ÖKKEŞ KAVAK HABERLERİ

Ökkeş Kavak haber, Ökkeş Kavak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ökkeş Kavak

Ökkeş Kavak

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Ökkeş Kavak Kimdir ?

Ökkeş Kavak, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde AK Parti Gaziantep Nurdağı Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ökkeş Kavak - 12.04.2021
Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, kadına yönelik şiddetle mücadele konulu toplantı düzenlendi
Kaymakam Eşref Akça başkanlığında, gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Fatih Beyazköse, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş Mehmet Malgır ve diğer daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Ökkeş Kavak - 07.04.2021
Son dakika: Nurdağı Belediyesinden esnafa yardım
Son dakika haberlerine göre Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla zor günler yaşayan, ticari faaliyette bulunamayan bazı işletme sahiplerine nakdi yardım yapılacağını belirtti.
Ökkeş Kavak - 16.03.2021
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığı belirtildi.
Ökkeş Kavak - 09.03.2021
Gaziantep'te "Dinamik Denetim Süreci"
Nurdağı ilçesindeki uygulamada ise Kaymakam Eşref Akça ile Belediye Başkanı Ökkeş Kavak da yer aldı.
Ökkeş Kavak - 23.02.2021
Nurdağı ilçesi doğalgaza kavuşuyor
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçenin 2021 yılı içinde yapılacak yatırımla doğalgaza kavuşacağını bildirdi.
Ökkeş Kavak - 18.02.2021
Gül ve Şahin'den Nurdağı'na ziyaret
Oto Galerici esnafıyla bir araya gelerek faaliyetleri hakkında bilgi alana Gül ve Şahin, esnafın talep ve önerileri dinledi.??????? Gül ve beraberindekiler, Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve daire amirlerinin ve muhtarların katılımıyla yapılan Aylık Muhtarlar Toplantısına katıldıktan sonra ilçeden ayrıldı.
Ökkeş Kavak - 20.01.2021
Nurdağı'nda sokak hayvanları için "İyilik Hareketi"
Pandemi sürecinde sokak canlılarının ihtiyaçlarının karşılanması ve ilçede duyarlılığın artması için Nurdağı Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan 13 gönüllü öğretmenin başlattığı, Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça ve Belediye Başkanı Ökkeş Kavak'ın da destek verdiği iyilik hareketi büyüyor.
Ökkeş Kavak - 13.01.2021
Fadıloğlu'ndan Nurdağı ve İslahiye ziyareti
Nurdağı ilçesindeki ziyaretinde Belediye Başkanı Ökkeş Kavak tarafından karşılanan Fadıloğlu, Nurdağı ilçesinde devam eden çalışmalar ve projeler ile ilgili istişarelerde bulundu.
Ökkeş Kavak - 03.01.2021
Sokağa çıkma kısıtlamasında sokak hayvanları yalnız bırakılmadı
Mezbaha, Büyükşehir Parkı ve Küçük Sanayi Sİtesi civarında oluşturulan besleme noktalarına yem bırakan Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve Gaziantep Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri ile gönüllüler, yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarına et, mama ve yem bıraktı.
Ökkeş Kavak - 27.12.2020
Son dakika haberleri: Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman'da kısıtlamada sokak hayvanları unutulmadı
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, yaptığı yazılı açıklamada, ilçedeki kuruluşlarla sokaktaki canlılar için "iyilik hareketi"ni başlattıklarını belirtti.
Ökkeş Kavak - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Nurdağı Nurdağı Kaymakamlığı önündeki törende ise Kaymakam Eşref Akça ve Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Ökkeş Kavak - 22.10.2020
Nurdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, polis, zabıta ve tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri, ilçe semt pazarında denetimler gerçekleştirdi.
Ökkeş Kavak - 19.10.2020
19 Ekim Muhtarlar Günü
Törene, Kaymakam Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, Jandarma Komutanı Başçavuş Mehmet Malgır, mahalle muhtarları, kurum amirleri katıldı.
Ökkeş Kavak - 19.10.2020
Nurdağı Kaymakamı Akça muhtarlarla buluştu
Toplantıya, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, Jandarma Komutanı Başçavuş Mehmet Malgır ve kurum amirleri katıldı.
Ökkeş Kavak - 06.10.2020
Nurdağı Biberine Değer Katan Kadınlar Projesi tanıtım toplantısı
Toplantıya, Kaymakam Eşref Akça, İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve KADEM İl Temsilcisi Sabiha Doğan ile diğer ilgililer katıldı.
Ökkeş Kavak - 01.10.2020
Son dakika haberleri | Başkan Kavak'tan itfaiyecilere ziyaret
Son dakika gündem haberine göre Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İtfaiye Haftası dolayısıyla itfaiyecileri ziyaret etti.
Ökkeş Kavak - 19.09.2020
19 Eylül Gaziler Günü
Nurdağı ilçesinde gerçekleştirilen programda ise Kaymakam Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu.
Ökkeş Kavak - 15.09.2020
Nurdağı'nda İlköğretim Haftası kutlandı
Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde, İlköğretim Haftası dolayısıyla tören düzenlendi. Kaymakamlık önünde yapılan törende, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, Atatürk Anıtı'na çelenk sundu. Saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı okundu. Milli Eğitim Müdürü Yıldırım, 2020-2021 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Törene, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak da katıldı.
Ökkeş Kavak - 11.09.2020
Son dakika gündem: Nurdağı'nda Kovid-19 tedbirleri denetlendi
Nurdağı ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında maske ve mesafe denetimleri sürüyor. Kaymakam Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, polis ve jandarma ekipleriyle daire amirleri, ilçede pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve diğer iş yerlerinde denetimler yaptı.
Ökkeş Kavak - 10.09.2020
Nurdağı'nda eylül ayı muhtarlar toplantısı yapıldı
Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde eylül ayı muhtarlar toplantısı yapıldı. Nurdağı Belediyesi Kullar Kültür Merkezinde Kaymakam Eşref Akça başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Erdal Köse, daire amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Ökkeş Kavak - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Nurdağı Nurdağı ilçesinde de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıl dönümü dolayısıyla tören düzenlendi. Hükümet Konağı'nda gerçekleştirilen programda Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Atatürk anıtına çelenk bıraktı.
Ökkeş Kavak - 28.08.2020
Nurdağı'nda galerici esnafının sorunları görüşüldü
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ilçedeki bir düğün salonunda bir grup galerici ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Ökkeş Kavak - 28.08.2020
Nurdağı'nda kırmızı biber üreticilerinin sorunları görüşüldü
Gaziantep'in Nurdağı ilçesinde kırmızı biber üreticilerinin sorunlarının görüşülmesi amacıyla toplantı düzenlendi. Nurdağı Belediyesi Kullar Toplantı Salonunda bir araya gelen bir grup üretici, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar'a sorunlarını aktardı.
Ökkeş Kavak - 13.08.2020
Nurdağı'nda çöp konteynerleri dezenfekte ediliyor
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, yazılı açıklamasında, daha temiz bir Nurdağı için çalıştıklarını ifade etti.
Ökkeş Kavak - 13.08.2020
Nurdağı'nda Kovid-19 denetimi
Denetimlere Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Belediye başkanı Ökkeş Kavak ve Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, kurum ve kuruluşların yöneticileri ve personelleri ile meslek odaları ve kolluk birimleri katıldı.
Ökkeş Kavak - 07.08.2020
Kalp krizi sonucu vefat eden uzman çavuşun cenazesi toprağa verildi
Nurdağı ilçesi Uzay Çatılı Pazar yerinde düzenlenen cenaze törenine, Yaşar'ın ailesi ve yakınları ile Gaziantep Vali Yardımcısı Şenol Esmer, Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İslahiye Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Ökkeş Kavak - 06.08.2020
Vali Gül ve Başkan Şahin, Hz. Ukkaşe Türbesi'nde incelemelerde bulundu
Gül ve Şahin'e Nurdağı'ndaki temasları sırasında Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça ve Belediye Başkanı Ökkeş Kavak eşlik etti.
Ökkeş Kavak - 21.07.2020
Nurdağı'nda temmuz ayı muhtarlar toplantısı yapıldı
Nurdağı Belediyesi Kullar Park'ında Kaymakam Eşref Akça başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Erdal Köse, daire Amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Ökkeş Kavak - 18.06.2020
Nurdağı'nda anızla mücadele
Nurdağ'nda "anız yangınları önleme" toplantısı düzenledi. Kaymakam Eşref Akça başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Emniyet Müdürü Hacı Ahmet Önel, ilçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ali Sevindi, Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar ve kurum amirleri katıldı.
Ökkeş Kavak - 12.06.2020
Son dakika haberi: Nurdağı Belediyesi'nden akülü araç yardımı
Gelen son dakika haberlerine göre Gaziantep'in Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ihtiyaç sahibi engelli kişiye akülü araç yardımında bulundu.
Ökkeş Kavak - 21.05.2020
Nurdağı Kaymakamı ve belediye başkanı pazar yerlerini denetledi
Nurdağı Kaymakamı Eşref Akça ve Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçede kurulan sebze ve giyim pazarında koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kurallara uyulup uyulmadığını denetledi.
Ökkeş Kavak - 14.05.2020
Nurdağı Belediye Başkanı Kavak'tan ziyaretler
Nurdağı ilçe Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilçedeki engellileri, hemşireleri ve eczane çalışanlarını ziyaret etti Kavak, Engelliler Haftası dolayısıyla bazı aileleri evinde ziyaret ederek onlara yanlarında olduklarını belirtti ve çiçek verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ökkeş Kavak Haberleri | Ökkeş Kavak Kimdir - Haberler - Ökkeş Kavak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ökkeş Kavak kimdir, hayatı ve biyografisi. NURDAĞI'NDA SOKAĞA ÇIKAMAYANLARA DAVUL VE ZURNALI EĞLENCE.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.5.2021 01:47:57. #1.14#

title