasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Osman Güler'in (25) cenazesi memleketi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde gözyaşları...
Osman Güler - 02.12.2020
Hakkari'de araç kazasında şehit olan askerin cenazesi Kütahya'da toprağa verildi
Hakkari'nin Çukurca ilçesinde ikmal faaliyeti sırasında meydana gelen araç kazasında yaralanan ve tedavi altına alındığı hastanede şehit olan piyade sözleşmeli onbaşı Osman Güler'in (25) cenazesi, memleketi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesinde defnedildi.
Osman Güler - 02.12.2020
Son Dakika | DHA YURT BÜLTENİ - 1
Son dakika haberler... KÜTAHYA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen araç kazasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Osman Güler'in acı haberi memleketi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki ailesine ulaştı.
Osman Güler - 01.12.2020
Son dakika: DHA YURT BÜLTENİ - 20
Son dakika haberine göre Kaza şehidi, Hakkari'de düzenlenen törenle memleketine uğurlandı HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde, ikmal malzemesi taşıyan askeri aracın üs bölgesine intikali sırasında meydana gelen kazada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Osman Güler (25), akşam...
Osman Güler - 01.12.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan şehit asker için başsağlığı mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hakkari Çukurca'da meydana gelen araç kazasında şehit olan Osman Güler'e rahmet diledi.
Osman Güler - 01.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Kütahya'ya şehit ateşi düştü HAKKARİ'nin Çukurca ilçesinde meydana gelen araç kazasında yaralanan, kaldırıldığı hastanede kurtarılamayarak şehit olan Piyade Sözleşmeli Onbaşı Osman Güler'in acı haberi memleketi Kütahya'nın Tavşanlı ilçesindeki ailesine ulaştı.
Osman Güler - 22.05.2020
Başkan Çalkaya'dan hem ziyaret hem hizmet
Her ay sonunda mahalle muhtarları ile koordinasyon toplantısı yapan Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Koronavirüs salgını nedeniyle yapılamayan bu ay ki toplantıyı muhtarların makamında gerçekleştirdi. Ramazan Bayramı nedeniyle Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Hakan Özsoy, Teleferik Mahallesi Muhtarı Necmi Geçim, Çetin Emeç Mahallesi Muhtarı Recep Pervanlar, Eğitim Mahallesi Muhtarı Sami Koçyiğit, Onur Mahallesi Muhtarı Hamit İhsan Tanes, Korutürk Mahallesi Muhtarı Birnur Aksoy Özsucu, İnciraltı Mahallesi Muhtarı Ali Osman Güler ve Bahçelerarası Muhtarı Erkan Mutlu'yu ziyaret eden Başkan Çalkaya, muhtarlar ile mahallenin sorunlarını konuştu.
Osman Güler - 22.10.2019
Kastamonu Devlet Hastanesi eğitim ve araştırma hastanesine dönüşecek
Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Güler de afiliasyon süreci tamamlandığında Kastamonu'daki sağlık hizmetinin iki basamaktan üçüncü basamağa terfi edeceğini söyledi.
Osman Güler - 11.10.2019
Dha istanbul bülten -4
Görüntü Dökümü: ---------- -Eylemden görüntü ================ 9 - NATO GENEL SEKRETERİNİ PROTESTO ETTİLER Haber-Kamera: Beyza Nur GÜLER-Harun UYANIK/İstanbul, - HALKLARIN Kurtuluş Partisi (HKP), NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'in Türkiye ziyaretini protesto etti.  Beşiktaş meydanında toplanan grup,  pankart açıp sloganlar atarak Stoltenberg'in Türkiye'ye gelişini protesto etti. Polis ekiplerinin güvenlik önlemleri aldığı bölgede protestonun ardından basın açıklaması yapıldı.  Görüntü dökümü ---------------------------  -Protestodan görüntüler -Genel ve detay  ============== 10 - 9. MALATYA FİLM FESTİVALİ 15 KASIM'DA BAŞLIYOR İSTANBUL,   İstanbul'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Osman Güler - 11.10.2019
9. malatya film festivali 15 kasım'da başlıyor
İSTANBUL'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Osman Güler - 11.10.2019
9. malatya film festivali 15 kasım'da başlıyor
İSTANBUL'da düzenlenen basın toplantısında 15-19 Kasım tarihleri arasında bu yıl 9'uncusu düzenlenecek "Malatya Film Festivali" hakkında bilgiler verildi. Fatih'te bir otelde yapılan toplantıya  Malatya Büyükşehir Belediye  Başkanı Selahattin Gürkan, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güler, sanatçılar Oktay Kaynarca ve Müfitcan Saçıntı katıldı.
