Nusret, 'Nereden geldiğini unutma' diyerek paylaştı, binlerce kişinin takdirini topladı

Nusret, 'Nereden geldiğini unutma' diyerek paylaştı, binlerce kişinin takdirini topladı

Hürriyet - Haberler | Magazin

Ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe, Instagram'dan, doğduğu köye ait bir video paylaşımda bulundu. Gökçe, paylaşımına, "Nereden geldiğini unutma. Sevgili anne ve babamın adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, İngilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı." notunu düştü. Nusret'in bu paylaşımı, takipçileri tarafından takdir topladı.

Dünyaca ünlü iş insanı ve sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe, 34 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından bir video paylaşımda bulundu.

VİDEO 350 BİN KEZ GÖRÜNTÜLENDİ

Doğduğu topraklara ait video paylaşımında Ramazan ayını tebrik eden Nusret, gönderisine şu notu düştü: "Nereden geldiğini unutma. Burası doğduğum köy ve bunlar halkım için inşa ettiklerim. Sevgili anne ve babam Fatma ve Faik Gökçe'nin adını verdiğim kütüphane, misafirhane, cami, eğlence merkezi, İngilizce kursu ve bilgisayar laboratuvarı."

Nusret Gökçe'nin paylaşımı kısa bir süre içinde yaklaşık 350 bin kez görüntülendi.

Nusret, 'Nereden geldiğini unutma' diyerek paylaştı, binlerce kişinin takdirini topladı

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları (4)
SERKAN YAMAN: NEDEN BİZİM ÜLKEDE BAŞARILI İNSANLARI TAKTİR ETMİYORLAR ANLAMIYORUM, HEP Bİ KULP TAKAMAYA VE BİR AÇIGINI BULUP ALAŞAGI ETMEYE ÇALIŞIYORLAR. BEN BRAVO DİYORUM NUSRET E , KEŞKE BENDE ONUN KADAR BAŞARILI OLABİLSEM.
UĞUR DURAN: Kim ne derse desin, Ülkemizi yurt dışında olumlu yönde tanıtan tek kişi... Tek kişi diyorum ama dikkatinizi çekerim.
HASANN GÜVENN: Adam o zamanda Artistmis :)
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title