Orhan Ölmez Haberleri

Orhan Ölmez haber, Orhan Ölmez son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Ölmez - 28.02.2020
İBB eğlence etkinliklerini iptal etti
İptal kararı alınan salon ve etkinlikler şunlar: 29 Şubat Cumartesi Saat:20.00 Bakırköy Cem Karaca Kültür Merkezi: Aysun & Ali Kocatepe Güngören Erdem Bayazıt Kültür Merkezi: Yeni Türkü Tuzla İdris Güllüce Kültür Merkezi:Velveleband Esenler Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi:Gülden Karaböcek Sultanbeyli Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi: Aydoğan Topal Ümraniye Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Kültür Merkezi: Alamatra Orkestrası Şile Kültür Merkezi: Orhan Ölmez Yenibosna Dr.
Orhan Ölmez - 21.11.2019
İBB kültür merkezlerinde bu hafta 50 etkinlik sanatseverlerle buluşacak
Geniş repertuvarı ile çalışmalarını sürdüren Sibel Tüzün, Tuzla Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde, 2003'te ilk albümünü "Su Misali" adıyla çıkaran yorumcu, besteci ve söz yazarı Orhan Ölmez, İBB Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk Kültür Merkezi'nde sahne alacak.
Orhan Ölmez - 02.06.2019
Ramazanda 45 bin kişiye iftar verildi
Ramazan ayı boyunca her gün farklı ses sanatçıları, tiyatro oyunları ve çocuklar için de palyaço gösterileri düzenleyen belediye final etkinliğini ses sanatçısı Orhan Ölmez'le yaptı.
Orhan Ölmez - 02.06.2019
Bitlis'te ramazan etkinliğine Orhan Ölmez'li final
BİTLİS'te ramazan ayının son etkinliğinde Orhan Ölmez sahne aldı.
Orhan Ölmez - 02.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Görüntü Dökümü ---------- Tahta Tavşan görüntüsü Müzeden Görüntü Aslıhan Yakıcı ile röp Çocuklardan röp Oyuncaklardan görüntüler Çocukların müze gezisi -Genel ve detay görüntüler GÖRÜNTÜ BOYUTU:  391 MB Haber: Kamera: Kadir GÜNEŞ -GAZİANTEP-DHA) ================== Bitlis'te ramazan etkinliğine Orhan Ölmez'li final Bitlis'te ramazan ayının son etkinliğinde Orhan Ölmez sahne aldı.
Orhan Ölmez - 24.07.2018
Vize 11. Tarih ve Kültür Festivali'ne Doğru
İlçenin kültürel değerlerinin tanıtılması, sosyal aktivite ve kaynaşma açısından festivale önem verdiklerini belirten Balkı, şunları kaydetti: "Festivalimiz 10 Ağustos Cuma günü belediyemizin önünden Gencer Savaş Bandosu eşliğinde kortejle başlayacaktır. Festivalin birinci gününde Grup Berduş, Dilek Ay ve Grup Gripin, ikinci gün GipsYKingEne, Murat Başaran ve Petek Dinçöz, üçüncü günse Raca, Orhan Ölmez ve İrem Derici sahne alacaklardır.
Orhan Ölmez - 18.05.2018
Dha Yurt Bülteni-3
Görüntü Dökümü ------------------------ Perge antik kentte sütunlardan görüntü Antik kent detay görüntüler 168 MB /// 01.32 // HD Haber: Mehmet ÇINAR-Kamera: Mehmet KILIÇASLAN/ANTALYA, ========================================================= 3)VAN GÖLÜ SAHİLİNDE İFTAR KEYFİ VAN'ın Edremit Belediyesi, Van  Gölü sahiline iftar sofrası kurdu.Yaklaşık 3 bin kişi sahilde oturup günbatımı eşliğinde iftar açmanın keyfini yaşadı. Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Atıf Çiçekli, geçen yıl Ramazan ayı boyurnca 200 bin kişiye iftar verdiklerini, bu yılki hedeflerinin ise, yaklaşık 300 bin kişi olduğunu söyledi.Kayyum olarak atandıktan sonra çalışmalarına, Van Gölü kıyısında bulunan baraka ve büfeleri kaldırarak  başlayan Edremit Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Çiçekli, 5 kilometrelik sahil bandındaki ruhsatsız baraka ve büfeleri kaldırıp, yerine bisiklet, yürüyüş yolları, kamelyalar yapıp ışıklandırdı. Bu düzenlemelerle birlikte merkez ilçe Edremit, Akdeniz sahillerini aratmayan  bir görünüme kavuştu. Kaymakam Çiçekli, geçen yıldan itibaren de düzenlemesini yaptığı sahilde iftar vermeye başladı. Ünlü sanatçılar ve  ilahi grupları eşliğinde 200 bin kişiye 30 gün boyunca iftar sofrası kuran Edremit Belediyesi, bu yıl da Ramazan ayının gelmesiyle birlikte iftar programı çalışmalarına başladı. Van Gölü sahiline 4 bin kişinin oturabileceği masa ve sandaliyeler kuran belediye, Mustafa Keser, Mahmut Tuncer, Murat Kekili ve Orhan Ölmez gibi ünlü sanatçılarlada anlaşma imzaladı.
