Nevzat Çiçek Haberleri

Nevzat Çiçek haber, Nevzat Çiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nevzat Çiçek - 15.04.2019
Independent Türkçe Yayın Hayatına Başladı
Genel Koordinatör; Muhammed Zahid Gül SRMG tarafından yapılan açıklamaya göre, Independent Türkçe'nin Genel Koordinatörlüğünü Muhammed Zahid Gül yapacak. Medyada gazetecilik, araştırma ve televizyon programı yapımcılığı gibi çeşitli dallarda derin bir tecrübeye sahip olan Muhammed Zahid Gül, hem Türk hem de Arap siyaset çevrelerinde saygın bilgi birikimiyle tanınıyor. Independent Türkçe'nin genel yayın yönetmenliği görevini ise gazetecilik ve televizyon programı yapımcılığının yanı sıra akademisyenlik ve danışmanlık gibi farklı disiplinlerde de zengin bir deneyime sahip Nevzat Çiçek yürütecek.
Nevzat Çiçek - 09.05.2018
Nevzat Çiçek "Siz Hiç Çinfobia'yı Duydunuz Mu?"
''Değişen Dengeler ve Ortadoğu'' konulu söyleşisi ile yazar Nevzat Çiçek Kılavuz Gençlik sahnesindeydi.
Nevzat Çiçek - 26.04.2018
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz: "Belediyeciliğin Okulu Yok"
Siyasetçi Abdulhaluk Mehmet Çay'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen akademiye Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Gazeteci İsmet Berkan ve Gazeteci-Yazar Nevzat Çiçek konuşmacı olarak katıldı.
Nevzat Çiçek - 25.04.2018
Prof. Dr. Necmettin Erbakan Ödülleri" Sahiplerini Buldu
Törene, Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Sevim, eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Ahmet Özal, Dünya Ehli Beyt Vakfı Genel Başkanı Fermani Altun, Prof. Dr. Cihangir İslam, eski Milletvekili Emin Şirin ile gazeteciler Fehmi Koru, Nevzat Çiçek, Uğur Dündar ve Levent Gültekin de katıldı.
Nevzat Çiçek - 07.04.2018
Oded Yinon Büyük İsrail Planı" Sempozyumu
Gazeteci Nevzat Çiçek de Ortadoğu coğrafyasında İsrail'in kendi güvenliğini ve geleceğini oluşturmak için planlar yaptığını ve "Oded Yinon"un da bunun parçası olduğunu ifade etti.
Nevzat Çiçek - 23.12.2017
"Rıza Sarraf'ın Darbeden Önce Amerika'ya Gidişi Uluslararası Operasyondur"
–BAŞAKŞEHİR Belediyesi tarafından düzenlenen özel söyleşide Türkiye'yi türbülansa sokmak istenen 17-25 Aralık operasyonları mercek altına alındı. Operasyonların amacının masaya yatırıldığı söyleşide Türkiye ve İran vatandaşı iş adamı Rıza Sarraf'ın Amerika'da yargılanması ile ilgili bilgi veren Gazeteci-Yazar Ferhat Ünlü, "Rıza Sarraf'ın darbeden 4 ay önce Amerika'ya gidişi uluslararası boyutlu bir operasyondur. Amerikalılar tarafından devşirilmeye çalışılan Sarraf'a, Türkiye aleyhine ifade verdirtilmeye çalışıldı" dedi. Emin Saraç Kültür Merkezi'nde düzenlenen söyleşiye Gazeteci-Yazar Ferhat Ünlü, Gazeteci Nevzat Çiçek ve Gazeteci Halime Kökçe katıldı.
Nevzat Çiçek - 23.12.2017
Gazeteci Ünlü: "Gladio Yapılanması, Türkiye'nin NATO Üyeliğinden Bu Yana Olmuştur"
Başakşehir Belediyesi, FETÖ'nün 17-25 Aralık kumpasından 15 Temmuz hain darbe girişimine kadar olan sürecinin anlatıldığı"17-25 Aralık dünden bugüne devlette gizli yapılanmalar" isimli söyleşiyiBaşakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Söyleşide gazeteci yazarlar Nevzat Çiçek, Ferhat Ünlü ve Halime Kökçe, dönemin yakın tanıkları olarak o süreci anlattı.
