Orhan Gülle Haberleri

Orhan Gülle haber, Orhan Gülle son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Orhan Gülle - 13.7.2020
Çubuk'ta hububat hasadı başladı
Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle de mevsiminde yeteri kadar yağış alınmadığından verimin bu yıl beklenenden çok düşük olduğunu dile getirdi.
Orhan Gülle - 3.12.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: EsenlerHakemler: Suat Arslanboğa, Özgür Ertem, Bilal GölenEsenler Erokspor: Yaren İzzet Sözer, Orhan Gülle, Berkay Çakır, Sinan Morgil, Efe Can Çölbekler (Dk. 87 Alper Karaman), Melih Kabasakal, Mustafa Emin Birinci, Emre Adiloğlu, Burak Can Akıncı (Dk. 46 Abdurrahman Kuyucu), Eray Pazar (Dk.
Orhan Gülle - 7.11.2019
"Mucize bitki" Çubuk'ta üretilmeye başlandı
"Diğer mahallelerimizde de yaygınlaştıracağız" Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, ilçedeki üretim çeşitliliğini artırmak için yeni arayışlara girdiklerini söyledi.
Orhan Gülle - 30.10.2019
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Eryaman Hakemler: Burak Şeker, Muhammet Yumak, Ali Can Alp Gençlerbirliği: Übeyd Adıyaman, Ahmet Oğuz (Dk. 87 Rahmi Can Karadaş), Halil İbrahim Pehlivan, Bjarsmyr, Soner Dikmen (Dk. 59 Berat Özdemir), Arda Kızıldağ, Sefa Yılmaz, Rahmetullah Berişbek (Dk. 59 İlker Karakaş), Diallo, Nadir Çiftçi, Seuntjens Esenler Erokspor: Yaren Sözer, Sinan Morgil, Berkay Çakır, Erhan Karayer, Gökcan Gelmen, Burak Can Akıncı (Dk. 46 Bilal Mert Engin, Dk. 75 Alper Karaman), Efe Can Çölbekler, Orhan Gülle, Melih Kabasakal, Abdurrahman Kuyucu (Dk.
Orhan Gülle - 16.10.2019
Çubuk'ta Dünya Kadın Çiftçiler Günü kutlandı
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, kadın çiftçilerinin daha fazla teşvik edilmesi gerektiğini söyledi.
Orhan Gülle - 9.9.2019
Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali sona erdi
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, yaptığı açıklamada, festival sürecince yaklaşık 5 ton sebze ve meyve ikram ettiklerini belirterek, çiftinin ürettiği ürünleri aracı olmadan vatandaşın hizmetine sundukları için üreticinin de tüketicinin de kazançlı olarak festivalden ayrıldığını kaydetti.
Orhan Gülle - 28.8.2019
Çubuk Kaymakamı Sezer'e "veda yemeği"
Çubuk Şoför ve Otomobilciler Odası öncülüğünde Çubuk'taki bir lokantadaki veda yemeğine Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, AK Parti İlçe Başkanı Erhan Kuşçu, MHP İlçe Başkanı Ali Çankaya, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Alaaddin Almış, Çubuk Şoför ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Reşat Neşeli, Çubuk Bürokratlar, Sanayiciler ve İş Adamları Dernek Başkanı Yasin Özen, Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuk-İMDER Başkanı Uğur Murat Neşeli, Çubuk Ticaret Borsası Başkanı Veli Demir ve davetliler katıldı.
Orhan Gülle - 29.6.2019
Kaymakam Sezer ve Belediye Başkanı Demirbaş, üreticilerle buluştu
Mahalle muhtarı Burhan Şan ve İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle ile görüşen Sezer, üreticilerin istek ve taleplerini dinledikten sonra mahalledeki seraları ve mantar üretim tesislerini inceleyerek faaliyetleri hakkında bilgi aldı.
Orhan Gülle - 30.5.2019
Çubuk'ta salatalık ekimi başladı
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle de ilçede modern tarıma geçilmesi izin çalışmalar yürüttüklerini anlatarak, "Hava sıcaklıkları normal seyrinde giderse 45 ila 50 gün arasında salatalık hasadına başlanmış olacak.
