Nur Yıldırım Haberleri

Nur Yıldırım haber, Nur Yıldırım son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nur Yıldırım - 16.07.2021
Lgs Sınavında Dereceye Giren Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Şube Müdürü ve Okul Müdürleri ile Birlikte Kaymakamımızı Makamında Ziyaret Ettiler.
06 Haziran 2021 yılında yapılan Liselere Giriş Sınavında (LGS), dereceye giren öğrencilerimizden;İlçe 1. (Birincisi) İlçemiz Şerefler Ortaokulu'ndan Elif Nur YILDIRIM, 2. (İkincisi) Atatürk Ortaokulu'ndan, 3.
Nur Yıldırım - 09.02.2021
Antrenman için her gün 60 kilometre yolculuk yapan minik sporcuya bakanlıktan destek
Eskişehir'in İnönü ilçesine bağlı kırsal Oklubalı Mahallesi'nden 3 yıldır her gün badmintonda milli formayı giyebilme hayaliyle 60 kilometre yolculuk yaparak antrenmanlara katılan Elif Nur Yıldırım'a Gençlik ve Spor Bakanlığından destek mesajı geldi.
Nur Yıldırım - 22.07.2020
İSTANBUL'DA KONUT SATIŞ REKORU: EN FAZLA ESENYURT'TA SATILDI
İstanbul İstatistik Ofisi tarafından hazırlanan 'İstanbul Konut Piyasası Bülteni' yayımlandı. Verilere göre konut kredilerinde faiz oranlarının düşmesiyle, Haziran ayında İstanbul'da konut satış sayısı bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 186, Mayıs ayına göre ise yüzde 277 oranında artış gösterdi. İstanbul'da bu yılın Haziran ayında satılan konut sayısı toplam 28 bin 799 oldu.  "2019 HAZİRAN'DA 10 BİN, BU YIL İSE 28 BİN KONUT SATILDI" İstanbul İstatistik Ofisi'nde görevli Ekonomist Şeyda Nur Yıldırım, "Geçen yıl Haziran ayında İstanbul'da yaklaşık olarak 10 bin adet konut satılmışken bu yıl bu sayı 28 binlere ulaştı.
Nur Yıldırım - 06.01.2020
ÖZEL GÜNDEM (TEKRAR)
'ZATEN HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUZ' Kursiyer Tuğba Nur Yıldırım, mesleki açıdan kendilerine fayda sağlayacağı için kursa başladığını dile getirerek, "Zaten hayvanları çok seviyoruz.
Nur Yıldırım - 06.01.2020
ÖZEL GÜNDEM
'ZATEN HAYVANLARI ÇOK SEVİYORUZ' Kursiyer Tuğba Nur Yıldırım, mesleki açıdan kendilerine fayda sağlayacağı için kursa başladığını dile getirerek, "Zaten hayvanları çok seviyoruz.
Nur Yıldırım - 28.12.2019
Egeli genç iletişimcilerden eğlendirirken bilinçlendiren proje
Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 2'inci sınıf öğrencileri Selin Yönter, Atay Gürpınar, Şeyma Nur Yıldırım, Deniz Özdemir, Emel Eryalçın, "Topluma Hizmet Uygulamaları" dersi kapsamında oluşturdukları "Sıfır iz, YeşilİZ" projesi ile bir araya geldiler.
Nur Yıldırım - 20.11.2019
Mobil uygulama ve web destekli metotlarla öğrencilerine 6 yabancı dili sevdirdi
Öğrencileri, Selda öğretmen ile gurur duyuyor Selda Kul Baştürk'ün öğrencilerinden Nisa Nur Yıldırım da öğretmeni sayesinde eTwinning projelerinde yer alarak farklı yabancı dilleri öğrenmeye başladığını belirtti.
Nur Yıldırım - 14.11.2019
Mekan 2019'un birincisi İKÜ'den
Mekan 2019'un birincisi İKÜ'den İSTANBUL - Bu yıl altıncı kez düzenlenen Mekan 2019 / İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması'nın sonuçları açıklandı. Yarışmanın birincilik ödülü İstanbul Kültür Üniversitesi'nden Dilay Dağlar'ın olurken, yarışmanın ikincisi Sina Ünal, üçüncüsü ise Merve Serttaş oldu. İstanbul Kültür Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Mekan 2019 / İç Mimarlık Öğrencileri Ulusal Bitirme Projesi Yarışması'nın sonuçları açıklandı. İç Mimarlık Bölümü ile İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü öğrencilerini ortak bir platformda buluşturmak ve yapıcı bir rekabet ortamı oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmaya öğrenciler, bitirme projeleriyle katıldı. Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'tan 52 öğrencinin katıldığı yarışmanın birincisi İKÜ'den Dilay Dağlar olurken, ikinci MEF Üniversitesi'nden Sena Ünal, üçüncü İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden Merve Serttaş oldu. Mansiyon ödüllerini ise Kadir Has Üniversitesi'nden Çisem Nur Yıldırım, İzmir Ekonomi Üniversite'nden Lal Dalay ve Fatih Sultan Mehmet Üniversite'nden Ebru Dazkır aldı.