Orhan Ölmez - 07.05.2018
Bu Yıl Ramazan Etkinliklerine Kadıköy Damga Vuracak"
CADDEBOSTAN SAHİLİNDE İFTAR SOFRASI KURULACAK Kadıköy Benim Platformu geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da Caddebostan sahili etkinlik alanında kurulacak olan iftar sofrasında vatandaşları ağırlayacak. Aynı sofrada iftar açmanın manevi huzurunu yaşayacak olan Kadıköylüleri, her güne ayrı planlanan birbirinden güzel Ramazan etkinlikleri de bekliyor olacak. Hazırlıklar hakkında bilgi veren Kadıköy Benim Platformu Başkanı Faruk İbrahim Özbek, bu yıl Ramazan etkinliği denildiğinde akıllara Kadıköy'ün geleceğini söyleyerek şöyle konuştu: HER GÜNE AYRI BİR ETKİNLİK YAPILACAK "Kadıköy Benim Platformu olarak Ramazan'ın manevi havasını birlik ve beraberlik içinde yaşamak isteyen her vatandaşımızı bir ay boyunca Caddebostan Sahili'nde kurulacak olan iftar soframıza davet ediyoruz. Vatandaşlarımız sadece aynı sofrada ekmeği suyu paylaşmayacaklar onlar için hazırladığımız etkinlikler ile komşularıyla birlikte zaman geçirmenin keyfini yaşayacaklar. Her gün ayrı bir tanınmış hocamızın okuyacağı Kuran-ı Kerim ile iftarlarını açacak olan vatandaşlarımız için hazırladığımız etkinliklerden birkaçını saymak gerekirse şunları söyleyebiliriz. Ayasofya İlahi Grubu'nun ilahi konseri, sanatçı Hüseyin Goncagül'ün yapacağı orta oyunu gösterisi, ünlü şarkıcı Orhan Ölmez konseri, tanınmış sunucular Mehmet Aydın ve Hopdedik Ayhan'ın (Ayhan Güngör) hazırlayıp sunduğu "Bi Dolu Medya" gösterisi, Bir Memleket Hikayesi gösterisi ve  "Radyocular Gecesi" etkinliklerden sadece bazıları.
Orhan Ölmez - 18.11.2017
Survivor Kızları Ortadoğu Sinema Okulunu Seçti
Survivor yarışmacıları Burçak Tuncer ve Tuğçe Melisdemir oyunculuk için Ortadoğu Sinema okulunu seçti. Öğrencilerine 'Yaşatarak Öğretiyoruz' diyen okul kadrosunda bulundurduğu ünlü isimlerle de fark yaratıyor. Kurumun eğitmen kadrosunda, İlhan Şeşen, Ömür Gedik, Orhan Ölmez, Yaşar Karakulak, Beste Yelken, Cemile Kırmızı Karadaş, Burak Kanbir, Feriha Eyüboğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.
