MURAT ÖZÇELİK HABERLERİ

Murat Özçelik haber, Murat Özçelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Özçelik

Murat Özçelik

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954

Murat Özçelik Kimdir ?

1954 Ankara doğumlu olan Murat Özçelik Türk diplomat'tır. TED Ankara Koleji ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunudur. Dışişleri Bakanlığı'na 1983 yılında girmiştir. 1990 yılında atandığı Cumhurbaşkanlığı'ndan, 1992 yılında kısa bir süre bulunduğu Özel Kalem Müdürü olarak ayrılmıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Murat Özçelik - 27.05.2021
Avcılar'da park kavgası nedeniyle komşularını darbeden 3 sanıktan 2'si tahliye edildi
Bakırköy 15. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Cemal, Mesut ve Murat Özçelik ile tarafların avukatları katıldı.
Murat Özçelik - 27.05.2021
Avcılar'da baltalı park yeri kavgası davasında 2 sanık tahliye edildi
Bakırköy 15'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya tutuklu sanıklar Cemal Özçelik, Murat Özçelik, Mesut Özçelik katılırken taraf avukatları da duruşma salonunda hazır bulundu.
Murat Özçelik - 26.05.2021
Son dakika haber! Fenerbahçe-Beşiktaş derbisindeki olaylara ilişkin 46 sanığın yargılandığı davada karar açıklandı
Mahkeme, sanık Murat Özçelik hakkında "spor alanlarına yasak madde sokulması ve müsabaka düzeninin bozulması" suçundan 1660 lira adli para cezası "verirken, bir sanık hakkındaki davayı ise ön ödemede bulunduğu gerekçesiyle düşürdü.
Murat Özçelik - 01.03.2021
Park kavgası nedeniyle komşularını darbeden 3 sanık hakim karşısında
Bakırköy 15. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Cemal, Mesut ve Murat Özçelik ile müşteki Mevlüt Çakır katıldı.
Murat Özçelik - 12.01.2021
Denizlili dart sporcuları Erden ve Bodur, şampiyon ilan edildi
Yıldız erkeklerde Cevdet Murat Özçelik'in Türkiye ikincisi olduğu da bildirildi.
Murat Özçelik - 28.10.2020
Başkentte silahlı saldırı: 1 ölü
Alınan bilgiye göre, Keçiören Yükseltepe Mahallesi'nde kimliği henüz belirlenemeyen kişiler, evinin penceresinden dışarıyı izleyen Murat Özçelik'e (26) silahla ateş ettikten sonra otomobille uzaklaştı.
Murat Özçelik - 19.10.2020
Avcılar'da aileye baltayla saldıran 3 şüpheli tutuklandı
Avcılar Yeşilkent Mahallesi'nde dün öğle saatlerinde park yerini bahane eden Mesut Özçelik, Cemal Özçelik ve Murat Özçelik, Çakır ailesiyle tartışmaya başlamış, tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle 3 şüpheli, anne Asiye Çakır, baba Mevlüt Çakır ve oğul Şerif Atakan Çakır'a balta ve sopalarla saldırmıştı.
Murat Özçelik - 15.06.2019
2. Uluslararası Frig Fotofest Festivali başladı
Geçen yıl yapılan etkinliğe 350 kişilik bir katılımın olduğuna değinen Tutulmaz, şunları kaydetti: "Bu sene festivale 650 kişi katılıyor. Son 10 günlük dilimde katılım başvurularını kapatmak zorunda kaldık. Bu başvuru yoğunluğu Afyonkarahisar'a olan ilgi patlamasının bir göstergesi. Uluslararası katılım da oldu festivale. Afyonkarahisar'ın değerleri sayılamayacak kadar çok. Bu değerlerin yeterince kavranmadığını görerek bu tür tanıtımlara karar verdik. Fotoğraf sadece deklanşöre basıldığında ortaya çıkan bir görüntü değil. Fotoğraf çok etkili bir iletişim aracı. Bu fotoğraflarla Afyonkarahisar'a olan ilgiyi artırmayı hedefliyoruz. Bütün tarihi ve kültürel güzelliklerimizi ve doğa güzelliklerimizi fotoğraflayarak tarihe bir not düşmüş olacağız." Afyon Frig Fotoğraf Derneği ve Düzenleme Komitesi Başkanı Murat Özçelik ise bunun geniş katılımlı bir festival olduğunu vurguladı.
