O Ses Türkiye blok nedir? O Ses Türkiye bloklama nedir? Kaç blok hakkı var, yeni formatı blok ne işe yarar? - Haberler
Haberi Paylaş

O Ses Türkiye blok nedir? O Ses Türkiye bloklama nedir? Kaç blok hakkı var, yeni formatı blok ne işe yarar?

Haberler.com - Gündem
O Ses Türkiye blok nedir? O Ses Türkiye bloklama nedir? Kaç blok hakkı var, yeni formatı blok ne işe yarar?

TV8'in fenomen programlarından O Ses Türkiye yeni sezonun başlayacağı tarih, yeni sezon tanıtımı ve jüri üyeleri büyük merak toplamıştı. Programınd başlamasıyla format da belli oldu. O Ses Türkiye blok nedir? O Ses Türkiye kaç blok hakkı var, blok ne işe yarar? O Ses Türkiye'nin jürisinde yer alacak isimler ise belli oldu. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu yapacağı programın jüri koltuğunda ise Oğuzhan Koç, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz olacak. O Ses Türkiye blok sistemi nedir?

O Ses Türkiye blok nedir? O Ses Türkiye yeni formatı blok ne işe yarar? sorularının yanıtı merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni sezonuna 2 Ekim 2021 tarihi itibarıyla başladı. Jüri koltuğunda Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş ve Murat Boz'un bulunduğu O Ses Türkiye yeni formatı blok nedir? Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin. O Ses Türkiye kaç blok hakkı var, yeni formatı blok ne işe yarar? O Ses Türkiye blok sistemi nedir?

O SES TÜRKİYE BLOK NEDİR?

O Ses Türkiye'de formata dahil edilen BLOK özelliği sayesinde, jüri, yarışmacının seçebileceğini düşündüğü bir diğer jüriyi engelleyerek yarışmacıyı kendine çekmeye çalışıyor.

Haberler.com - Gündem

Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye, O Ses Türkiye, Ebru Gündeş, Oğuzhan Koç, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title