Orhan Ölmez - 16.11.2017
Seyirci Olma Oyuncu Ol
SURVİVOR KIZLARI ORTADOĞU SİNEMA OKULUNU SEÇTİ Survivor yarışmacıları Burçak Tuncer ve Tuğçe Melisdemir oyunculuk için Ortadoğu Sinema okulunu seçti. Öğrencilerine 'Yaşatarak Öğretiyoruz' diyen okul kadrosunda bulundurduğu ünlü isimlerle de fark yaratıyor. Kurumun eğitmen kadrosunda, İlhan Şeşen, Ömür Gedik, Orhan Ölmez, Yaşar Karakulak, Beste Yelken, Cemile Kırmızı Karadaş, Burak Kanbir, Feriha Eyüboğlu, Gülhan Tekin, Güven Hokna ve Hakan Hatipoğlu gibi ünlü isimler bulunuyor.
Orhan Ölmez - 26.10.2017
Saray'da Selde Şehit Olan Askerin Cesedi Bulundu (6)
Saray 3'üncü Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığı Orgeneral Fatih Türesel Kışlası'nda vatani görevini yürütürken şehit olan Parhan, görütülerde, kışlada bir arkadaşının çaldığı saz eşliğinde Orhan Ölmez'in, 'Su Misali' adlı şarkısını söylüyor.
Orhan Ölmez - 26.10.2017
Saray'da Selde Şehit Olan Askerin Cesedi Bulundu (4)
Saray 3'üncü Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığı Orgeneral Fatih Türesel Kışlası'nda vatani görevini yürütürken şehit olan Parhan, görütülerde, kışlada bir arkadaşının çaldığı saz eşliğinde Orhan Ölmez'in, 'Su Misali' adlı şarkısını söylüyor.
Orhan Ölmez - 26.10.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Sel sularına kapılan askerin bir ağaca tutunduğunu bir süre sonra gözden kaybolduğunu anlatan Aksoy şunları söyledi: "İki asker iki ağaç vardı derenin ortasında ona tutundular. Kepçe ve halatla yardım edip bizi kurtarmaya çalıştılar. Beklediğimiz sırada askerin sesini duydum, 'ben yüzme bilmiyorum' diyordu. Sonra gitti diğer asker arkadaşı da arkasından 'gitti' diye bağırdı. Asker gözden kayboldu. AFAD ve polis ekipleri botla nehre girip bizi kurtardılar. Kurtarma sırasında bile çok zorlandılar, akıntı vardı. O askerimiz bir yerlerde tutunmuştur diye umuyorum. Ben o an ölümle burun buruna geldiğimi hissettim. Bir iki kez suya battığımda öleceğimi zannettim. Kendimi toparlayınca kurtuldum diye düşündüm. Çok farklı bir duyguydu, bir anlık boşlukla bir anda sele kapılabilirdim. Yüzerek geçmek bile aklıma geldi ama akıntı çoktu. Sonra bot gelip kurtardı" Görüntü Dökümü: -Murat Aksoy detay -Aksoy'un yaşadıklarını anlatması -Genel görüntüler Haber-Kamera: Engin ÖZMEN-Mehmet YİRUN-Şenol AKSOY/SARAY(Tekirdağ),- ====================================== Saray'da selde şehit olan askerin cesedi bulundu (4) ŞEHİDİN ŞARKI SÖYLERKEN GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI Saray'da askeri zırhlı personel taşıyıcı aracın sele kapılması sonucu şehit olan Topçu Onbaşı Sefa Parhan'ın birliğinde asker arkadaşlarına şarkı söylediği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı.  Saray 3'üncü Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığı Orgeneral Fatih Türesel Kışlası'nda vatani görevini yürütürken şehit olan Parhan'ın, kışlada bir arkadaşının çaldığı saz eşliğinde Orhan Ölmez'in, 'Su Misali' adlı şarkısını söylediği ortaya çıktı.
Orhan Ölmez - 26.10.2017
Şehidin Şarkısı Yürekleri Yaktı
Tekirdağ'ın Saray ilçesindeki 3. Zırhlı Tugay Komutan Yardımcılığı Orgeneral Fatih Türesel Kışlası'nda vatani görevini yapan, asker arkadaşları ve komutanları tarafından oldukça sevilen Sefa Parhan'ın, terhisine günler kala Orhan Ölmez'in 'su misali' adlı şarkısını seslendirdiği ortaya çıktı.
