Ömer Keskin Haberleri

Ömer Keskin haber, Ömer Keskin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Keskin - 31.7.2020
Van Valisi Bilmez, sınırdaki askerlerle bayramlaştı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Bilmez, beraberindeki İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit ve İl Müftüsü Ömer Keskin ile Çaldıran ilçesindeki Soğuksu Hudut Karakolu'na gitti.
Ömer Keskin - 31.7.2020
Vali Bilmez ve eşi Meral Bilmez şehit ailelerini ziyaret etti
İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit ve eşi Şebnem Yiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ve eşi Reyhan Karabağ, İl Müftüsü Ömer Keskin ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tarık Kuşman'ın eşlik ettiği Bilmez, ilk olarak Çatak ilçesinde şehit güvenlik korucusu Fuat Kaçan'ın ailesini ziyaret etti.
Ömer Keskin - 17.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
ŞEHİTLER TÖRENLE MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI Van'da önceki gün akşam saatlerinde Artos Dağı'na çarparak düşen Emniyet Genel Müdürlüğü Havacılık Daire Başkanlığı envanterine kayıtlı insanlı keşif uçağında şehit olan 2'si pilot, toplam 7 emniyet personeli için tören düzenlendi. Van Jandarma Filo Komutanlığı'nda düzenlenen törene Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık, Van İl Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, şehitlerin yakınları, kurum amirleri, askeri erkan ve polisler katıldı. Şehitler, Pilot Başkomiser Gökhun Mete Altunbaş, Pilot Komiser Samet Üstüner, Komiser Semih Güzelay, Komiser İrfan Aydoğan, Polis Memuru Samet Mustafa Keskin, Polis Memuru Onur Ramazan Bayram ve Polis Memuru Burak Derya'nın Türk bayrağına sarılı naaşı tören alanına getirildikten sonra özgeçmişi okundu. Van İl Müftüsü Ömer Keskin tarafından yapılan duanın ardından şehitler gözyaşları arasında son yolculuğuna  uğurlanmak üzere memleketlerine uğurlandı.
Ömer Keskin - 16.7.2020
Van'da düşen keşif uçağında şehit olan polis memurları törenle memleketlerine uğurlandı
Saygı duruşunda bulunulmasının ardından şehitlerin öz geçmişleri okundu. İl Müftüsü Ömer Keskin'in ettiği dua sonrasında şehitlerin cenazeleri, silah arkadaşları tarafından omuzlarda taşınarak askeri uçağa konuldu.
Ömer Keskin - 16.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, İl Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Tümgeneral Hacı İlbaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, vali yardımcıları, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Van Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Müftüsü Ömer Keskin ve vatandaşlar katıldı.
Ömer Keskin - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftüsü Ömer Keskin ve törene katılanlar şehitler için dua etti.
Ömer Keskin - 15.7.2020
Van'da 15 Temmuz şehitleri anıldı
Tuşba ilçesi Akköprü Mahallesi Şehitliği'ndeki ilk törene; Van Valisi Mehmet Emin Bilmez,  İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan,Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, AK Parti Van İl Başkan Yardımcısı Ferhat Atacan ve vatandaşlar katıldı. 15 Temmuz'da darbe girişimi sırasında şehit olanlar için Kuran okundu. Ardından İl Müftüsü Ömer Keskin, dua etti.
Ömer Keskin - 9.6.2020
Van'da PKK'lı teröristlerin şehit ettiği işçiler son yolculuklarına uğurlandı
Sosyal mesafe kuralı çerçevesinde İl Müftüsü Ömer Keskin'in kıldırdığı cenaze namazının ardından, şehit işçilerin cenazeleri defin işlemi için kentteki mezarlıklara uğurlandı.
Ömer Keskin - 29.5.2020
Doğu'da 4 ilde açık alanlarda cuma namazı kılındı
İl Müftüsü Ömer Keskin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, salgın riski nedeniyle vatandaşların biraz daha sabırlı ve tedbirli olmasını istedi.
Ömer Keskin - 27.5.2020
Van'da cuma namazı kılınacak camilerde alınacak tedbirler değerlendirildi
Bilmez, Cuma namazı kılınmasına uygun olan camileri il ve ilçe müftülüklerinin belirleyeceğini ifade ederek şunları kaydetti: "Cuma namazı kılınacak yerlerin kapasitesi belirlenip, fazla kişi alınmayacak. Cuma kılınacak mekanlarda cuma heyeti oluşturulacak. Bu heyette müftülük, emniyet, sağlık ve zabıta personeli görev alacak. Vatandaşlar, namaza evde abdest alıp seccadeleriyle gelecek. Maske takmak zorunlu olacak. Namaz öncesi ve sonrası fiziksel temastan kaçınılacak mesafeye dikkat edilecek. Başta kronik hastalığı bulunanlar olmak üzere tüm hastalar toplu halde ibadet edilen yere gelemeyecek. Sağlık ekipleri ve kolluk kuvvetleri tarafından izole edilen, başta İstanbul olmak üzere il dışından gelen ve 14 günlük karantina sürecinde bulunan vatandaşlar toplu halde ibadet edilecek yerlere gelmeyecek. Sokağa çıkma kısıtlaması bulunan (65 yaş üstü, 20 yaş altı) kişiler camiye gelemeyecek. Toplu halde ibadet edilen yerlerde ve çevresinde seyyar satıcılara ve dilencilere müsaade edilmeyecek. Toplu halde ibadet edilen yerlerde bağış yapılmayacak ve bağış toplanamayacak. Toplu ibadet yapılan yerlerde ses düzeni kurulacak. Cuma namazının sadece farzı toplu halde kılınacak. Vatandaşımız Cuma namazı öncesindeki ve sonrasındaki sünnetleri evinde kılacak." Toplantıya, Gevaş Kaymakamı Hamit Genç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Müftüsü Ömer Keskin, ilçe müftüleri ve İl Sağlık Müdürlüğü temsilcileri katıldı.