Murat Özçelik - 15.06.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 13
'AFYONKARAHİSAR'IN DEĞERLERİ SAYILAMAYACAK KADAR ÇOK' Geçin yıl yapılan etkinliğe 350 kişilik bir katılımın olduğunu belirten Tutulmaz, "Bu sene 650 kişi katılıyor festivale. Son 10 günlük dilimde katılım başvurularını kapatmak zorunda kaldık. Bu başvuru yoğunluğu Afyonkarahisar'a olan ilgi patlamasının bir göstergesi. Uluslararası katılımda oldu festivale. Afyonkarahisar'ın değerleri sayılamayacak kadar çok. Bu değerlerin yeterince kavranmadığını görerek bu tür tanıtımlara karar verdik. Fotoğraf sadece deklanşöre basıldığında ortaya çıkan bir görüntü değil. Fotoğraf çok etkili bir iletişim aracı. Bu fotoğraflarla Afyonkarahisar'a olan ilgiyi arttırmayı hedefliyoruz. Bütün tarihi ve kültürel güzelliklerimizi ve doğa güzelliklerimizi fotoğraflayarak tarihe bir not düşmüş olacağız" dedi.  650 ÇI KATILDI  Afyon Frig Fotoğraf Derneği ve Düzenleme Komitesi Başkanı Murat Özçelik de geniş katılımlı bir festival olduğunu ifade ederek, "47 şehir, 3 ülkeden 650 kişi katılım gösterdi.
Murat Özçelik - 12.06.2019
2. Frig Fotofest'e doğru
Çalışmayla ilgili bilgi veren Fotoğraf Sanatçısı Güley, şunları kaydetti: "Festival kapsamında bir atölye oluşturduk. Teorik eğitimin ardından uygulama yapmak için sokağa çıktık. İki saat boyunca fotoğraf ile ilgili bilgiler verdik. Fotoğraf çok geniş bir sanat. Burada geniş kapsamlı bir eğitim veremedik ama temel konularını anlattık. Çocuklar çok hevesli, çok güzel kareler ortaya çıkıyor. Güzel eserler çıkacağını düşünüyorum." Festivalin düzenleme komitesi başkanı da olan Afyon Frig Fotoğraf Derneği Başkanı Murat Özçelik de, "Eğitim kapsamında çekilen fotoğraflardan seçilecek bazı fotoğraflar festivalin açılış günü açılacak sergide sergilenecek.
Murat Özçelik - 08.06.2019
Fotoğraf tutkunları Frigya'da buluşuyor
Proje Koordinatörü ve Afyonkarahisar Frig Fotoğraf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özçelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Frigya'nın yaklaşık 3 bin yıllık geçmişe sahip önemli bir kültür hazinesi olduğunu söyledi.
Murat Özçelik - 11.08.2018
Türkiye'nin Kuş Cenneti: "Acıgöl"
- "Fotoğraf severler tarafından büyük ilgi görüyor" Afyonkarahisar Frig Fotoğraf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özçelik de Acıgöl'ün, kentteki Eber Gölü, Frig Vadisi ve Akdağ gibi doğal güzellik alanlarından biri olduğunu belirtti.
Murat Özçelik - 30.06.2018
Ulusal Fotoğraf Festivali "Frig Fotofest" Başladı
Afyon Frig Fotoğraf Derneği Başkanı ve Proje Koordinatörü Murat Özçelik ise festivale 30 farklı şehirden 300'ün üzerinde fotoğraf tutkununun katıldığını belirtti.
Murat Özçelik - 28.06.2018