Orhan Ölmez - 25.10.2017
Canlı Bombanın Kardeşi PKK'dan Kaçıp, Askere Gitmiş
17 Aralık 2016'da terörist K.Y., bomba yüklü, sahte olarak düzenlenmiş 71 EU 595 plaka araç ile Adana'dan Kayseri'ye gitti. 17 Aralık'ta 08.48 sıralarında Zincidere Komando Tugayı nizamiyesinden çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu halk otobüsünü takip eden terörist K.Y., Talas Bulvarı Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi önünde bulunan otobüs durağına yanaştığı sırada otobüsün sol orta yan kısmına yaklaşarak bomba yüklü aracı patlattı. 38 AB 180 plakalı özel halk otobüsü içerisinde bulunan askerler, Ahmet Taş, Arif Tuğ, Fehmi Barcın, Göksal Mustafa Ağaçyetiştiren, Hasan İlhan, Kamil Tunç, Kenan Döngel, Muhammed Ali Ocak, Mustafa Cihan, Raşit Yücel, Serdar Amak, Uğur Korkmaz ve Yunus Emre Duran olay yerinde ve kaldırıldıkları şehit olurken, asker Mesut Yaşar ise 3 Şubat 2017'de şehit oldu. Askerler Adem Avcı, Adem Kamsız, Ahmet Gün, Ali Kuşçu, Arif Özkara, Bayram Özdemir, Beraat Yılmaz, Burak Alkan, Caner Kavalcı, Celal Erbay, Ercan İnan, Erdal Köse, Fatih Körpe, Ferdi Çatal, Furkan Özlü, Gökhan Çelik, Gökhan Keskin, Hakan Şimşekyakar, Halit Kapullu, Hamza Hasan Şolt, Hidayet Canpolat, Hüseyin Avcı, İlke Bal, İlyas Akman İsmail Hakkı Öner, Kamil Yemez, Kayahan Uluhan, Kubilay Şimşek, Mehmet Gül, Mehmet Kilit, Mehmet Taşdelen, Mehmet Emin Uygur, Mertcan Uzun, Mevlüt Avcıoğlu, Muhammet Yaşar, Mustafa Genç, Mustafa Uçar, Nasuh Yıldırım, Orhan Ölmez, Recep Coşkun, Recep Genç, Recep Güney, Sami Güler, Semih Yılmaz, Serdar Çiçekli, Süleyman Sancar, Şakir Karayel, Tolga Öğütlü, Ufuk Uysal, Yasin Memiş, Yasin Sezerka, Yunus Ertaş, Yunus Emre Kurnaz ve Yusuf Ergün ise bombalı saldırıda gazi oldu.
Orhan Ölmez - 24.10.2017
Tutuklu Sanık Ümit Kepir: "Öğrenci Zannettiğim Canlı Bomba 4-5 Gün Evimde Kaldı"
17 Aralık 2016'da terörist Kasım Yıldırımçakar bomba yüklü, sahte olarak düzenlenmiş 71 EU 595 plaka araç ile Adana'dan Kayseri'ye gitti. 17 Aralık'ta 08.48 sıralarında Zincidere Komando Tugayı nizamiyesinden çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu halk otobüsünü takip eden terörist Yıldırımçakar, Talas Bulvarı Erciyes Üniversitesi önünde bulunan otobüs durağına yanaştığı sırada otobüsün sol orta yan kısmına yaklaşarak bomba yüklü aracı patlattı. 38 AB 180 plakalı özel halk otobüsü içerisinde bulunan askerler, Ahmet Taş, Arif Tuğ, Fehmi Barcın, Göksal Mustafa Ağaçyetiştiren, Hasan İlhan, Kamil Tunç, Kenan Döngel, Muhammed Ali Ocak, Mustafa Cihan, Raşit Yücel, Serdar Amak, Uğur Korkmaz ve Yunus Emre Duran olay yerinde ve kaldırıldıkları hastanelerde şehit olurken, asker Mesut Yaşar ise 3 Şubat 2017'de şehit oldu. Askerler Adem Avcı, Adem Kamsız, Ahmet Gün, Ali Kuşçu, Arif Özkara, Bayram Özdemir, Beraat Yılmaz, Burak Alkan, Caner Kavalcı, Celal Erbay, Ercan İnan, Erdal Köse, Fatih Körpe, Ferdi Çatal, Furkan Özlü, Gökhan Çelik, Gökhan Keskin, Hakan Şimşekyakar, Halit Kapullu, Hamza Hasan Şolt, Hidayet Canpolat, Hüseyin Avcı, İlke Bal, İlyas Akman İsmail Hakkı Öner, Kamil Yemez, Kayahan Uluhan, Kubilay Şimşek, Mehmet Gül, Mehmet Kilit, Mehmet Taşdelen, Mehmet Emin Uygur, Mertcan Uzun, Mevlüt Avcıoğlu, Muhammet Yaşar, Mustafa Genç, Mustafa Uçar, Nasuh Yıldırım, Orhan Ölmez, Recep Coşkun, Recep Genç, Recep Güney, Sami Güler, Semih Yılmaz, Serdar Çiçekli, Süleyman Sancar, Şakir Karayel, Tolga Öğütlü, Ufuk Uysal, Yasin Memiş, Yasin Sezerka, Yunus Ertaş, Yunus Emre Kurnaz ve Yusuf Ergün ise bombalı saldırıda gazi oldu.
