MUSTAFA KARAKAŞ HABERLERİ

Mustafa Karakaş haber, Mustafa Karakaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Karakaş

Mustafa Karakaş

Doğum Yeri Konya / Türkiye
Doğum Tarihi 22.4.1986 - ...

Mustafa Karakaş Kimdir ?

22 Nisan 1986 tarihinde Konya, Yunak’da doğdu.1992 yılında İshakuşağı Köyü İlkokulu’nda eğitim hayatına başladı ve 1993 yılında Akşehir'de Mualla Nigar Yamaç İlkokulu’nda eğitimini sürdürdü. 2003 yılında da Akşehir Selçuklu Lisesi’ni tamamladı. Lise eğitiminin ardından farklı sektörlerde görev yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Karakaş - 21.9.2020
Batı Karadeniz'de palamut bereketi
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bölgede palamut bolluğu olduğunu söyledi.
Mustafa Karakaş - 19.9.2020
Batı Karadeniz'de balıkçılar poyraz nedeniyle limana demir attı
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, balıkçıların poyraz nedeniyle limana demirlediğini ve istirahata geçtiklerini söyledi.
Mustafa Karakaş - 12.9.2020
Balıkçı barınağına gelen balıkçı tekneleri ağlarını onardılar
Akçakoca Balıkçı Barınağı Başkanı Mustafa Karakaş, "Zaman zaman esen sert poyraz balıkçıları zorluyor ve gizlenerek ihtiyaçlarını görüyorlar.
Mustafa Karakaş - 10.9.2020
Kurtların saldırdığı 16 küçükbaş hayvan telef oldu
Ağçoban, "Bölgede bu yıl kurtların çok olduğu görülüyor. Çobanların korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Güzel Köyde 4 koyun yedikleri, Kalecik te ise Mustafa Karakaş'ın koyunlarına saldırdıkları Karakaş'ın dikkati sayesinde erken fark edilerek, kurtların uzaklaştıklarını öğrendik.
Mustafa Karakaş - 31.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ - TEKRAR
"VATANDAŞ BOL BALIK YİYECEK" Yeni sezondan oldukça umutlu olduklarını söyleyen Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş "Allah nasip ederse bu gece 24.
Mustafa Karakaş - 31.8.2020
DHA YURT ÖZEL GÜNDEMİ
"VATANDAŞ BOL BALIK YİYECEK" Yeni sezondan oldukça umutlu olduklarını söyleyen Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş "Allah nasip ederse bu gece 24.
Mustafa Karakaş - 29.8.2020
Sezon hazırlıklarını tamamlayan balıkçılar umutlu bekleyişe geçti
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Karadeniz'deki balık görünümünün iyi olduğunu söyledi.
Mustafa Karakaş - 18.8.2020
Batı Karadenizli balıkçılar "vira bismillah" demek için sabırsızlanıyor
"Vira bismillah demek için sabırsızlanıyoruz" Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yeni sezondan umutlu olduklarını söyledi.
Mustafa Karakaş - 22.7.2020
Batı Karadeniz'de balık kıtlığı fiyatları yükseltti
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine, denizlerde kıyı balıkçılığının devam ettiğini fakat denize ağ bırakan balıkçılarının limana eli boş döndüğünü söyledi.
Mustafa Karakaş - 30.6.2020
Salyangoz Batı Karadenizli balıkçıların gelir kaynağı oldu
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Batı Karadeniz'de balıkçıların av yasağında salyangoz avcılığı yaparak geçimlerini sürdürdüğünü söyledi.
Mustafa Karakaş - 24.6.2020
Düzce'de balıkçılar fırtına sonrası denize açılmayı bekliyor
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, bir haftadır fırtına nedeniyle limana demirlediklerini, bu zaman diliminde ise tekne ve ağ bakımlarını tamamladıklarını söyledi.
Mustafa Karakaş - 18.6.2020
Son dakika haber... Akçakoca'dan Uzak Doğu'ya deniz salyangozu ihracatı
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine, balıkçıların ek geçim kaynağı olarak deniz salyangozu avcılığı yaptığını söyledi.
Mustafa Karakaş - 30.5.2020
Kıyı balıkçıları hazırlıklarını ara vermeden sürüdürüyor
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, balıkçıların sezonun kapanmasıyla tekneleri bakıma çektiğini belirterek, "Yaz balıkçılığına hazırlık yapıyoruz.
Mustafa Karakaş - 12.5.2020
Batı Karadeniz'de tezgahlar kültür balığına kaldı
"Bu dönemde tezgahlarda deniz balığı bulmak çok zor" Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geride kalan sezonun ne çok iyi ne de çok kötü geçtiğini söyledi.
Mustafa Karakaş - 24.4.2020
Tezgahlarda balık fiyatları ucuzladı
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl balık fiyatlarının yüksek olmadığını belirtti.
Mustafa Karakaş - 15.4.2020
Sezonu erken kapatan Akçakocalı balıkçılar teknelerini bakıma aldı
"Eylül ayında yeni sezon inşallah bereketli olur" Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir sezonun daha sonuna gelindiğini söyledi.
Mustafa Karakaş - 25.3.2020
Batı Karadeniz'de balıkçılar erken "paydos" demeye hazırlanıyor
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sene hava şartlarından dolayı balıkçıların büyük ihtimalle sezonu kapattığını söyledi.
Mustafa Karakaş - 14.3.2020
Hamsi sezonu kapanırken fiyatlar tavan yaptı
Akçakoca Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Mustafa Karakaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl hamsiden umduklarını bulamadıklarını söyledi.
Mustafa Karakaş - 25.2.2020
"Kaçak hafriyatla mücadeleye 7/24 devam edeceğiz"
– Ormanlık alana kaçak hafriyat dökümü yaparak çevreyi kirleten kamyon sürücüsü, Sultangazi Belediyesi'ne bağlı zabıta ekiplerince kamyonun önü kesilerek yakalandı. Kamyon sürücüsüne yakın takibin ardından yakalayan Mustafa Karakaş ve Mesut Yılmaz yaşadıklarını anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Karakaş Haberleri | Mustafa Karakaş Kimdir - Haberler - Mustafa Karakaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Karakaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Batı Karadeniz'de palamut bolluğu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 22:50:41. #1.14#
title