Murat Gündüz Haberleri

Murat Gündüz haber, Murat Gündüz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Gündüz - 28.04.2021
Tunceli'nin dağ köylerinde açan "süsen çiçekleri" göz kamaştırıyor
Fotoğraf sanatçısı Murat Gündüz, AA muhabirine, Tunceli'nin, zengin florası ve bitki örtüsü çeşitliliğiyle öne çıktığını söyledi.
Murat Gündüz - 19.02.2021
Balkan Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası yarın İstanbul'da gerçekleştirilecek
26. Balkan Büyükler Salon Atletizm Şampiyonası, yarın İstanbul'da gerçekleştirilecek.
Murat Gündüz - 17.02.2021
İstanbul'da düzenlenecek Balkan Salon Şampiyonası'na 18 ülkeden 236 atlet katılacak
İstanbul'da 20 Şubat'ta yapılacak 26. Büyükler Balkan Salon Şampiyonası'na 18 ülkeden toplam 236 atlet katılacak.
Murat Gündüz - 17.02.2021
Son dakika: Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Gündüz'den "rehavete kapılmayın" uyarısı Açıklaması
Edinilen son dakika haberine göre Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarındaki azalmanın ve aşılamanın sürmesinin, insanları rehavete düşürmemesi gerektiğini söyledi.
Murat Gündüz - 17.02.2021
GÜNDEM / 17 Şubat 2021
(İstanbul/19.30) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Ekonomistler politika faizinde değişim beklemiyor Tacirler Yatırım Araştırma Müdürü Özlem Bayraktar Gökşen: "Politika faizinin yüzde 17 seviyesinde sabit kalması yönünde bir tahminimiz olmasına rağmen, bir artırım ihtimalini de göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyoruz" AA Finans Analisti ve ekonomist Haluk Bürümcekçi: "Gerek hanehalkı ters dolarizasyonunun güçlendirilmesi ve gerekse enflasyonda yukarı yönlü sürprizlerin devam edebileceğini düşündüğümden TCMB'nin ılımlı bir faiz artışı (en fazla 100 baz puan) ile artırım sürecini sonlandırmasının mevcut dengeler açısından daha doğru olacağını düşünüyorum" Econs Kurucu Ortağı ve ekonomist Ferhat Yükseltürk: "TCMB'nin son dönemde gayet başarılı bir şekilde kullandığı sözlü yönlendirmeyle sıkı duruşun sürdürüleceği mesajının bu toplantıda tekrar teyit edilmeye devam edilmesini, faiz oranlarında ise herhangi bir değişikliğe gitmemesini bekliyorum" (Murat Birinci/İstanbul) 2- İSO, meslek liselerini Ar-Ge merkezine dönüştürüyor İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan: "Okullarımızın döner sermayelerini güçlendirecek ve onları birer Ar-Ge ve üretim merkezi gibi konumlayacak iş birlikleri oluşturuyoruz" "(Hazırlıkları süren Teknik Eğitim Mükemmeliyet Merkezi) Bu merkezle amacımız; mesleki ve teknik eğitimin sosyal statüsünü güçlendirmek, niteliğini artırmak, eğitim-sektör ilişkisini güçlendirerek bölgenin beşeri ve kurumsal kapasitesini geliştirmek. İstanbul'da bulunan 300'ün üzerinde meslek lisesinin yönetici, öğretmen ve öğrencilerine yönelik eğitimlerin de tasarlanacağı bu merkez, aynı zamanda mesleki eğitim alanında bir bilgi üretim merkezi işlevi de görecek" (Musab Turan/İstanbul) 3- Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Gündüz'den "rehavete kapılmayın" uyarısı: "Vakaların azalması ya da aşılanmaların devamı, insanları gerçekten umutlandırırken rehavete sürükleyebilir" "O nedenle bu umudumuz tedbirlerin gevşemesine yol açmasın.
Murat Gündüz - 02.01.2021
Son dakika... Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Hasan Murat Gündüz, toplumsal bağışıklık için aşının önemini anlattı Açıklaması
Son dakika sağlık haberi... Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısını yaptırmanın hem kişisel hem de toplumsal bir görev olduğunu söyledi.