Nevzat Çiçek - 04.12.2017
2. Uluslararası Demokrasi Sempozyumu Giresun'da Yapıldı
Son konuşmayı ise Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun yaptı. Sempozyumun konusu itibariyle günümüzü de ilgilendirdiğini belirten Coşkun, Atatürk Araştırma Merkezi'ne iş birliklerinden dolayı teşekkür etti. Açılış konuşmalarının ardından Atatürk Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Beyhan yönetiminde Medya Derneği Başkanı ve Takvim gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş, gazeteci-yazar Nevzat Çiçek ve TEPAV mensubu Dr.
Nevzat Çiçek - 22.11.2017
Demokrasi Sempozyumu Giresun'da Yapılacak
Sempozyumun 30 Kasım Perşembe günü saat 10.00'da Giresun Üniversitesi Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu'ndaki açılış konuşmaları sonrası Atatürk Araştırma Merkezi Başkanı Prof. Dr. Mehmet Ali Beyhan yönetiminde Medya Derneği Başkanı ve Takvim Gazetesi yazarı Ekrem Kızıltaş, gazeteci Nevzat Çiçek, Dr.
Nevzat Çiçek - 25.10.2017
Entelektüel Dünya "Kartepe Zirvesi"Ndebuluşuyor
Kartepe Zirvesi'ne medya, siyaset ve akademik çevrelerden 187 konuşmacı katılıyor. Konuşmacılar arasında İbrahim Kalın, Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakıs, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof. Dr. Saida Latmanı, Nevzat Çiçek, Nedim Şener, Okan Müderrisoğlu, Nudzejma Obralic, Prof.
Nevzat Çiçek - 23.10.2017
Kartepe Zirvesi'ne Doğru
Zirveye, konuşmaçı olarak Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski AB Genişlemeden Sorumlu Komiseri Günter Verhaugen, Wadah Khanfar, Mohsin Majid Mughal, Stelyo Berberakis, Abdallah Zakaria, Mehmet Ali Şahin, Ali Saydam, Hande Fırat, Oğuz Haksever, Fatih Er, Muhammed El Adil, Prof. Dr. Saida Latmanı, Nevzat Çiçek, Nedim Şener, Okan Müderrisoğlu, Nudzejma Obralic, Prof.
Nevzat Çiçek - 13.10.2017
Dha Yurt Bülteni-1
CANLI YAYINDA AÇIKLANDI Bu arada gazeteci Nevzat Çiçek, CNN TÜRK'te katıldığı canlı yayında Türk askerinin İdlib'e girdiğini söyledi.
Nevzat Çiçek - 13.10.2017
Suriye Sınırına Askeri Araç Sevkiyatı (2)
CANLI YAYINDA AÇIKLANDI Bu arada gazeteci Nevzat Çiçek, CNN TÜRK'te katıldığı canlı yayında Türk askerinin İdlib'e girdiğini söyledi.
Nevzat Çiçek - 13.10.2017
Dha Yurt - Suriye Sınırına Askeri Araç Sevkıyatı (2)
CANLI YAYINDA AÇIKLANDI Bu arada gazeteci Nevzat Çiçek, CNN TÜRK'te katıldığı canlı yayında Türk askerinin İdlib'e girdiğini söyledi.
Nevzat Çiçek - 13.10.2017
Suriye Sınırına Askeri Araç Sevkiyatı (2)
CANLI YAYINDA AÇIKLANDI Bu arada gazeteci Nevzat Çiçek, CNN TÜRK'te katıldığı canlı yayında Türk askerinin İdlib'e girdiğini söyledi.
Nevzat Çiçek - 12.10.2017
Günter Verheugen Kartepe Zirvesi'nde
DARBELERİN MEDYA VE KÜRESEL ETKİLERİNİ USTA GAZETECİLER ANLATACAK Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı telefon konuşmasıyla Türk basın tarihine geçen Hande Fırat da Zirve'de yerini alacak. Hande Fırat'ın yanı sıra Gazeteci Yazar Nevzat Çiçek, Oğuz Haksever, Fatih Er ve Gazeteci Yazar Nedim Şener, Al Jazeera Eski Ceo'su Wadah Khanfar gibi deneyimli isimler de medyanın toplumsal ve siyasal olaylardaki rolü ve küresel medyanın etki gücü hakkında konuşmalar yapacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Nevzat Çiçek Haberleri | Nevzat Çiçek Kimdir - Haberler - Nevzat Çiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Nevzat Çiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. ORDU'DA VAKALAR YÜZDE 75 AZALDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.10.2021 02:37:59. #1.14#

title