Osman Güler - 21.09.2019
Dha yurt bülteni - 11
'GEREKSİZ UZUN BİR SÜRE' Teknoloji firmasının tanıdığı imkanın çok uzun olduğunu düşünen ve bir kafede çalışmakta olan Tahir Kurthan (62), "Baba olduğumda bana hiç izin vermemişlerdi. Haftalık izinlerimden kullanıp bir hafta boyunca izin yaptım. Yeni baba olunduğu zaman en azından bir aylık bir izin süresinin olması gerektiğini düşünüyorum. Bu sürede çocuklarımızın ve eşlerimizin birçok ihtiyacı oluyor. Çocuğun hastalığı oluyor yeni doğduğunda babanın evde bulunması gerekiyor. Annenin yapamayacağı babanın yapacağı şeyler var. Ancak 6 aylık süreyi çok uzun buldum. Gereksiz uzatılmış ve abartılmış olduğunu düşünüyorum. Anneye böyle bir iznin verilmesini normal karşılardım ancak baba için çok fazla" dedi.  'BABA ÇALIŞTIĞINDA BÖLÜNMEK ZORUNDA KALIYOR' Kendisi de bir teknoloji firmasında çalışan Hasan Tahsin Palas (37), "3 gün babalık izni yaptım. Bu sürenin yeterli olduğunu düşünmüyorum. 3 gün yeni doğan bir bebekle ilgilenmek bizlere yetmiyor. Anne için de bebek için de en az 3-4 ay gibi bir süre olması gerektiğini düşünüyorum. 6 aylık bir babalık izni uygulaması gayet başarılı. Bence daha fazla da olmalı. Bu uygulamanın Türkiye'de olmasına da şaşırdım. Umarım tüm şirketlere örnek olur. Anne mental olarak, fiziksel ve biyolojik olarak bu dönemde yorgun düşüyor. Babaya bu noktada büyük bir görev düşüyor. Baba çok uykusuz kalıyor. Çalıştığı zaman hem çocuğuna hem eşine kanalize olamıyor. Bölünmek zorunda kalıyor. Bu açıdan babanın evde bulunması gerekli" diye konuştu.  'BAŞARILI BULDUM' İki çocuğuyla birlikte parkta gezintiye çıkan baba Cihan Çokgüler (34) ise, "6 aylık ücretli izin kararını başarılı buldum. En az ilk üç aylık bir izin olması gerektiğini düşünüyorum. İlk aylarda eşlerimizin sıkıntıları daha büyük oluyor. Bizlere bu noktada çok büyük görev düşüyor. İlk çocuğu olmuş babalar daha da fazla çocuğuyla ilgilenmek istiyor. Hatta ben ilk çocukta daha uzun süre izin verilmesi gerektiğine inanıyorum. İkinci çocuk kendi halinde büyüyor. Kadınlara uzun izin veriliyor ama anneler kadar olmasa da babalara da izin verilmeli" dedi.  'BİZİM ÇALIŞMAYA İHTİYACIMIZ VAR' İki çocuk babası Osman Güler ise, "Kendi işimi yaptığım için böyle bir izin kullanmama gerek kalmadı ancak ücretli bir babalık izninin verilmesi çalışan babalar için güzel bir uygulama olur.
