Murat Germen Haberleri

Murat Germen haber, Murat Germen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Germen 16.4.2020
İstanbul Modern, 23 Nisan haftasında çocuklar için "Geri Dönüşüm Dostları" projesi başlatacak
Antonio Cosentino, İsmet Değirmenci, Nermin Er, Murat Germen, Seçkin Pirim ve Ekin Saçlıoğlu'nun çocuklar için tasarladığı altı ürünle İstanbul Modern Eğitim ve Sosyal Projeler Bölümünün farklı geri dönüşüm malzemeleriyle yapılabilecek etkinlik önerileri, müzenin internet sitesinde sunulacak.
Murat Germen 7.4.2020
İstanbul Modern Fotoğraf Koleksiyonu evde kalan sanatseverlerle buluşuyor
Seçkide Selahattin Giz, Ara Güler, Lütfi Özkök, Yıldız Moran, Murat Germen, Manuel Çıtak, İzzet Keribar, Gündüz Kayra, Şahin Kaygun, Sabit Kalfagil, Othmar Pferschy, Boris Mikhailov gibi pek çok fotoğraf sanatçısının yapıtları bulunuyor.
Murat Germen 7.4.2020
İstanbul Modern Fotoğraf Koleksiyonu evde de sizinle!
Koleksiyonda yer alan Selahattin Giz, Ara Güler, Lütfi Özkök, Yıldız Moran, Murat Germen, Manuel Çıtak, İzzet Keribar, Gündüz Kayra, Şahin Kaygun, Sabit Kalfagil, Othmar Pferschy, Boris Mikhailov gibi pek çok fotoğraf sanatçısının yapıtları, müzenin internet sitesi üzerinden erişime sunuluyor.
Murat Germen 17.2.2020
Laleper Aytek, Yusuf Sevinçli ve Alp Sime ile fotoğrafta üslup üzerine
Fotoğrafın izinde gerçek bir yol öyküsü 1839 yılında, fotoğrafın bulunmasının hemen ardından gerçekleşen ilk fotoğraf gezisinin 180. yıldönümü vesilesiyle düzenlenen "Bir Yol Öyküsü" sergisi, izleyiciyi Batı'dan Doğu'ya, Kiklad Adaları'nın mavisinden Sina Dağı'nın eteklerindeki kumlara uzayan büyüleyici bir fotoğraf yolculuğuna çıkarıyor. Sergi projesi süresince Türkiye'den 10 fotoğrafçı; Coşkun Aral, Laleper Aytek, Ali Borovalı, Murat Germen, Sinan Koçaslan, Yusuf Sevinçli, Alp Sime, Lale Tara, Serkan Taycan ve Cem Turgay, Marsilya'dan Şam'a 30'u aşkın tarihi kente yolculuk etti.
Murat Germen: Murat Germen'den büyük başarıMurat Germen 30.12.2019
Murat Germen 26.12.2019
Pera Müzesi'nden Fotoğrafın incelikleri üzerine iki sanatçı atölyesi!
Cemil Batur Gökçeer yürütücülüğündeki ilk atölye, katılımcıları, fotoğrafta farklı üsluplar üzerine düşünmeye çağırırken kendi özgün anlatım biçimlerini bulmaları konusunda cesaretlendiriyor. Sergide eserleri yer alan Murat Germen'in katılımıyla gerçekleşecek ikinci atölye ise fotoğraf meraklılarını, boyutlandırma tekniğini kullanarak fotoğrafın iki boyutlu gösterimine alternatif ifade biçimlerini araştırmaya davet ediyor.
Murat Germen: Fotoğrafın icadından bugüne...Murat Germen 14.12.2019
Murat Germen 4.12.2019
"Bir Yol Öyküsü: Fotoğrafın Ardında 180 Yıl" sergisi yarın açılıyor
Küratörlüğünü Engin Özendes'in üstlendiği sergide, 1839 yılının Ekim ayında Marsilya Limanı'nda başlayan ve 6 ay süren ilk fotoğraf gezisine atıfla fotoğraf sanatçıları Coşkun Aral, Laleper Aytek, Ali Borovalı, Murat Germen, Sinan Koçaslan, Yusuf Sevinçli, Alp Sime, Lale Tara, Serkan Taycan ve Cem Turgay'ın aynı rota üzerindeki tarihi kentlerde çektikleri fotoğraflar bir araya getirildi.