Nur Yıldırım - 11.11.2019
PKU hastalarının en büyük sorunu pahalı özel besin: Aylık 500 lira harcıyorlar
  "TOPLUMUN BİLGİLENDİRİLMESİNE GEREK DUYULUYOR"   Mehmet Başcıllar tavsiyelerini şöyle sürdürdü:   "Bunun yanında okul kantininde çocukların kendilerine uygun besin maddelerine erişemediklerini görüyoruz. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığı'nın okul kantinlerini denetlemesi, bununla ilgili tedbirler alması, düzenlemeler yapması gerekiyor. Başta sosyal hizmet uzmanları olmak üzere ilgili profesyoneller tarafından çocuklara ve çocukların bakım verenlerine psiko-sosyal destek sunulması gerekiyor. Çocuklar en çok zamanı evlerinden sonra okulda geçiriyor. Bu nedenle okul sosyal hizmet uygulamasının da ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ve okul sosyal hizmet uygulamasının da acilen hayata geçirilmesinin ihtiyaç olduğu karşımıza çıkıyor. Halk sağlığı profesyonelleri olmak üzere ilgili kamu kurum ve kuruluşları tarafından kamu spotları vasıtasıyla toplumun bilgilendirilmesine gerek duyuluyor. Aksi halde çocuklar istenmeyen davranışlara maruz kalabiliyorlar."   KİŞİYE ÖZEL BESLENME PLANI OLUŞTURULUYOR   Kişiye özel beslenme planı oluşturulması gerektiğinin altını çizen İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğr. Gör. Azize Nur Yıldırım da, "Fenilketonüri, doğum sonrasında topuktan alınan kan ile teşhisi konulan bir hastalık.
Nur Yıldırım - 11.09.2019
Şehit babası için kütüphane oluşturdu
İpekyolu ilçesinde, 10 Mayıs 2016'da terör örgütü PKK'ın yola döşediği patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Ferhat Arslan'ın, Tuşba ilçesindeki İskele Ortaokulunda görev yapan öğretmen kızı Kübra Nur Yıldırım, hazırladığı "Şehit Kütüphaneleri" projesi kapsamında, babasının adının verildiği kütüphane kurdu.
Nur Yıldırım - 18.08.2019
Bir kulaçla değişen hayatlarını madalyayla süslediler
Sporculardan Ataberk Yücel yüzmede 8 Türkiye şampiyonluğu ile Avrupa dördüncülüğü elde ederken, Fatma Nur Yıldırım farklı stillerde elde ettiği derecelerle 33 madalya kazandı, Berfin Gülşah Papakçı ise Türkiye şampiyonluğunun yanı sıra farklı stillerde 30 madalya için kürsüye çıktı.
Nur Yıldırım - 13.04.2019
Çarptığı Kadın Ağır Yaralandı, Sürücü Otomobili İçin Gözyaşı Döktü
AKSARAY'da yolun karşısına geçmeye çalışan Ayşe Ateş'e (45) otomobiliyle çarpan Menşure Nur Yıldırım (23), "Arabamı ne hale getirdi kadın" diyerek gözyaşı döktü.
Nur Yıldırım - 02.03.2019
Görüntülenebilir Sargı Beziyle Tübitak Yarışmasında Finale Kaldılar
Danışman öğretmen Öznur Pamukçu Gezer öncülüğünde 10. sınıf öğrencileri Sude Nur Yıldırım ve Yasemin Kaval, "spanç" adı verilen sargı bezlerini manyetik özellik gösteren ve çeşitli görüntüleme sistemlerinde belirlenebilen magnetit partiküllerle donatarak, ürettikleri "Poli Magnetit Nanoliflerinin Sentezi ve Ferro-Spanç Üretimi" adlı projeleriyle İstanbul-Avrupa Bölge birinciliği elde ederek, Türkiye finaline gitmeye hak kazandı.
Nur Yıldırım - 03.04.2018
Şırnak'ta İlk Kez İşaret Dili Kursu Açıldı
İşitme engelli öğrencisi olmadığı halde ileride engelli öğrencisi olabileceği düşüncesiyle kursa katılan İngilizce Öğretmeni Fatma Nur Yıldırım da "Etrafımızda işitme engelli öğrenciler veya insanlar olabilir onlar yardım edebilmek için bu kursa geliyoruz" dedi.
Nur Yıldırım - 03.04.2018
Şırnak'ta İlk Kez İşaret Dili Kursu Açıldı
KURSA CAMİ İMAMI DA KATILIYOR İşitme engellilerin dini vecibelerini yerine getirmesine yardımcı olmak amacıyla kursa geldiğini ifade eden Cami imamı Guhdar Zeyrek ise İşitme engelli olan kardeşlerimiz var. Onlar sokak dilini konuşuyorlar. Anne babalarının onlara öğrettiği şekilde öğreniyorlar. Bizim onlarla diyalog kurmamız biraz zor oluyor. Bu kursa açılmış biz bunun tam eğitimini alacağız. Bundan sonrada engellilerimizle daha fazla iletişim kuracağız. Onlara da bu dili öğretebilme açısından hem onlar için hem bizim için iyi. Hem dini vecibelerini yerine getirmek amacıyla, hem de diyalog kurmak amacıyla biz bu kursu öğreneceğiz. Dolayısıyla onlara da faydalı olmaya gayret göstereceğiz diye konuştu. İşitme engelli öğrencisi olmadığı halde ileride engelli öğrencisi olabileceği düşüncesiyle kursa katılan İngilizce Öğretmeni Fatma Nur Yıldırım da Etrafımızda işitme engelli öğrenciler veya insanlar olabilir onlar yardım edebilmek için bu kursa geliyoruz dedi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nur Yıldırım Haberleri | Nur Yıldırım Kimdir - Haberler - Nur Yıldırım haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nur Yıldırım kimdir, hayatı ve biyografisi. Muğla'da 19 Eylül Gaziler Günü törenle kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 09:46:05. #1.15#

title