Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin kuzeni, askerde canına kıydı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin kuzeni, askerde canına kıydı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Moda programlarıyla ünlenen Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin kuzeni Jandarma Er Hüseyin Enes Candan, görevli olduğu karakolda silahıyla canına kıydı. Candan kardeşler, Instagram hesaplarından paylaşım yaparak intihar eden kuzenlerine çok üzüldüklerini belirtti.

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da yarışmacı olan Bahar Candan, sosyal medya hesabından kuzeninin şehit olduğunu duyurdu. Ancak valilikten yapılan açıklamada Candan'ın vefat eden kuzeninin şehit olmadığı canına kıydığı duyuruldu.

"KUZENİMİZ ŞEHİT OLDU"

Kuzeninin fotoğrafını paylaşan Bahar Candan, "Kuzenim Enes Candan Tunceli'de şehit oldu. Şehitler ölmez vatan bölünmez" notunu yazdı. Nihal Candan ise "Kuzenimiz Hüseyin Enes Candan şehit olmuş. Başımız sağ olsun. Vatan sağ olsun ne denir ki... Çok gençti nurlar içinde uyu" ifadelerini kullanarak acısını paylaştı.

KENDİ SİLAHIYLA CANINA KIYMIŞ

Jandarma Er Hüseyin Enes Candan'ın ölümü hakkında açıklama yapan Tunceli Valiliği ise "Jandarma Er Hüseyin Enes C.'nin pazartesi günü gece yarısı görevli olduğu jandarma karakolunun iç nizamiye girişinde görev silahıyla hayatını sonlandırdı" denildi.

Nihal ve Bahr Candan kardeşlerin kuzenleri, askerde canına kıydı

Nihal ve Bahr Candan kardeşlerin kuzenleri, askerde canına kıydı

Nihal ve Bahar Candan kardeşlerin kuzeni, askerde canına kıydı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (31)
Osman Yılmaz:Bu asker bizim komşumuz ve tanıdığımız biri. İmam olarak salasını ben verdim. Sakin ve nezaket sahibi bir gençti. Allah günahlarını afvetsin. Ailesine sabırlar versin. Evet dinen şehit olmuyor ama yargı insanlara ait değil. Duyarlı olalım lütfen... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Vatandaş:Ah yavrucak, ne derdin vardı? ALLAH seni nede güzel yaratmış oysaki. ALLAH rahmet etsin Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
Sevse:Allah rahmet eylesin Cevap Yaz 1 3 Yayından Kaldır
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title