Frig Vadisi'nin Tanıtımı İçin "I.frig Fotofest" Festivali Düzenlenecek
Afyon Frig Fotoğraf Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özçelik ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Düş, festival hakkında bilgi verdi.
Murat Özçelik - 28.06.2018
Fotoğraf Tutkunları Afyonkarahisar'da Bir Araya Gelecek
Proje Koordinatörü Murat Özçelik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu yıl ilkini gerçekleştirecekleri festivalin başarılı olacağına inandığını söyledi.
Murat Özçelik - 22.02.2018
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu
"Fikri takip olarak, açıklamalara baktığımızda Cumhuriyet Halk Partisinin Türk siyasi hayatında fikren kendisine en yakın parti hangisi, Halkların Demokratik Partisi." diyen Bozdağ, CHP ve HDP'nin, Zeytin Dalı Harekatı, hendek terörü, FETÖ gibi başka pek çok konuda birbirine en çok benzediğini ve fikirlerinin örtüştüğünü, bu iki partinin bir arada bulunmasının doğal olduğunu söyledi Eski CHP Milletvekili Şafak Pavey'in eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a "Birlikte iyi salladık" ifadelerini hatırlatan Bozdağ, dönemin CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in HDP'ye oy verdiğini ifade etti.
Murat Özçelik - 06.12.2017
Eskişehir'deki Fetö/pdy Davasında Karar
Son sözleri sorulan sanıklar, suçlamaları kabul etmeyerek tahliye ve beraat taleplerini yineledi. Mahkeme heyeti, sanıklardan Fatih Said Noğay ve Ramazan Atılgan'ı 12'şer yıl, Metin Arslan'ı ise 10 yıl 6 ay hapisle cezalandırdı. Sanıklardan Adem Öztürk, Erdal Arslan, Fatih Tokmak, Gökhan Serin, Mehmet Uzun, Murat Özçelik, Ömer Kaçmaz, Serpil Altay, Şükrü Görgülü, Zekeriya Yıldırım, Turgay Tay ve Yasemin Ceylan'ın 6 yıl 3'er ay hapisle cezalandırılmasına karar veren heyet, sanıklardan Rıdvan Say ile Yusuf Oysal'ı 3 yıl 1 ay 15'er gün hapse mahkum etti.
Murat Özçelik - 10.11.2017
Eskişehir'deki Fetö/pdy Davası
Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında haklarında dava açılan 11'i tutuklu 40 sanığın yargılanmasına devam edildi. Eskişehir 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasında, örgütün Anadolu Üniversitesi yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında tutuklu bulunan Adem Öztürk, Caner Kaya, Erdal Arslan, Fatih Tokmak, Fatih Said Noğay, Gökhan Serin, Mehmet Uzun, Metin Arslan, Murat Özçelik, Ömer Kaçmaz, Turgay Tay ile 29 tutuksuz sanık ve avukatları hazır bulundu.
Murat Özçelik - 23.10.2017
Şanlıurfa'da Yangın
Merkez Karaköprü ilçesi Seyrantepe Mahallesi'nde 7 katlı apartmanın 3. katındaki Murat Özçelik'e ait dairenin mutfağında yangın çıktı.
Murat Özçelik - 21.10.2017
Polis Ağabeyleri Sayesinde Meslek Sahibi Oldular
"Onların sayesinde işimiz var" Kursu tamamlayan Murat Özçelik (24) ise proje sayesinde meslek sahibi olduğunu dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Özçelik Haberleri | Murat Özçelik Kimdir - Haberler - Murat Özçelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Özçelik kimdir, hayatı ve biyografisi. BAŞAKŞEHİR'DE POLİS KAÇAN OTOMOBİLDE ASILI KALDI.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 29.10.2021 00:46:03. #1.15#

title