Muzaffer Badalıoğlu Haberleri

Muzaffer Badalıoğlu haber, Muzaffer Badalıoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muzaffer Badalıoğlu - 21.01.2021
"Samsunspor'un kara günü"nde hayatını kaybedenler canlı yayında anıldı
Kazada hayatını kaybeden teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Mete Adanır, Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve otobüs şoförü Asım Özkan'ın anıldığı "Son Deplasman Kara Sevda" başlıklı program, binlerce beğeni aldı.
Muzaffer Badalıoğlu - 19.01.2021
AK Partili Karaaslan: "Samsunspor'un 'Futbol Şehitleri Anıtı' yüreklerimizdeki acının sembolü olacak"
Kazanın yıl dönümünde, Samsun başta olmak üzere Türkiye'yi derinden üzen büyük acıyı bir kez daha yaşadıklarını belirten Karaaslan, şunları kaydetti: "Türk futbol tarihinin kara sayfaları arasında yer alan o gün hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan'ı rahmetle anıyorum.
Muzaffer Badalıoğlu - 19.01.2021
Samsunspor'un 32 yıllık acısı
Kazada can kayıplarının yaşandığını hatırlatan Dağlı, "Futbol tarihimizin en acı günlerinden birisi olan 20 Ocak 1989 tarihinde Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolcularımız Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic ve otobüs şoförü Asım Özkan'ın hayatını kaybettiği, bazı sporcularımızın ise yaralandığı trafik kazasının yıl dönümünde hayatını kaybedenleri rahmetle anıyorum.
Muzaffer Badalıoğlu - 15.01.2021
Son dakika haberleri | Samsun'da şehit aileleri ile Kovid-19 nedeniyle ölen sağlıkçılara mezar yeri ücretsiz olacak
Demir, Türkiye'deki kuraklıktan Samsun'un da etkilendiğini vurgulayarak, şöyle devam etti: "Çakmak Barajı'ndaki su miktarı bizi nisan ayına kadar götürebilir seviyedeydi. SASKİ Genel Müdürlüğümüzün yaptığı çalışma sonucu Hasan Uğurlu Barajı'ndan motopomplarla Samsun'un günlük ihtiyacının üçte biri kadar suyu Çakmak Barajı'na takviye ediyoruz. Yağmurun yağması ile 10 milyon metreküplük su bekliyoruz. Samsun'da inşallah kuraklıkla ilgili su sıkıntısı yaşanmayacak. Günlük 300 bin metreküplük su ihtiyacını sağlayacak yeni arıtma projemiz bitti. 2021 yılında ihale edeceğiz. Mevcut arıtma, 200 bin metreküptü, onun kapasitesini de 300 bine çıkaracağız. Türkiye'de yedekli arıtması olan tek il olacağız." Samsunspor'un futbol şehitleri adına anıt Mustafa Demir, 20 Ocak 1989'da Malatyaspor deplasmanına giderken Samsunspor kafilesinin geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Mete Adanır, Muzaffer Badalıoğlu ve Zoran Tomiç ile otobüs şoförü Asım Özkan'ın anısına Millet Bahçesi'nde anıt yapıldığını, kazanın yıl dönümünde Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun katılımıyla açılacağını sözlerine ekledi.
Muzaffer Badalıoğlu - 27.12.2020
Samsunspor Anıtı, Millet Bahçesi'ne yerleştiriliyor
Anıtla kazada hayatını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomiç ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan'ın isimleri yaşatılacak.
Muzaffer Badalıoğlu - 29.06.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, Samsunspor'un kuruluş yıl dönümünü kutladı
Yüz binlerce taraftarı olan Samsunspor'un, yarım asırdan uzun süredir devam eden mücadelesi boyunca Samsun kentine büyük gururlar yaşattığını ifade eden Karaaslan, şu görüşlerini aktardı: "Samsunspor'umuz, 55 yıllık geçmişinde sayısız mutluluğun yanında tarif edilemez acılar da yaşamıştır. Türk futbol tarihinin en acı günlerinden biri olan 20 Ocak 1989'daki elim kazada hayatını kaybeden teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan'ı kulübümüzün kuruluş yıl dönümünde saygıyla anıyorum.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2020
TFF'den 31 yıl önce kazada hayatını kaybeden Samsunsporlular için anma pankartı
TFF, hem anma mesajı hem de pankartla Samsunspor'un acısını paylaşırken, 31 yıl önce Malatyaspor deplasmanına giderken kırmızı-beyazlı ekibin takım otobüsünün Havza ilçesinde kaza yapması sonucu teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomiç ve sürücü Asım Özkan hayatını kaybetmişti.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2020
Süper Lig ekipleri Samsunspor'un 31 yıllık acısını paylaştı
Samsunspor futbol takımının 20 Ocak 1989 tarihinde geçirdiği trafik kazası, Türk futbol tarihinin kara sayfaları arasında yer aldı. Sezonun ikinci devresinde Malatyaspor deplasmanına giden Samsunspor futbol takımının bulunduğu otobüs, Havza ilçesinde kamyon ile çarpışmıştı. Kazada teknik direktör Nuri Asan ile futbolcular Mete Adanır, Muzaffer Badalıoğlu, Zoran Tomic ve otobüs şoförü Asım Özkan yaşamını yitirmişti.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2020
Samsunspor'un 31 yıllık acısı
Kazada yaşamını yitiren Mete Adanır KKTC'de, Muzaffer Badalıoğlu Zonguldak'ta, Tomic ise Sırbistan'daki mezarı başında anılacak.