Orhan Gülle - 29.5.2019
Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivaline doğru
Çubuk Belediyesi Meclis Salonundaki toplantıya Demirbaş'ın yanı sıra, belediye başkan yardımcıları, Çubuk Turşucular ve Yaş Sebze, Meyve Üretim Kooperatifi Başkanı Hasan Işık, Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuk Muhtelif Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Rumi Türkoğlu, Çubuk Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Taş, Çubuk Düşünce Dernek Başkanı Şuayip Yaman, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve festival hazırlıklarında görev alan kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
Orhan Gülle - 26.10.2018
Çubuk'ta Çiftçilere Zirai Tarım İlacı Desteği
Çubuk Belediyesi Lojistik Merkezi'nde yapılan ilaç dağıtım törenine, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Karakuş, İlçe Ziraat Odası Başkan Orhan Gülle, Belediye Sağlık İşleri Müdürü Mehmet Akif topçu ile destek alan çiftçiler katıldı.
Orhan Gülle - 25.9.2018
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Kazım Karabekir Hakemler: Tugay Kaan Numanoğlu, Ömer Tevfik Özkoç, Deniz Caner ÖzaralBüyükşehir Belediye Erzurumspor: Hakan Canbazoğlu, Tolga Ünlü, Trtovac, Acka, Hakan Arslan, Taylan Antalyalı (Dk. 69 İbrahim Akdağ), Kone, Tshabalala (Dk.
Orhan Gülle - 16.9.2018
Çubuk Ziraat Odası Hedik Dağıttı
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle ve Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, festivale gelen ziyaretçilere buğday haşlanarak yapılan hedik dağıttı.
Orhan Gülle - 9.8.2018
Çubuk'ta Hak Sahiplerine Tapuları Dağıtıldı
Kızılca Mahallesi Muhtarı Orhan Gülle de imar çalışmasının tamamlanmasının ardından tapularını almanın sevincini yaşadıklarını anlatarak, "Sayın Belediye Başkanımıza şahsım ve mahalle halkı adına çok teşekkür ediyorum.
Orhan Gülle - 3.5.2018
Çubuk Belediye Başkanı Acehan İş Yeri Açılışına Katıldı
İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle ise çiftçilerin, teknolojiyi yakından takip ettikçe kazançlarının da artacağını ifade ederek, bu tür iş yerlerinin açılmasının üreticileri mutlu ettiğini dile getirdi.
Orhan Gülle - 27.4.2018
Turşuluk Salatalığa Tohum Desteği
Törene, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengiz Albayrak, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Karakuş, Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Esre, İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle ve üreticiler katıldı.
Orhan Gülle - 14.4.2018
Silivrispor - Fethiyespor: 0 - 2
Gökhan HEBEPCİ - İSTANBUL / DHATFF 2'nci Lig Beyaz Grup 31'inci hafta mücadelesinde Fethiyespor, deplasmanda Silivrispor'u 2 - 0 mağlup etti.
Orhan Gülle - 26.3.2018
Çiftçiler Bölgelerinin Hava Durumunu Anlık Öğrenecek
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle de meteorolojik verilerin üyeleri için hayati önem taşıdığını belirterek, kendilerine gelen tüm uyarıları bundan sonra çiftçilere mesaj yoluyla iletebileceklerini aktardı.
Orhan Gülle - 21.3.2018
Çubuk'ta Çiftçilere Kurt Üzümü Tanıtıldı
Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, çiftçileri alternatif ürünlere yönlendirdiklerini belirterek, şöyle konuştu: "İlçemizin bazı kesimleri bu tür meyve yetiştiriciliğine çok uygun.
Orhan Gülle - 18.3.2018
Silivrispor - Nazilli Belediyespor: 1 - 1
Gökhan HEBEPÇİ - İSTANBUL / DHASTAT: Silivri StadıHAKEMLER: Mustafa İlker Coşkun (xx), Abdurrahman Atabay (xx), Ali Etlikci (xx)SİLİVRİSPOR: Batuhan Ünsal (xx), Süleyman Özdamar (xx), Ali Aytemur (xx), Yusuf Onur Arıkan (xx), Eşref Korkmazoğlu (xx), Orhan Gülle (xx), Tolgahan Erbay (xx),...