Murat Germen: Tuncay Erkan yaşarken anıldıMurat Germen 20.11.2019
Murat Germen 27.10.2019
Atölye Modern'den yeni seminer programı
6 sanatçı, 6 seminer Programda, "Murat Germen ile Sanatsal Bir üretim Biçimi Olarak Mekan", "Prof.
Murat Germen 30.9.2019
Sonbaharda sanatla dolu bir dönem daha sizi bekliyor
Yaratıcı Yazarlık semineri yazar Mario Levi, Modern ve Çağdaş Sanat Tarihi seminerleri Dr. Öğr. Üyesi Esra Alicavuşoğlu, Prof. Dr. Uşun Tükel, Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Osman Erden, Çağdaş Sanatı Anlamak semineri Dr. Öğr. Üyesi Nusret Polat, Dr. Öğr. Üyesi Fırat Arapoğlu ve Dr. Öğr. Üyesi Osman Erden ve Türkiye'de Çağdaş Sanatın Temel Dinamikleri seminerleri ise sırasıyla Öğr. Üyesi Murat Germen, Prof.
Murat Germen 17.7.2019
Bayraklı'da gençlik futbol turnuvası
Bayraklı Belediyesi 2008 doğumlu futbolcu gençler için Gençlik Futbol Turnuvası düzenledi. Turnuvaya Aydın, Manisa ve İzmir'den Pınargücüspor, Karşıyaka Demirköprü, Çay Mahalle Demirköprüspor, Urla Belediye Spor, Aydın Kartallar, Aydın Beşiktaş, Onur Gençlik Spor, Kemalpaşa 1923 Spor, Çamdibigücü Spor, Bayraklı Belediye Spor, Buca Gençlerbirliği Spor, Ulucak Spor, Gümüşordu Genç, Evka-5 Spor, Genç Özgür Spor, Buca Efeler Spor, Murat Germen Spor, Manisa Beşiktaş, 1925 Manavkuyu Gençlikspor, 1925 Gençlik ve Spor, Fikri Altay Spor, Doğanlar Spor, Güzeltepe Gençlik Spor, Karabağlar Aslangücü Spor, Salihlispor, Salihli Ayyıldız Spor, Bornova AVR spor, Deniz Spor, Çiğli Belediyespor, Gümüşpala Spor, Yol Spor ve Batı Anadolu Gençlik Spor futbol takımları katılım gösterdi.
Murat Germen 18.6.2019
İstanbul Modern'in "Genç Salı Eğitim Programı"
Farklı alanlarda yaptığı çalışmalarıyla ulusal ve uluslararası ödüller alan, birçok ülkede kişisel ve karma sergilere katılan, pek çok makale ve araştırmaya imza atan Murat Germen, Genç Salı Eğitim Programı'nın konuğu oldu.
Murat Germen 30.12.2018
Altınordu Minik Futbolcular İçin Turnuva Düzenledi
Yeşilyurt'taki Sait Altınordu Tesisleri'nde salon futbolu için özel olarak hazırlanan alanda düzenlenen turnuvaya, Altınordu'nun yanı sıra Karşıyaka, Göztepe, Gümüşordu, Bronzordu, Manisa Murat Germen, Manisa Yunus Emre Belediye, 1925 Manavkuyu ve Çamdibigücü'nün 9 yaş futbolcuları katıldı.
Murat Germen: Başkan Ergün'e Diploma SürpriziMurat Germen 14.12.2018
Murat Germen 5.10.2018
Manisa'da Kan Bağışı Kampanyası
İl Milli Eğitim AR-GE Birimi ve Manisa Kızılay Kan Merkezi tarafından koordine edilen projeyle ilgili Murat Germen Ortaokulu'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Manisa Kızılay Kan Merkezi Müdürü İsmet Nardal, proje ile bugüne kadar 7 bin 219 ünite kanın toplandığını, kadın bağışçı sayısının yüzde 39'a ulaştığını belirtti.
Şu an buradasınız: Murat Germen Haberleri | Murat Germen Kimdir - Haberler - Murat Germen haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Germen kimdir, hayatı ve biyografisi. Müzeler içinde bulunduğumuz koşullarda geleceğe dair umut aşıladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 04:10:02. #1.15#
title