ÖMER KÜÇÜK HABERLERİ

Ömer Küçük haber, Ömer Küçük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Küçük

Ömer Küçük

Doğum Yeri Düzce / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1960 -

Ömer Küçük Kimdir ?

Ömer Küçük, 1960 yılında Düzce'de doğdu. Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Küçük, ticaretle uğraşıyor. Ömer Küçük, siyasete (ANAP) Anavatan Parti’sinde başladı. 1999 yılında ANAP’tan Düzce Belediye Başkan adayı olan Küçük, dönemin Refah Partili Belediye Başkanı olan Ruhi Kurnaz ile girdiği yarışı kaybetti.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ömer Küçük 6.8.2020
"Kovid-19 sürecinde kendini yenileyen tabiattaki kazanımların kaybedilmemesi" uyarısı
Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde kullanılmayan tabiatın kendini yenilediğini belirterek, "Taşıma kapasitesinin üzerinde yoğun kullanımlar, bu tür alanlarda tamiri mümkün olmayan zararlara sebebiyet verebilir.
Ömer Küçük 13.7.2020
Yangın uzmanı Prof. Dr. Ömer Küçük: "Yangınlara müdahalede Avrupa'da lider konumdayız"
Kastamonu Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve yangın uzmanı Prof. Dr. Ömer Küçük, geçmiş yıllarda yarım saat olan orman yangınına müdahale süresinin 13-14 dakikaya kadar indiğinin altını çizerek, "Yangınlara müdahale ve kontrol altına alınması açısından Avrupa'da lider konumdayız." dedi.
Ömer Küçük 2.7.2020
Kastamonu'da "ormancılık ve tabiat turizmi" online toplantıda görüşüldü
Toplantıya KÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Küçük, KÜ Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof.
Ömer Küçük 15.5.2020
Kahramankazan'da "İftar Şehidimizden Fatiha Sizden" projesi
Kahramankazan'da, gönüllü olarak görev alan 15 Temmuz Gazilerinden Cafer Akın ve Ömer Küçük önceden belirledikleri ihtiyaç sahibi ailelere iftar saatinde bir lokantada hazırlattıkları yemekleri ulaştırdı.
Ömer Küçük 4.8.2019
18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda Türkiye ikinci oldu
Yunanistan'ın Volos kentinde düzenlenen FIBA 18 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası finalinde milliler, uzun süre önde götürdüğü karşılaşmada İspanya'ya mağlup oldu. Adem Bona, Atakan Erdek, Ömer Küçük, Mustafa Kurtuldum ve Tarık Sezgün 5'i ile parkeye çıkan A Milli Takım, mücadeleye etkili başladı ve ilk çeyreği 16-13 önde tamamladı.
Ömer Küçük 31.3.2019
Düzce Son
MERKEZToplam Sandık : 354Toplam Seçmen : 114.146Açılan Sandık : 297Açılan Sandık Oranı : % 83,9Kullanılan Oy : 80.892Geçerli Oy : 78.790Katılım Oranı : % 84PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIAK PARTİFARUK ÖZLÜ% 47,0937.106İYİ PARTİÖMER KÜÇÜK% 28,1322.166MHPERDOĞAN BIYIK% 22,0717.
Ömer Küçük 19.2.2019
İyi Parti Aday Listelerini Teslim Etti
İYİ Parti'de, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait geçici aday listeleri il ve ilçe seçim kurullarına teslim edildi.
Ömer Küçük 8.1.2019
İyi Parti TBMM Grup Toplantısı
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in tek tek kürsüye davet ederek tanıttığı adaylar şöyle: Aksaray: Özhan Türemiş, Karaman: Bahadır Bayraç, Bayburt: Yunus Özyıldırım, Kilis: Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt: Ahmet Özgür, Düzce: Ömer Küçük.
