NİHAT ODABAŞI HABERLERİ

Nihat Odabaşı haber, Nihat Odabaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nihat Odabaşı

Nihat Odabaşı

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 10.7.1968 - ...

Nihat Odabaşı Kimdir ?

Nihat Odabaşı (d. 10 Temmuz 1968; Siverek, Şanlıurfa), Türk fotoğrafçı ve video klip yönetmeni. Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Gülşen, Hadise, Hande Yener, Murat Boz ve Nil Karaibrahimgil dahil olmak üzere birçok şarkıcı ile çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Nihat Odabaşı - 23.5.2020
33 askerin şehit olduğu terör saldırısı 27 yıldır hafızalardan silinmedi
Şehitlerin isimleri Yaşları 21-26 arasındaki şehitlerin isimleri ve memleketleri şöyle: "Abdullah Kara-Antalya, Adem Zongur-Kırıkkale, Ahmet Apak-Denizli, Ahmet Aran-Manisa, Ali Arar-Konya, Aydın Kuzey-Çanakkale, Baki Umutlu-Denizli, Birol İrfan Askar-Afyonkarahisar, Cavit Yaman-Samsun, Ercan Çobanoğlu-Denizli, Erkan Kaçan-Konya, Hasan Gültutan-Hatay, Haydar Aslan-Trabzon, Hikmet Özdemir-Malatya, Hilmi Şahin-Konya, Hüseyin Çelik-Denizli, İbrahim Erten-Konya, İlyas Uyar-Konya, Mehmet Öztürk- Denizli, Mehmet Tura-Adana, Mevlüt Özkan-Konya, Murat Elibol-Çanakkale, Murat Menteş-Bolu, Musa Sarıgöz-Osmaniye, Mustafa Koçanoğlu-Denizli, Mustafa Yılmaz-Konya, Nihat Odabaşı-Kastamonu, Ramazan Akkaya-Kastamonu, Selahattin Aysan-Isparta, Şenol Cansız-Samsun, Şeref Tay-Denizli, Uğur Bozacı-İstanbul, Ünal Kalafat-İstanbul.
Nihat Odabaşı - 21.11.2018
13. Uluslararası Kumaş Tasarım Yarışması
"Türkiye ihracatla, ihracat tasarımla yükseliyor" sloganıyla tasarımcıları keşfetmek için yola çıkan ve 13'üncüsü düzenlenen yarışmanın jürisinde ise Aslı Filinta, Berrin Zorlu, Beyza Uyanoğlu, Canan Hancıoğlu, Fatih Bilici, Fırat Neziroğlu, Gülben Ergen, Gözde Sarar, Ivana Sert, Nihat Odabaşı, Ruken Mızraklı, Siren Ertan, Sitare Kalyoncuoğlu, Süleyman Orakçıoğlu, Yalçın Ayaydın, Yıldırım Mayruk, Zekeriya Tanrıverdi gibi isimler yer aldı.
Nihat Odabaşı - 10.7.2018
Ajda Pekkan Harbiye'de Konser Verdi
Konseri Gülşen, Şevket Çoruh, Demet Akbağ, Asuman Dabak, Ebru Cündübeyoğlu, Nihat Odabaşı, Tarık Ünlüoğlu ve eşi Gülenay Kalkan gibi birçok ünlü isim de dinledi.
Nihat Odabaşı - 7.5.2018
Ford, "Wings For Life Dünya Koşusu"Nun Sponsoru Oldu
Toplam 943 kişiye ulaşan Ford Team'in katılımcıları arasında ünlü sanatçı Mirkelam ve ünlü fotoğraf sanatçısı Nihat Odabaşı'nın yanı sıra Ford Otosan çalışanları, tedarikçileri, paydaşları ve gönüllü katılımcıları yer aldı.
Nihat Odabaşı - 21.3.2018
Metin Hara Yeni Kitaplarını D&r Kanyon'da Tanıttı
Yazar ve konuşmacı Metin Hara, sürekli olumsuz duygulara saplanan, saldırgan tavırlar sergileyen ve şikayet eden zihniyeti konu alan, ekibiyle birlikte hazırladığı 'İyiliğin Hareket Hali' ve 'İyiliğin Bilim Hali' kitaplarıyla D&R Kanyon'da okuyucularıyla buluştu. Ömür Gedik, Ceylan Çapa, Nihat Odabaşı, İskender Paydaş, Işıl Reçber gibi iş, sanat, cemiyet dünyasından çok sayıda davetlide etkinliğe katıldı.
Nihat Odabaşı - 21.3.2018
Metin Hara Yeni Kitaplarını D&r Kanyon'da Tanıttı
Yazar ve konuşmacı Metin Hara, sürekli olumsuz duygulara saplanan, saldırgan tavırlar sergileyen ve şikayet eden zihniyeti konu alan,  ekibiyle birlikte hazırladığı 'İyiliğin Hareket Hali'  ve 'İyiliğin Bilim Hali' kitaplarıyla D&R Kanyon'da okuyucularıyla buluştu. Ömür Gedik, Ceylan Çapa, Nihat Odabaşı, İskender Paydaş, Işıl Reçber gibi iş, sanat, cemiyet dünyasından çok sayıda davetlide etkinliğe katıldı.
Nihat Odabaşı - 25.12.2017
Gülben İzdihamı!
FOTOĞRAFTAKİ KAZAK... Gülben Ergen imza gününe yeni şarkısının tanıtımı için Nihat Odabaşı'na çektirdiği fotoğraflarda giydiği ve basında çok yer alan kazağıyla geldi.
Nihat Odabaşı - 2.11.2017
Soğuğu Sahiplen !
Davete katılanlar arasında Öykü Serter, Bade İşcil, Nihat Odabaşı, Ayşe Boyner, Seda Güven ve Oben Budak gibi isimler bulunuyordu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nihat Odabaşı Haberleri | Nihat Odabaşı Kimdir - Haberler - Nihat Odabaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nihat Odabaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. İlk kez otobandan ayrılıp ara yollara giriyorum.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 01:31:44. #1.15#
title