Ömer Çetinkaya Haberleri

Ömer Çetinkaya haber, Ömer Çetinkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Çetinkaya - 15.09.2019
Akondroplazi hastaları İzmir'de bir araya geldi
Akondroplazi hastası Ömer Çetinkaya ise okulda kendisiyle alay edildiğini ama zamanla bu durumu umursamadığını anlattı.
Ömer Çetinkaya - 15.09.2019
Karşıyaka'da akondroplazili bireylerin çalışacağı hobbit kafe açılacak
'BİZİMLE ALAY EDİLMESİ HOŞ DEĞİL? 11 yaşındaki akondroplazi hastası oğlu ile etkinliğe katılan Figen Çetinkaya (42) da, özellikle toplumun bakış açısının kendilerini zorladığını belirterek Çocuklarımız çok zorlanıyor. Otobüslerdeki tutunma alanları, iniş ve çıkışlar bile sorun olabiliyor. Çocuklarımız için hiç tedbir yok. Bizim çocuklarımıza yardım etmemiz gerekiyor. Bu şartlarda terk edilen çocuklarımız da var. Çevrenin bakış açısının biraz daha gelişmesini, bu çocukların da toplumun bir parçası olduğunu kabul etmelerini istiyoruz dedi. Ömer Çetinkaya da, okula gittiğini belirterek, Kısa boyluyum diye benimle alay edenler de var.
Ömer Çetinkaya - 15.09.2019
Dha yurt bülteni-5
'BİZİMLE ALAY EDİLMESİ HOŞ DEĞİL' 11 yaşındaki akondroplazi hastası oğlu ile etkinliğe katılan Figen Çetinkaya (42) da, özellikle toplumun bakış açısının kendilerini zorladığını belirterek "Çocuklarımız çok zorlanıyor. Otobüslerdeki tutunma alanları, iniş ve çıkışlar bile sorun olabiliyor. Çocuklarımız için hiç tedbir yok. Bizim çocuklarımıza yardım etmemiz gerekiyor. Bu şartlarda terk edilen çocuklarımız da var. Çevrenin bakış açısının biraz daha gelişmesini, bu çocukların da toplumun bir parçası olduğunu kabul etmelerini istiyoruz" dedi. Ömer Çetinkaya da, okula gittiğini belirterek, "Kısa boyluyum diye benimle alay edenler de var.
Ömer Çetinkaya - 26.05.2019
Berberde "kişiye özel" hizmet
Müşterilerinin uygulamadan çok memnun olduğunu anlatan Bozdemir, şunları kaydetti: "Kişiye özel hizmet, ilçedeki diğer meslektaşlarımın da ilgisini çekiyor. Hatta bazıları yakında bu uygulamaya başlayabilir. Başka illerde de benzer uygulamalar yapan berberler var. Bunun tüm berberlerde yaygınlaşmasını isterim. Çünkü hijyen çok önemli. Aksi durumlarda bazı istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabiliyor. Bu tür olumsuzlukların önüne geçebilmek için örnek bir uygulama olduğunu düşünüyorum." "Aldığımız hizmetten memnunuz" Müşterilerden Ömer Çetinkaya da uzun yıllardır tıraş için Bozdemir'in dükkanına geldiğini söyledi.
Ömer Çetinkaya - 07.12.2018
5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü
Bugün de güzel işlere imza atan gönüllüleri bir araya getirerek tanışmalarına ve kaynaşmalarına vesile olalım istedik. Çünkü toplumda insanlar birbirlerine selam vermeyi dahi ihmal edebiliyorlar. Biz istiyoruz ki bir dayanışma ve işbirliği olsun." Arkadaşları aracılığıyla gruba dahil olan gönüllü gençlerden Ömer Çetinkaya da, gönüllü faaliyetlerde yer almaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdi.
Ömer Çetinkaya - 13.06.2017
Eski Başbakan Erbakan Anıldı
Erbakan'ın örnek bir lider olduğunu vurgulayan Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya da şunları kaydetti: "Erbakan Hocamız, bu topraklarda çok derin iz bırakmış liderdi, dünyayı değiştirebilecek bir insandı.
Ömer Çetinkaya - 22.05.2017
Kale'de Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması Sona Erdi
Yarışmanın birincileri tam altınla ödüllendirilirken, törene Kaymakam Mehmet Güder, Belediye Başkanı Cemal Akdemir, İstanbul Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Akın Ergen, İlçe Müftüsü Abdullah Bekiroğlu, İzollu Vakfı Başkanı Adnan Başdemir, Vakıf Yöneticisi Vedat Toy da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ömer Çetinkaya Haberleri | Ömer Çetinkaya Kimdir - Haberler - Ömer Çetinkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Çetinkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. ÇOCUKLARIMIZIN HAKLARINA SAHİP ÇIKIYORUZ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 00:58:44. #1.16#

title