NURETTİN CANİKLİ HABERLERİ

Nurettin Canikli haber, Nurettin Canikli son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nurettin Canikli

Nurettin Canikli

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 15.7.1960

Nurettin Canikli Kimdir ?

15 Mayıs 1960'ta Giresun Alucra'da doğdu. Baba adı Şevket, anne adı Aişe'dir. Yeminli Mali Müşavir; Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümünü bitirdi. Yüksek lisansını İngiltere Sheffield Üniversitesinde "Para-Banka-Finansman" alanlarında tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nurettin Canikli - 03.09.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2021 yılı Öğretmen Atama Töreni'nde konuştu: (2)
Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve öğretmen adayları katıldı.
Nurettin Canikli - 01.09.2021
AK Parti'li Canikli, 2.'nci çeyrek büyüme rakamlarını değerlendirdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, 2'inci çeyrek büyüme rakamlarına ilişkin, "Ekonomi tarihinin gördüğü en yüksek büyüme oranlarından birisi. Bir gurur tablosu" dedi.
Nurettin Canikli - 23.06.2021
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde 247 bin poliklinik ve acil sağlık hizmeti gerçekleşti
Başhekim Çıtlak, ülkenin ve dünyanın içinde bulunduğu bu zorlu Kovid-19 salgını sürecinde hastanenin kuruluşunda her türlü desteği sağlayan başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk ve Kadir Aydın, Vali Enver Ünlü ile Rektör Yılmaz Can'a teşekkür etti.
Nurettin Canikli - 20.04.2021
TBMM Genel Kurulu
Özel, 128 milyar doların nasıl, kime, ne zaman, hangi kurdan, hangi imzayla satıldığına yönelik basit bir soru sorduklarını ve 45 gündür susulduğunu savunarak, şunları söyledi: "AK Parti uzun süre sustu, şimdi cevaplar veriyor. Biri diyor ki 'yerinde duruyor', öbürü diyor 'hiçbir zaman böyle bir rezerv olmadı.' Bir tanesi diyor 'pandemide harcadık', diğeri diyor ki 'dış güçler saldırdı o sırada tükettik.' Nurettin Canikli çıktı bazı açıklamalar yaptı.
Nurettin Canikli - 20.04.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli canlı yayında gündemi değerlendirdi: (1)
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici'nin ifadelerine ilişkin, "(Ben konuşmayayım, konuşursam partimizin bu konudaki oluşturmaya çalıştığı algı bozulur) dedi, aynen cümle bu.
Nurettin Canikli - 14.04.2021
HDP Grup Başkanvekili Hakkı Saruhan Oluç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin, Merkez Bankasının kasasındaki 128 milyar dolara yönelik iddialara ilişkin verdiği yanıtı hatırlatan Oluç, şunları kaydetti: "Nurettin Canikli, uzun uzun twit atarak açıklama yapmış.
Nurettin Canikli - 24.03.2021
AK Parti'nin yeni MYK üyeleri belirlendi
Nurettin Canikli Ekonomi İşleri Başkanı, Vedat Demiröz Mali ve İdari İşler Başkanı, Mustafa Şen Ar-Ge Başkanı oldu.
Nurettin Canikli - 24.03.2021
AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'nde genel başkan ve yönetim organları için oylama başladı
Buna göre, MKYK asıl üye adayları şöyle: "Abdurrahim Fırat, Abdurrahman Kurt, Ahmet Büyükgümüş, Ahmet Gündoğdu, Ahmet Sami Ceylan, Alaattin Parlak, Ali İhsan Yavuz, Ayhan Salman, Ayşe Böhürler, Bayram Şenocak, Behiye Eker, Bekir Bozdağ, Belgin Uygur, Binali Yıldırım, Burhan Kayatürk, Burhan Sakallı, Bülent Tüfenkci, Büşra Peker, Cem Şahin, Cüneyt Yüksel, Çiğdem Karaaslan, Derya Yanık, Efkan Ala, Emine Zeybek, Emre Ete, Erkan Kandemir, Fatih Şahin, Fatma Aksal, Fatma Betül Sayan Kaya, Fatma Güldemet Sarı, Hacı Bayram Türkoğlu, Haluk İpek, Hamza Dağ, Hasan Sert, Hayati Yazıcı, İbrahim Halil Yıldız, İsa Sinan Göktaş, İsmail Cenk Dilberoğlu, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Lütfiye Selva Çam, Mehmet Ali Zengin, Memet Kasım Gülpınar, Mehmet Nil Hıdır, Mehmet Özhaseki, Menderes Türel, Metin Bulut, Metin Külünk, Metin Tarhan, Murat Baybatur, Mustafa Köse, Mustafa Şen, Mustafa Yel, Mücahit Birinci, Numan Kurtulmuş, Nurcan Dalbudak, Nurettin Canikli, Orhan Miroğlu, Ömer Çelik, Ömer İleri, Özlem Zengin, Öznur Çalık, Resul Kurt, Seda Sarıbaş, Sevan Sıvacıoğlu, Sevgi Yiğit, Sumru Altuğ, Sunay Karamık, Şamil Tayyar, Şaziye Gündüz, Şebnem Koçakelçi, Tahir Akyürek, Tuba Vural Çokal, Türk İslam Karakoç, Vedat Demiröz.
Nurettin Canikli - 22.03.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli, ekonomideki gelişmeleri değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Türkiye ekonomisinin, 19 yıldır piyasa kurallarını hiç taviz vermeden uyguladığını, iç ve dış şokların yoğunlaştığı dönemlerde dahi sermaye hareketlerinin liberalizasyonunu sağladığını belirtti.
Nurettin Canikli - 15.03.2021
Erdoğan, AK Parti Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu: (3)
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile iştirak ettiği kongreye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Mahir Ünal, Efkan Ala, Erkan Kandemir, Fatma Betül Sayan Kaya, Jülide Sarıeroğlu, Nurettin Canikli, Hamza Dağ, Ali İhsan Yavuz, Mehmet Özhaseki, Leyla Şahin Usta, Vedat Demiröz, Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, AK Parti TBMM Grup Başkanvekilleri Cahit Özkan, Muhammet Emin Akbaşoğlu, Mehmet Muş, Özlem Zengin, ve Bülent Turan da katıldı.
