Nejat İşler'den Cesur İtiraflar: Kadınlara Ne Zaman Yatağa Koşarız Diye Bakmıyorum

Nejat İşler'den Cesur İtiraflar: Kadınlara Ne Zaman Yatağa Koşarız Diye Bakmıyorum

Haberler.com - Haberler | Magazin

'Kaybedenler Kulübü' filminin ikincisi 'Kaybedenler Kulübü Yolda' adlı filmle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Nejat İşler, "Kadınlara ne zaman yatağa koşarız diye bakmıyorum" dedi.

2014 yılında ölümden dönen, iyileşince Bodrum'a yerleşen Nejat İşler, uzun zamandır hayatında kimse olmadığını vurgularken, "Yalnızlığımla barışım" dedi.

"SEVGİLİ CANLISI DEĞİLİM"

Esquire dergisine röportaj veren Nejat İşler, "İlişkilere ve kadınlara artık nasıl bakıyorsunuz?" sorusuna, "Ne zaman yatağa koşarız diye bakmıyorum. Zaten uzun zamandır hayatımda kimse yok. Sevgili canlısı değilim. Yalnızlığımla barışım. Şımarık kadınlarla uğraşamam. Çok yorucular. Güzel vakit geçirelim yeter, başka bir şey istemem" yanıtını verdi.

"EVLİLİK OLABİLİR"

46 yaşındaki oyuncu, "Çocukluğumdan beri etrafım kadınlarla dolu. Onların arasında kendimi iyi hissederim. Beni korur ve kollarlar. Galiba annelik duygularını tetikliyorum. Evliliğe gelince; birisi gelip ikna edebilirse olabilir. O defteri tamamen kapatmadım" ifadelerini kullandı.

Nejat işler'in başrolü Yiğit Özşener, Hande Doğandemir ve Merve Çağıran'la paylaştığı 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmi, 16 Mart'ta vizyona girecek.

Nejat İşler'den Cesur İtiraflar: Kadınlara Ne Zaman Yatağa Koşarız Diye Bakmıyorum
Haber Yorumları (12)
ARMUD: koçum sen zaten kaybetmişsin bence evlenerek o kadını üzme git yanlız öl
YENİ Mİ ANLADIN ABİ: berrak gibi magazin haberi olmadan var olamayan, magazini sevmiyorum havalarına girip şöyle bir geçmişine bakınca sadece böyle adını bize ezberletmiş birini anlayamaması bu yüzden kullanılması ne tuhaf akıllı bir adama benziyor halbuki. . berrak hala tüm yeteneksizliğiyle ekmeğini yiyor bu işin nejat işler sayesinde belki de nejat işler bunu şimdi anladı da o yüzden mi böyle diyor acaba.
MERTÇE: AHLAKSIZLAR.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title