Osman Güler - 02.02.2019
41 Gündür Kayıp Yaşlı Adamı Bulduğu Sanılan Köpeğine Gps Takıldı
AFAD ekipleri, dün Güler'in ailesiyle birlikte yaşadığı bölgeye giderek yaşlı adamın bulunması için son umut olan GPS çalışmasını başlattı. Ekipler, yaşlı adamı bulduğu düşünülen köpeğin boynuna GPS cihazı yerleştirdi. Arama-kurtarma ekipleri, köpeğin hareketlerini takip ederek yaşlı adamı sinyal üzerinden bulmak için teknik bir çalışma başlattı. AFAD görevlileri yapılan çalışmada, köpeğin ormanlık alanda ve bölgede gittiği noktaların haritasını çıkararak buralara kontrol edecek. Mehmet Güler'in oğlu Ali Osman Güler, köpeğin babasını bulduğunu düşündüklerini ve bu çalışmanın kendilerini yaşlı adama götüreceğine inandıklarını belirterek, "Olay günü etrafta çok insan var diye köpeğin ortadan kaybolduğunu zannettim.
Osman Güler - 23.01.2019
Manisaspor'da Lisans Telaşı
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta borçlu olduğu 29 eski futbolcu ve kulüpten muvafakatname alarak transfer yasağını açtığını açıklayan Manisaspor, yeni takviyelerinin lisanslarını halen çıkaramadı. Yeni Malatyaspor'dan Osman Güler, Menemen Belediyespor'dan Jiyan, Sivasspor'dan Muhammet, Amed Sportif'ten Sercan, Samsunspor'dan Berat ve Furkan'ı kadrosuna dahil eden Manisa, hafta sonu Sarıyer'le oynadığı devrenin ilk maçına yeni transferlerden yoksun çıktı.
Osman Güler - 22.01.2019
Manisaspor Osman'ı Kiraladı
TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta evinde Sarıyer'e 4-0 mağlup olan eksi 7 puanlı düşme potasındaki Manisaspor, bir takviye daha gerçekleştirdi. Borçlu olduğu 29 eski futbolcusundan muvafakatname alıp transfer tahtasını açan siyah-beyazlılar, Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor'un genç defans oyuncusu Osman Güler'i renklerine bağladı.
Osman Güler - 10.02.2018
Freni Boşalan İşçi Servisi Eve Çarptı: 17 Yaralı
Kazada yaralanan İsmail Becer, İhsan Demir, Emrullah Matur, Onur Güler, Osman Güler, İdris İşler, Hasan Toksun, Ercan Matur, Deniz Matur, Ertuğrul Gürer, Tugay Matur, Turgut Matur, Uğur Matur, Önal Matur, Ali Gürer, Lokman Gürer ve Yusuf Matur kaldırıldıkları Bartın Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Osman Güler - 10.02.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Kazada yaralanan İsmail Becer, İhsan Demir, Emrullah Matur, Onur Güler, Osman Güler, İdris İşler, Hasan Toksun, Ercan Matur, Deniz Matur, Ertuğrul Gürer, Tugay Matur, Turgut Matur, Uğur Matur, Önal Matur, Ali Gürer, Lokman Gürer ve Yusuf Matur kaldırıldıkları Bartın Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Osman Güler - 10.02.2018
Freni Boşalan İşçi Servisi Eve Çarptı: 17 Yaralı
Kazada yaralanan İsmail Becer, İhsan Demir, Emrullah Matur, Onur Güler, Osman Güler, İdris İşler, Hasan Toksun, Ercan Matur, Deniz Matur, Ertuğrul Gürer, Tugay Matur, Turgut Matur, Uğur Matur, Önal Matur, Ali Gürer, Lokman Gürer ve Yusuf Matur kaldırıldıkları Bartın Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.
Osman Güler - 04.01.2018
Şiddet Gördüğü Eşini Tarım İlacıyla Zehirlediği İddiasıyla Tutuklandı
DENİZLİ'nin Merkezefendi ilçesinde bir çocuk annesi 38 yaşındaki Ümmü Güler, şiddet gördüğünü ve kendisini aldattığını ileri sürdüğü Osman Güler'i, yılbaşı gecesi içkisine tarım ilacı koyarak zehirlediği iddiasıyla tutuklandı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Osman Güler Haberleri | Osman Güler Kimdir - Haberler - Osman Güler haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Osman Güler kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünyayı uyutan teknolojide Türk girişimci imzası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 03:17:54. #1.16#
title