Muzaffer Badalıoğlu - 19.01.2020
Rektör Aydın: "O büyük acı hala yüreğimizde"
Rektör Prof. Dr. Mahmut Aydın yaptığı açıklamada, "Türk futbol tarihinin en acı günü olarak hafızalara kazınan Samsun halkını ve tüm Türkiye'yi yasa boğan, 20 Ocak 1989 tarihinin üzerinden 31 yıl geçmesine rağmen o büyük acıyı hala yüreğimizde taptaze hissetmekteyiz. Kaybettiği isimlerin anısına kırmızı ve beyaz olan renklerine siyah rengin de eklendiği kazada hayatlarını kaybeden Teknik Direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomiç ile otobüs şoförü Asım Özkan'ı vefatlarının 31.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2019
Samsunspor'un 30 Yıllık Acısı
Malatya deplasmanına gitmekte olan Samsunspor kafilesini taşıyan otobüsün, Havza yakınlarında bir kamyon ile çarpışması sonucu teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan'ın hayatını kaybettiğini, bazı sporcuların ise yaralandığını anımsatan Karaaslan, "Elim trafik kazasının 30.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2019
Samsunspor'un 30 Yıllık Acısı
Öte yandan Yeni Malatyaspor Kulübünün sosyal medya hesabından paylaşılan mesajda ise, "20 Ocak 1989 tarihinde Malatyaspor'umuz ile karşılaşmak için yola çıkan Samsunspor kafilesinin kazası sonucu hayatını kaybeden Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic ve otobüs şöförü Asım Özkan'ı rahmetle anıyoruz.
Muzaffer Badalıoğlu - 18.01.2019
Vali Kaymak "Spor Şehitleri" Andı
Bundan 30 yıl önce Samsun'u olduğu kadar tüm Türkiye'yi de derinden etkileyen üzüntü verici bir trafik kazası yaşadıklarını hatırlatan Kaymak, kazada hayatını yitiren spor şehitleri teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic ve otobüs şoförü Asım Özkan'ı rahmetle andığını dile getirdi.
Muzaffer Badalıoğlu - 17.01.2019
Samsunspor'un 30 Yıllık Acısı
Malatyaspor ile deplasmanda oynanacak maç için 20 Ocak 1989'da yola çıkan Samsunspor kafilesini taşıyan otobüsün Havza ilçesinde bir kamyonla çarpışması sonucu yaşamını yitiren teknik direktör Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır ve Zoran Tomic ile otobüs şoförü Asım Özkan için Samsun'da anma programı düzenlendi.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2018
Samsunspor'da Buruk Anma
TFF 1'nci lig takımlarından Samsunspor, 20 Ocak 1989 tarihinde Malatyaspor deplasmanına giderken kafileyi taşıyan otobüs, Havza ilçesinde bir kamyonla çarpışması sonucu uçuruma yuvarlandı. Kazada Samsunspor Teknik Direktörü Nuri Asan, futbolcular Muzaffer Badalıoğlu ve Mete Adanır ile otobüs şoförü Asım Özkan olay yerinde, futbolcu Zoran Tomiç ise Sırbistan'da altı ay komada kaldıktan sonra vefat etti.
Muzaffer Badalıoğlu - 20.01.2018
Samsunspor'un 29 Yıllık Acısı
Yaşamını yitiren futbolcular Muzaffer Badalıoğlu, Mete Adanır, Zoran Tomic, teknik direktör Nuri Asan ve otobüs şoförü Asım Özkan'ı anmak için Samsunspor Havzalı Taraftar Derneği, kazanın olduğu Havza ilçesi Teşvikiye mevkisinde anma programı düzenledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muzaffer Badalıoğlu Haberleri | Muzaffer Badalıoğlu Kimdir - Haberler - Muzaffer Badalıoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muzaffer Badalıoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Merhum milli futbolcu Muzaffer Badalıoğlu'nun yaşlı annesini güvendiği kom
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 03:22:23. #1.16#

title