Ömer Keskin - 16.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Koronavirüs salgını nedeniyle karantinaya alınan Özalp'in Eğribelen Mahallesi'ne Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından önceki gün yardım götürüldü. İlçeye saat 12.00 sıralarında dönüşe geçen ekibin içinde bulunduğu araca, Mehmetalan Mahallesi yakınlarında PKK'lı teröristler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Özalp Belediyesi personeli Yıldırım Demir ile yolda araca aldıkları bölge halkından Kinyaz Karlıoğlu şehit oldu. Özalp Belediyesi Kademe Bölümü'nde 5 yıldır görev yapan Taner Temizel ise yaralandı.  Belediye çalışanı, evli ve 8 çocuk babası Yıldırım Demir için cenaze töreni düzenlendi. Tören için hazırlıklara, bu sabahtan itibaren başlandı. Özalp Belediyesi'nin hizmet binasına, Demir'in fotoğrafı asıldı. Törenin düzenlendiği belediye ve Merkez Camii'nin yer aldığı cadde ise koronavirüs tedbirleri kapsamında ekipler tarafından sabunlu suyla yıkandı. Sosyal mesafenin korunması için de tören alanına zemine, 1'er metre aralıklarla uyarı çıkartmaları yapıştırıldı. Hazırlıkların ardından ikindi vakti cenaze törenine; Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, ilçe kaymakamları, Demir'in mesai arkadaşları ve ailesi katıldı. Demir'in Türk bayrağına sarılı tabutu, cami önüne getirildikten sonra saygı duruşunda bulunulup, öz geçmişi okundu. Van Müftüsü Ömer Keskin tarafından dua okunmasının ardından cenaze namazı, sosyal mesafe kuralına uyularak, kılındı.
Ömer Keskin - 15.5.2020
'Vefa' şehidine son görev
'Vefa' şehidine son görev Hain saldırıda şehit düşen belediye personeli son yolculuğun uğurlandı VAN - Van'ın Özalp ilçesinde yardım dağıttıktan sonra dönüş yolunda silahlı saldırı sonucu şehit düşen belediye personeli son yolculuğuna uğurlandı. Dün Eğribelen Mahallesi'nde yardım dağıtıp dönüşe geçen Vefa Sosyal Destek Grubu bünyesinde görev yapan Özalp Belediyesi ekibinin bulunduğu araca Mehmetalan Mahallesi yakınlarında teröristler tarafından silahlı saldırı düzenlenmişti. Saldırıda belediye personeli Yıldırım Demir ile araçta bulunan Kinyaz Karalıoğlu şehit olmuş, belediye personeli Taner Temizel ise yaralanmıştı. Şehitlerden Kinyaz Karalıoğlu dün gece Saray ilçesi Bakışık Mahallesi'nde toprağa verilirken, belediye personeli Yıldırım Demir için de Özalp Merkez Büyük Camii'nde tören düzenlendi. Koran virüs salgını nedeniyle sosyal mesafenin korunduğu törene Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Özalp ve Saray kaymakamları ile belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldı. İl Müftüsü Ömer Keskin tarafından kılınan namazın ardından Şehit Demir'in naaşı gözyaşları arasında ilçe mezarlığında toprağa verildi.
Ömer Keskin - 15.5.2020
DHA YURT BÜLTENİ-19
Koronavirüs salgını nedeniyle karantinaya alınan Özalp'in Eğribelen Mahallesi'ne Vefa Sosyal Destek Grubu tarafından dün yardım götürüldü. İlçeye saat 12.00 sıralarında dönüşe geçen ekibin içinde bulunduğu araca, Mehmetalan Mahallesi yakınlarında PKK'lı teröristler tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda Özalp Belediyesi personeli Yıldırım Demir ile yolda araca aldıkları bölge halkından Kinyaz Karlıoğlu şehit oldu. Özalp Belediyesi Kademe Bölümü'nde 5 yıldır görev yapan Taner Temizel ise yaralandı.  Belediye çalışanı, evli ve 8 çocuk babası Yıldırım Demir için cenaze töreni düzenlendi. Tören için hazırlıklara, bu sabahtan itibaren başlandı. Özalp Belediyesi'nin hizmet binasına, Demir'in fotoğrafı asıldı. Törenin düzenlendiği belediye ve Merkez Camii'nin yer aldığı cadde ise koronavirüs tedbirleri kapsamında ekipler tarafından sabunlu suyla yıkandı. Sosyal mesafenin korunması için de tören alanına zemine, 1'er metre aralıklarla uyarı çıkartmaları yapıştırıldı. Hazırlıkların ardından ikindi vakti cenaze törenine; Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit, ilçe kaymakamları, Demir'in mesai arkadaşları ve ailesi katıldı. Demir'in Türk bayrağına sarılı tabutu, cami önüne getirildikten sonra saygı duruşunda bulunulup, öz geçmişi okundu. Van Müftüsü Ömer Keskin tarafından dua okunmasının ardından cenaze namazı, sosyal mesafe kuralına uyularak, kılındı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ömer Keskin Haberleri | Ömer Keskin Kimdir - Haberler - Ömer Keskin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Keskin kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Bilmez şehit ailesini ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 12:05:11. #1.14#
title