Ömer Küçük 8.1.2019
Akşener: Önümüzdeki Seçim Beka Meselesi Değil
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TBMM'de düzenlenen grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin politikalarını eleştiren Akşener, "'Yeni sistemde kriz olmayacak. Hiçbir şey aksamayacak. Türkiye uçacak' dediler. Bütün kararları bir kişinin aldığı, yargının tek bir beşere bağlandığı sistemi, Türkiye'nin bekası olarak anlattılar. Sonuç tam tersi oldu. İYİ Parti olarak haklı çıktık maalesef. Keşke haklı çıkmasaydık" diye konuştu.  'İYİ PARTİ, YALAN SÖYLEMEYECEK' Türkiye'nin huzura ihtiyacı olduğunu kaydeden İYİ Parti lideri Akşener, şunları söyledi: "Ülkenin yarısına düşman muamelesi yapıp, yeni huzursuzluklar üretmek, akıllı işi değildir. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun Türk milletinin her ferdini kardeş biliyor ve bağrımıza basıyoruz. Bir cahil size laf attığında 'Selam' deyip, geçin. Kimsenin onuruna, şerefine dokunacak tek bir söz etmeyin. Kardeşi kardeşe düşürmeye çalışanlar var. Bunların fitnelerine uyup, komşularınızla dostlarınızla akrabalarınızla tartışmayın. Önümüzdeki seçim bir beka meselesi değildir. Aziz milletim; sen insan sarrafısın, seçeceğin insanı iyi anlarsın. Şundan emin olun ki İYİ Parti, yalan söylemeyecek. 'Umut fakirin ekmeğidir' deyip, boş umutlar vermeyecek. Çalışacak; ama çaldırmayacak. Şehirlere ihanet etmeyecek; ranta, rüşvete, haram kazanca müsaade etmeyecek; torpile, kayırmaya, ihale fesatçılığına fırsat vermeyecek. İYİ Parti çalışkan olacak ve milletimize sözümüz budur." 'EKONOMİ YERİNDE BİLE SAYAMIYOR' Hükümete yönelik eleştirilerini, açıklanan enflasyon rakamları üzerinden sürdüren Akşener, "İşsizlik rekor kırıyor. Ekonomimiz yerinde bile sayamıyor. Krizi durdurmak için ciddi bir tedbir de yok. Ekonomiyi yürüten damat efendiler, 'Atlattık' diyorlar; ama çarşıya, pazara çıktığımızda durum böyle değil. 16 yıl aradan sonra enflasyon yine yüzde 20'lerin üzerine çıktı. Krizi durdurmak için ne yazık ki bir önlem alınmadı. Emekliye bir huzur yok, çalışanlar mutsuz, esnaf siftahsız. Damat ekonomiden zerre kadar anlamıyor. O damat efendi gelsin de ekonomiyi milletten öğrensin. Milletin dengesi şaştı, çıksana sen bir pazara. Asgari ücretle geçinmeyi başar da seni görelim. Size AK Parti Genel Başkanı değil, Cumhurbaşkanı olarak sesleniyorum. Tüyü bitmemiş yetim hakkını yiyenlerden hesap sorun. 'Hırsızlık yapan kızım Fatma da olsa elini keserdim' diyen adaletin izinden gidin" diye konuştu.  6 İLİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLADI İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında, yerel seçim için 6 ilin belediye başkan adayını da açıkladı. Akşener, Ardahan adayının Mete Özdemir, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür, Düzce adayının ise Ömer Küçük olduğunu duyurdu.
Ömer Küçük 5.1.2019
İyi Parti 99 Belediye Başkan Adayını Daha Belirledi
Buna göre, İYİ Parti'nin adaylarının belirlendiği iller ve aday isimleri şöyle: "Özhan Türemiş -Aksaray, Mete Özdemir- Ardahan, Yunus Özyılmaz-Bayburt, Ömer Küçük-Düzce, Zühtü Bahadır Bayraç-Karaman, Ahmet Nalçacıoğlu-Kilis, Ahmet Özgür-Siirt.
Ömer Küçük 5.1.2019
İyi Parti, 99 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Dervişoğlu, Aksaray adayının Özhan Türemiş, Ardahan adayının Mete Özdemir, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Düzce adayının Ömer Küçük, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür olduğunu açıkladı.