Orhan Gülle - 16.3.2018
Kaymakam Çenet, Vatandaşlarla Buluştu
Toplantıya, Belediye Başkanı Tuncay Acehan, AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, İlçe Jandarma Komutanı Umut Gürses, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, Milli Eğitim Müdürü Murat Aslan, Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Esre, İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuk Dernekler Federasyonu Başkanı Recep Taş, sivil toplum kuruluş temsilcileri, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.
Orhan Gülle - 24.2.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Mevlit programına, MHP Çubuk İlçe Başkanı Ali Çankaya, Çubuk İlçesi Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, Çubuk Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, Çubuk İmam Hatip Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Ahmet Karakuş, Çubuk Muhtarlar Dernek Başkanı Abdullah Esre ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Orhan Gülle - 26.1.2018
Çubukta Şehir Buluşmaları
"Büyükova Projesi" Çubuk'ta da uygulandığını hatırlatan Acehan, şunları kaydetti: "Bu proje özellikle Cumhurbaşkanımızın üzerinde durduğu bir proje. Ankara'da kaybedilmiş tarım arazilerinin yeniden kazanılması için yapılan bir projedir ve 7 büyük ovayı ilgilendiriyor. Arazi toplulaştırma kararı ise Türkiye'de ki seçilmiş 144 büyük ovayı ve Ankara'da ki 7 büyük ovayı ilgilendiriyor. Bütün parçalanmış verimli tarım arazilerinin yeniden tarıma sunulmasını sağlayacak bir projedir." AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş da Zeytin Dalı Harekatı'na değinerek, şöyle konuştu: "Ülkemizin yurt dışında yürüttüğü operasyon olmasına rağmen, burada hizmetler hiç aksamdan devam ediyor. Bu ülkemizin ne kadar güçlü olduğunu göstermektedir. Biz de ilçemiz için gerek büyükşehir nezdinde, gerekse hükumet nezdinde, gerek bakanlıklar nezdinde yapabileceğimiz bütün hizmetleri takip ediyoruz. Tüm arkadaşlarımızla birlikte en iyi hizmetleri almak için çalışıyoruz." Kızılca Mahallesi Muhtarı Orhan Gülle ise gerçekleştirilen istişare toplantılarının olumlu geçtiğini dile getirdi.
Orhan Gülle - 15.1.2018
Kaymakam Çenet'ten "Hobi Bahçesi" Açıklaması
Çenet, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Cengiz Akbayrak, İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle ve Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Esre'yi makamında kabul etti.
Orhan Gülle - 29.12.2017
Çubuk'ta Şehitler Anısına Çeşme Yapıldı
Çubuk Belediyesince Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde bulunan Şehitler Anıtı'nın yanına terörle mücadele ederken şehit düşen Çubuklu 69 şehit anısına yapılan çeşmenin açılışı nedeniyle düzenlenen törene, Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Belediye Başkan yardımcıları Hasan Hüseyin Karakuş ve Zeki Metin, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Umut Gürses, İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam, Çubuk Terör Mağdurları Dernek Başkanı Zeki Avan, Çubuk Platformu Başkanı Şuayip Yaman, İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle, AK Parti İlçe Başkanı Baki Demirbaş, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Orhan Gülle - 28.10.2017
Fethiyespor Seri Peşinde
Büyükşehir Belediyesi Atatürk Stadı'nda Batuhan Gültek'in yöneteceği maç saat 14.30'da başlayacak. Fethiyespor'da Onur Garip, Çağatay Çeken, Emrullah Yıldırım, Ensar Enes Baykan ve Orhan Gülle sakatlıkları nedeniyle kadroda yer almayacak.
Orhan Gülle - 13.10.2017
Çubuk Kaymakamı Çenet'in Mahalle Ziyaretleri
İlçe Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle'nin bölgedeki üretim ile ilgili değerlendirmelerini de dinleyen Çenet, çiftçinin fide yetiştirilmesi yönündeki talepleriyle ilgili çalışma yapacaklarını söyledi.
Orhan Gülle - 16.9.2017
12. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali
Ziraat Odası Başkanı Orhan Gülle de ilçelerinde yetiştirilen ürünlerin yeteri kadar tanıtılamadığını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Orhan Gülle Haberleri | Orhan Gülle Kimdir - Haberler - Orhan Gülle haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Orhan Gülle kimdir, hayatı ve biyografisi. Çubuk'ta hububat hasadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.9.2020 17:20:22. #1.14#
title