Nurettin Canikli - 08.03.2021
Erdoğan, AK Parti Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi'nde konuştu: (5)
Notlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile katıldığı kongreye, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Hamza Dağ, Efkan Ala, Nurettin Canikli, Mahir Ünal, Jülide Sarıeroğlu, Leyla Şahin Usta, Vedat Demiröz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti TBMM Grup Başkanvekilleri Cahit Özkan, Muhammet Emin Akbaşoğlu ile milletvekilleri de katıldı.
Nurettin Canikli - 05.03.2021
Son dakika haber | AK Parti'li gençlerden, Cumhurbaşkanı Erdoğan için "milletine adanmış bir ömür" temalı fotoğraf sergisi
Üç gün süren sergiyi, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Fatih Şahin, Fatma Betül Sayan Kaya, Hamza Dağ, Jülide Sarıeroğlu, Vedat Demiröz, Nurettin Canikli, Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Ankara Milletvekilleri Ali İhsan Arslan, Yalçın Akdoğan, Orhan Yegin, AK Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, AK Parti Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Kurtcan Çelebi, AK Parti Ekonomi İşleri Başkan Yardımcısı Ahmet Fethan Baykoç ve çok sayıda teşkilat mensubu ziyaret etti.
Nurettin Canikli - 24.02.2021
Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (5)
Kongreye Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Mahir Ünal, Fatma Betül Sayan Kaya, Nurettin Canikli, Vedat Demiröz, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, İstanbul milletvekilleri, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve yeni AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe katıldı.
Nurettin Canikli - 24.02.2021
TBMM Genel Kurulu
"Merkez Bankası'nın kendine ait dövizi yok" CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin başvurusuna ilişkin bir kararını şöyle değerlendirdi: "Partimizin iptal istemi üzerine, İletişim Başkanlığının Anadolu Ajansının personel ve faaliyetlerini denetlemesine dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi yayınlarını, tarafsızlığı ve Ajansın özerkliğini ihlal ettiği gerekçesiyle iptal etmiştir. Anadolu Ajansını, ucube başkanlık sisteminin ortaya çıkardığı, memur mu yoksa siyasetçi mi belli olmayan Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un vesayetinden kurtarmıştır. Kamu kaynaklarını kullanan TRT ve Anadolu Ajansı, AYM'nin bu kararına uymak zorundadır. CHP olarak hukukun ve adaletin peşinde olmaya devam edeceğiz." Özkoç, 3 aydan beri Merkez Bankası rezervlerindeki 128 milyar dolara ne olduğunu sorduklarını belirtti. "İktidarın bu konuda aylarca susup bunu inkar ettiğini ancak Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı savunmaya çalışırken rezervdeki erimeyi kabul ettiğini" öne süren Özkoç, bugün de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli'nin buna ilişkin açıklama yaptığını anlattı.
Nurettin Canikli - 23.02.2021
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Canikli'den Merkez Bankası açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Merkez Bankası rezervlerine ilişkin, "'Merkez Bankası'nın dövizleri nereye gitti?
Nurettin Canikli - 15.02.2021
Erdoğan, AK Parti Rize 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (4)
Notlar Rize 7. Olağan İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Fatma Betül Sayan Kaya, Çiğdem Karaaslan, Erkan Kandemir, Mahir Ünal ve Nurettin Canikli ile eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman da katıldı.
Nurettin Canikli - 01.02.2021
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş ile Genel Başkan Yardımcısı Canikli Muğla'da ziyaretlerde bulundu
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ve Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Yatağan Belediyesini ziyaret etti.
Nurettin Canikli - 30.01.2021
Bahçeşehir Koleji, Giresunspor'a forma sırt sponsoru oldu
Giresunspor'un Giresun'un önemli bir markası olduğunu, elde edeceği her başarının kentin tanıtımını ve kente gelecek yatırımları artıracağını kaydeden Yücel, şöyle konuştu: "Giresunspor'a verilen her desteğin Giresun'a verildiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Takım çok iyi gidiyor, maşallah diyorum. Son 7 maçını da kazandı ve gol yemedi. Yarın da Menemenspor maçı var. İnşallah buradan da 8'de 8 ile ayrılırız. Umarım ikinci yarıda da ipi göğüsleriz." Yücel, sponsorluğa vesile olan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Giresun Valisi Enver Ünlü'ye de teşekkür etti.
Nurettin Canikli - 24.01.2021
Çotanak Spor Kompleksi'nin hizmete girdi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, Çotanak Spor Kompleksi'nin hizmete girmesiyle ilgili, "Bugün bir sözümüzün yerine getirilmesinin gururunu yaşıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nurettin Canikli Haberleri | Nurettin Canikli Kimdir - Haberler - Nurettin Canikli haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nurettin Canikli kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi | CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: SİZ BU MİLLETİN ÖNÜNÜ KESEMEZSİNİZ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 07:08:33. #1.15#

title