Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur

Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur

Haberler.com - Haberler | Magazin

Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade, çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Cavadzade, "Erkek dediğin maymundan hallice olur" ifadelerini kullandı.

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' ekibi, çekimlerin bitişini Beykoz'daki bir mekanda partiyle kutladı. Filmde rol alan Nesrin Cavadzade çarpıcı bir açıklamada bulundu.

"ERKEK DEDİĞİN MAYMUNDAN HALLİCE OLUR"

Filmin partisinde özel hayatıyla ilgili sorulan soruları cevaplayan güzel oyuncu, "Çirkin erkek seviyorum, yakışıklılar beni korkutuyor" diye başladığı açıklamasını ilginç bir ifadeyle sonlandırdı. Cavadzade, "Anneannem, 'Erkek dediğin maymundan hallice olur' derdi" dedi.

GECEYE GEÇ KALDI

Nesrin Cavadzade, basın toplantısı ile başlayacak olan partiye geç kalınca filmde rol alan usta oyucu Zuhal Olcay, tepkisini geceden erken ayrılarak gösterdi.

Nesrin Cavadzade'den olay açıklama: Erkek dediğin maymundan hallice olur
Haber Yorumları (43)
ANONİM: Ah ya Turkler nereden bilsin Azerbaycan ata sozunu. "Kişi meymundan bir az f?rql?nm?lidir." Şu cumle Azerbaycanda ata sozu gibi kullaniliyor. Hatta bizim unlu gecmis filmimizde "O olmasin bu olsun"da şu replik kullanilmisti.
BLUE: Yakışıklı olmasın ki aldatma ihtimali düşük olur anl amında??
ANONİM: Evet, aynen o anlamda kullaniliyor Azerbaycanda. Soyle bir deyim var. Yakisikli erkek ellerin, cirken erkek senindir.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title