Ömer Küçük 26.12.2018
Tübitak ve Tüba Ödülleri 2018 Töreni
TÜBİTAK ödülleri TÜBİTAK 2018 yılı Bilim Ödülleri kategorisinde, mühendislik bilimleri alanında Prof. Dr. Mustafa Erdik ve Prof. Dr. Cengiz Kahraman, sağlık bilimleri alanında Prof. Dr. Ertuğrul Kılıç, Özel Ödül kategorisinde temel bilimler alanında Prof. Dr. Mehmet Acet, mühendislik bilimleri alanında Prof. Dr. Tanju Karanfil ve sağlık bilimleri alanında Prof. Dr. Ömer Küçük ödül kazandı.
Ömer Küçük 18.9.2018
Türkiye'nin Genç Ormancıları Rusya'da
Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesinden Prof. Dr. Ömer Küçük ise ormanların küresel anlamda tüm milletlerin ortak değeri olduğunu vurgulayarak, "Hem bu doğal kaynağın mevcut haliyle korunması, hem de sürdürülebilir şekilde korunarak gelecek kuşaklara aktarılması gerekiyor.
Ömer Küçük 26.7.2018
Bir Aile Kazada Yok Oldu
KIRIKKALE'YE GİDERKEN ANİDEN GERİ DÖNMÜŞ Erzurum'da emekli olduktan yaklaşık 25 yıl önce ailesi ile birlikte Ankara'ya göç eden Zeki Yakışır'ın daha sonra çocukları ile birlikte yenilenebilir enerji tesisi kurduğunu söyleyen aile dostları Ömer Küçük şunları söyledi: "Çok sevilen bir aileydi.
Ömer Küçük 11.6.2018
Gps Cihazıyla Takip Edilen Karacalar Yaban Hayatına Işık Tutacak
KÜ Orman Fakültesi Orman Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Küçük ve KÜ Orman Fakültesi Araştırma Görevlisi Özkan Evcin tarafından bir yılı aşkın süredir izlenen karacalarla ilgili birçok yeni bilgiye ulaşıldı.
Ömer Küçük 14.4.2018
Kılıçdaroğlu: Kimyasal Silah Kullanmak İnsanlık Suçudur (Ek 3)
HATAY'DA ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Kasım 2017'de Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük'ün (27) Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki babaevine taziye ziyaretinde bulundu.
Ömer Küçük 14.4.2018
Kılıçdaroğlu: Kimyasal Silah Kullanmak İnsanlık Suçudur (Ek 2)
HATAY'DA ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Kasım 2017'de Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük'ün (27) Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki babaevine taziye ziyaretinde bulundu.
Ömer Küçük 14.4.2018
Kılıçdaroğlu Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük ve Şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Bayram’ın Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde yaşayan ailelerini ziyaret etti.
Ömer Küçük 14.4.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Ailelerine Ziyaret
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde yaşayan, şehit Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük ile şehit Piyade Uzman Çavuş Ahmet Bayram'ın ailelerini ziyaret etti.
Ömer Küçük 14.4.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Kılıçdaroğlu, Hatay'da şehit ailelerini ziyaret ettiCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Kasım 2017'de Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen 27 yaşındaki Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük'ün Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki baba evine...
Ömer Küçük 14.4.2018
Kılıçdaroğlu: Kimyasal Silah Kullanmak İnsanlık Suçudur (2)
HATAY'DA ŞEHİT AİLELERİNİ ZİYARET ETTİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2 Kasım 2017'de Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar bölgesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Ömer Küçük'ün (27) Hatay'ın Kırıkhan ilçesindeki babaevine taziye ziyaretinde bulundu.
Ömer Küçük 14.4.2018
Gündem / 14 Nisan 2018
(İstanbul/12.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Savon Otel'de iş adamlarıyla kahvaltıda buluşacak, Kırıkhan'da şehitler Ömer Küçük ve Ahmet Bayram ile Reyhanlı'da şehitler Fatma Avlar, Fırat Sinirli ve Ahmet Şanverdi'nin ailelerine taziye ziyaretinde bulunacak.
Ömer Küçük 14.4.2018
Gündem Özeti / 14 Nisan 2018
Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Savon Otel'de iş adamlarıyla kahvaltıda buluşacak, Kırıkhan'da şehitler Ömer Küçük ve Ahmet Bayram ile Reyhanlı'da şehitler Fatma Avlar, Fırat Sinirli ve Ahmet Şanverdi'nin ailelerine taziye ziyaretinde bulunacak.