Murat Gündüz - 02.01.2021
Son dakika haberi! Bakan Selçuk: "Destek ve yardımlar 45 Milyar TL'yi aştı"
Son dakika habere göre Bakan Selçuk: "2020'de Covid-19'un etkilerinden çalışanlarımızı ve tüm vatandaşlarımızı korumak için hayata geçirdiğimiz Sosyal Koruma Kalkanımız kapsamında yaptığımız doğrudan destek ve yardımlar 45 Milyar TL'yi aştı.
Murat Gündüz - 30.12.2020
Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Gündüz'den yılbaşı için Kovid-19 uyarısı Açıklaması
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, yılbaşında kalabalık ortamlardan kaçınılması çağrısında bulunarak, "Yılbaşı kutlamalarında mümkün olduğu kadar herkes evinde, ailesiyle birlikte olabilir.
Murat Gündüz - 25.11.2020
Başkan Büyükkılıç'tan Akkışla ve Sarıoğlan'a ziyaret
ARSLAN: "AKKIŞLAMIZ SİZLERDEN RAZI, RABBİMDE SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH" Başkan Büyükkılıç'ın Akkışla'ya yaptığı hizmetleri tek tek anlatan ve memnuniyetlerini dile getiren Arslan, ilçedeki son durumu ve yapılan çalışmaları şöyle anlattı: "Akkışla sizden razı. Allah'ta sizden razı olsun başkanım. Büyükşehir Belediyemizin yapmış olduğu planlara eş değer, aynı ölçekte mezar duvarlarımızın yapımıyla devam ettik. Sizin sözünüzü verdiğiniz yayla yolu için ayrıca teşekkür ediyorum. 1986'dan beri yapılamayan, yayla yolumuz Akkışlalılara hediye oldu. Çünkü, orası bizim organize sanayimiz. Hayvancılığın yoğun olduğu bölge. Devamında Pınarbaşı köylerinin bizimle su konusu vardı. Orada da daire başkanlarımızla hallettik. Onlarla da barışmış şekilde sulaklarımızı devam ettiriyoruz. Talep hem onlardan geliyor, hem de bizden geliyor. Bizim burası Pınarbaşı'na daha yakın olduğundan dolayı devamındaki asfaltımızın olursa, bağlantı yolu olacak. Yaylalarımızda özellikle Büyükşehir Belediyesi yazılı levhalarıyla birlikte güzel çalışmalarla sulaklarımız yapıldı. 'Memduh başkanım, kendisi gelir, görür vaat eder ve verdiği sözde durur' dedim. Pandemi süreci olmasına rağmen güzelce asfaltımızda yapılmış oldu. Çöplerimiz alınıyor, parklarımız yapılıyor. Kilitli parkelerimiz oldu. Büyükşehirimiz bize belediye binası verdi. Atıl duran binamızı yeniden canlandırıp, nefes alır hale getirdi. Şu anda Ortaköy'de Büyükşehir ekibimiz köprü yapıyor." KAYMAKAMLIĞA VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET Başkan Büyükkılıç Akkışla Belediyesi ziyaretinin ardından Akkışla Kaymakamlığı'na giderek, Akkışla Kaymakamı Hasan Kurt'la görüştü. Akkışla İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Gündüz'ü de ziyaret eden Büyükkılıç, onun nezdinde tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü de kutladı.
Murat Gündüz - 16.11.2020
Balcalı Hastanesi'nde "Minimal İnvaziv Üroloji Eğitim Laboratuvarı" açıldı
Hastaneden yapılan açıklamada, Avrupa Üroloji Derneği tarafından akredite edilen Üroloji Ana Bilim Dalında hizmete giren laboratuvarın açılışı, ÇÜ Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Başhekim Prof. Dr. Murat Gündüz ve Üroloji Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Gündüz Haberleri | Murat Gündüz Kimdir - Haberler - Murat Gündüz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Gündüz kimdir, hayatı ve biyografisi. 24 yaşındaki genç, tüfekle intihar etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 05:30:56. #1.14#

title