Orhan Ölmez - 24.10.2017
15 Şehidin Verildiği Bombalı Terör Saldırısında İlk Savunmalar Alındı
17 Aralık 2016'da terörist Kasım Yıldırımçakar bomba yüklü, sahte olarak düzenlenmiş 71 EU 595 plaka araç ile Adana'dan Kayseri'ye gitti. 17 Aralık'ta 08.48 sıralarında Zincidere Komando Tugayı nizamiyesinden çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu halk otobüsünü takip eden terörist Yıldırımçakar, Talas Bulvarı Erciyes Üniversitesi Sabancı Kültür Merkezi önünde bulunan otobüs durağına yanaştığı sırada otobüsün sol orta yan kısmına yaklaşarak bomba yüklü aracı patlattı. 38 AB 180 plakalı özel halk otobüsü içerisinde bulunan askerler, Ahmet Taş, Arif Tuğ, Fehmi Barcın, Göksal Mustafa Ağaçyetiştiren, Hasan İlhan, Kamil Tunç, Kenan Döngel, Muhammed Ali Ocak, Mustafa Cihan, Raşit Yücel, Serdar Amak, Uğur Korkmaz ve Yunus Emre Duran olay yerinde ve kaldırıldıkları şehit olurken, asker Mesut Yaşar ise 3 Şubat 2017'de şehit oldu. Askerler Adem Avcı, Adem Kamsız, Ahmet Gün, Ali Kuşçu, Arif Özkara, Bayram Özdemir, Beraat Yılmaz, Burak Alkan, Caner Kavalcı, Celal Erbay, Ercan İnan, Erdal Köse, Fatih Körpe, Ferdi Çatal, Furkan Özlü, Gökhan Çelik, Gökhan Keskin, Hakan Şimşekyakar, Halit Kapullu, Hamza Hasan Şolt, Hidayet Canpolat, Hüseyin Avcı, İlke Bal, İlyas Akman İsmail Hakkı Öner, Kamil Yemez, Kayahan Uluhan, Kubilay Şimşek, Mehmet Gül, Mehmet Kilit, Mehmet Taşdelen, Mehmet Emin Uygur, Mertcan Uzun, Mevlüt Avcıoğlu, Muhammet Yaşar, Mustafa Genç, Mustafa Uçar, Nasuh Yıldırım, Orhan Ölmez, Recep Coşkun, Recep Genç, Recep Güney, Sami Güler, Semih Yılmaz, Serdar Çiçekli, Süleyman Sancar, Şakir Karayel, Tolga Öğütlü, Ufuk Uysal, Yasin Memiş, Yasin Sezerka, Yunus Ertaş, Yunus Emre Kurnaz ve Yusuf Ergün ise bombalı saldırıda gazi oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Orhan Ölmez Haberleri | Orhan Ölmez Kimdir - Haberler - Orhan Ölmez haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Ölmez kimdir, hayatı ve biyografisi. Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı gala yemeği düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 15:26:00. #1.15#

title