Ömer Küçük 30.1.2018
Bu Köprünün Eşi Benzeri Yok
'KÖPRÜ ÇÖKSE, KARADA KALARIZ' Sahil dolgu alanında gezinen Ömer Küçük, yapının ilginç olduğunu belirterek, "Buraya 'Aşk köprüsü' de deniyor.
Ömer Küçük 30.1.2018
Bu Köprünün Eşi Benzeri Yok
'KÖPRÜ ÇÖKSE, KARADA KALARIZ' Sahil dolgu alanında gezinen Ömer Küçük, yapının ilginç olduğunu belirterek, "Buraya 'Aşk köprüsü' de deniyor.
Ömer Küçük 30.1.2018
Dha Yurt Bülteni-6
'KÖPRÜ ÇÖKSE KARADA KALARIZ' Sahil dolgu alanında gezinen Ömer Küçük, yapının ilginç olduğunu belirterek "Çok ilginç bir yapı.
Ömer Küçük 16.1.2018
Çerkezköy'de Trafik Kazası: 2 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Çerkezköy-Çorlu yolunda seyreden Ömer Küçük (17) yönetimindeki 58 AR 438 plakalı motosiklet, Veliköy Mahallesi geçişinde Coşkun Demir yönetimindeki 59 JB 604 plakalı otomobille çarpıştı.
Ömer Küçük 15.12.2017
Dha Yurt Bülteni - 1
Görüntü Dökümü ---------------------- Molotof kokteyllerinden görüntüler Yanan ev ve zarar gören kamyonetten görüntüler Polis ekiplerinin inceleme yapması Haber-Kamera: Berktuğ ÖNCÜ /BURSA, GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ =============================================== 3)YERLİ MALI HAFTASI ETKİNLİĞİNDE 8 ÖĞRENCİ ZEHİRLENDİ   ADAPAZARI'nda bir ilkokulda 8 öğrenci, 'Yerli Malı Haftası' etkinliğinde yedikleri börekten zehirlendikleri şüphesiyle hastaneye kaldırıldı.Olay, dün 16.30 sıralarında Hızırtepe Mahallesi'ndeki Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu'nda meydana geldi. 'Yerli Malı Haftası' etkinliği kapsamında bir öğrencinin evde, annesinin yaptığı börekten yiyen öğrencilerde mide bulantısı ve kusma şikayetleri görüldü. Rahatsızlanan 5'inci sınıf öğrencileri Muhammed Emir Akçay, Olcay Çoban, Ecrin Dal, Zeynep Çıkrıkçıoğlu, Gökhan Köroğlu, Ömer Küçük, Yusuf Karaman ve Damla Karagöz, öğretmenlerinin çağırdığı ambulansla Hızırtepe Aile Sağlığı Merkezi'ne kaldırıldı.
Ömer Küçük 14.12.2017
Yerli Malı Haftası Etkinliğinde 8 Öğrenci Zehirlendi
Olay, bugün 16.30 sıralarında Hızırtepe Mahallesi'ndeki Mehmet Akif Ersoy İlk ve Ortaokulu'nda meydana geldi. 'Yerli Malı Haftası' etkinliği kapsamında bir öğrencinin evde, annesinin yaptığı börekten yiyen öğrencilerde mide bulantısı ve kusma şikayetleri görüldü. Rahatsızlanan 5'inci sınıf öğrencileri Muhammed Emir Akçay, Olcay Çoban, Ecrin Dal, Zeynep Çıkrıkçıoğlu, Gökhan Köroğlu, Ömer Küçük, Yusuf Karaman ve Damla Karagöz, öğretmenlerinin çağırdığı ambulansla Hızırtepe Aile Sağlığı Merkezi'ne kaldırıldı.
Şu an buradasınız: Ömer Küçük Haberleri | Ömer Küçük Kimdir - Haberler - Ömer Küçük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Küçük kimdir, hayatı ve biyografisi. Kovid-19 sürecinde kendini yenileyen tabiattaki kazanımların kaybedilmemesi uyarısı - KASTAM
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.9.2020 12:27:29. #1.15#
title