Murat Erkan Haberleri

Murat Erkan haber, Murat Erkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Erkan - 9.11.2020
12. Büyükelçiler Konferansı, BiP Meet üzerinden gerçekleşti
"BiP Meet'le ülkemizin datası ülkemizde kalacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi'nin koordinasyonuyla bu yıl dijital ortama taşınan 12.
Murat Erkan - 8.11.2020
Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan: "İstikrarlı büyümenin anahtarı dijitalleşme oldu"
Turkcell Grubu, 2020 yılının üçüncü çeyreğinde tüm alanlarda güçlü büyüme gösterirken, gelirlerini geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 16,1 artışla 7,6 milyar TL'ye çıkardı.
Murat Erkan - 7.11.2020
Son dakika haberi! Turkcell gelecek yıl 10 milyar TL'lik yatırım yapmayı hedefliyor
Son dakika gelişmesine göre Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, yatırım konusunda koydukları hedeflerde asla bir önceki yıldan daha az yatırım yapmadıklarını belirterek, "Önümüzdeki yıl da hedefimiz 10 milyar TL'lik bir yatırım olacaktır.
Murat Erkan - 7.11.2020
Son dakika haberi | Turkcell'in yatırımları 2020'de 9 milyar TL'yi bulacak
Son dakika haberine göre Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Turkcell Grubu'nun 2020'nin 3. çeyreğinde tüm alanlarda güçlü büyüme gösterdiğini belirterek, "Turkcell yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor.
Murat Erkan - 22.10.2020
3. Türkiye 2023 Zirvesi
Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Telekom sektörünü hiçbir zaman bir sektör olarak değerlendirmiyorum.
Murat Erkan - 24.9.2020
EGD 12. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri sahiplerini buldu
Törende konuşan Şekib Avdagiç, bu yılki ödül töreninin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle gecikmeli de olsa gerçekleştirildiğini söyledi. Ekonomi gazetecilerinin pandeminin zorlu şartlarına rağmen toplumu aydınlatmada ve üretimin çarklarının işlemesini sağlamada itici güç olduğunu belirten Avdagiç, "Çok güzel haberler yaptınız. Haberlerinizle üreticinin, KOBİ'lerin, tüccarların, üretimin parçası olan aktörlerin hayata tutunmasını sağladınız." diye konuştu. Avdagiç, dünyanın büyük bir sınav verdiği bu süreçte gazetecilere büyük görevler düştüğünü aktararak, şunları kaydetti: "Bu görev de morallerin ve motivasyonların güçlendirilmesidir, kenetlenme ve dayanışmanın artırılmasıdır. Sizler, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu vazifeyi başarıyla yerine getireceksiniz. İnanıyorum ki; ülkemizin bu zorlu süreci minimum zararla geride bırakmasına katkıda bulunacaksınız. Benim elimde olsaydı, bu yıl ekonomi basınında görev alan tüm gazetecilere ödül verirdim. Çünkü korona günlerinde çalışarak, ekonomiyi yönlendirerek, sizler bunu hak ettiniz. Koronavirüs günleri elbet geride kalacak, biz post-korona döneminde Türkiye'nin hak ettiği yeri alması için hep birlikte üzerimize düşeni yapacağız." Türkiye'nin dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olmayı kapasitesi ve teknolojisiyle hak ettiğini vurgulayan Avdagiç, "Türkiye'nin İtalya'dan Çin Seddi'ne uzanan coğrafyada, 'üretim gücü ve verimliliği en yüksek ülke' olarak konumlanacağından zerre kadar şüphemiz yok. Yatırımlarda, lojistik tercihlerinde önemli değişiklikler olmaya başladı. 'Üretimin en ucuz olduğu yere konumlanma' stratejisi değişecek. Yerli üretimin önemi bir kez daha ortaya çıktı. Tedarik zincirinde en doğru yerdeyiz. Coğrafi lokasyon avantajımıza yüklenmemiz şart." değerlendirmelerini yaptı. Avdagiç, jürinin bu yıl hem içerik hem de vurucu başlıklarıyla birbirinden güzel haberler arasından tercih yapmakta zorlandığından bahsederek, ödül alanları tebrik etti. "Veri merkezlerine yaptığımız yatırım 2 milyar lirayı aşmış olacak" Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan da 1.
Murat Erkan - 24.9.2020
Turkcell Wi-Fi 6 ile evlerde yeni internet dönemini başlattı
"Müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdüreceğiz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Türkiye'nin Turkcell'i olarak birinci önceliklerinin müşterileri en yeni ve en kaliteli hizmetle buluşturmak olduğunu belirterek, bu amaçla bugüne kadar gerek mobilde gerekse sabit internette birçok ilke imza attıklarını ifade etti.
Murat Erkan - 18.9.2020
Zeka Gücü'nün parlak çocukları TEKNOFEST finallerinde
Murat Erkan: Zeka Gücü öğrencileriyle gurur duyuyorum Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Zeka Gücü öğrencilerinin göstermiş olduğu başarı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Türkiye'den kazandığını yine Türkiye ile paylaşan bir şirket olarak özel yetenekli çocuklarımız için hayata geçirdiğimiz Zeka Gücü Projesi'nin, hem uluslararası camiada hem de yurt içindeki yarışmalarda hak ettiği takdiri görmesi bizleri çok gururlandırıyor.
Murat Erkan - 18.9.2020
Son dakika haberi... Zeka Gücü'nün özel yetenekli çocukları TEKNOFEST finallerinde
Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Türkiye'den kazandığını yine Türkiye ile paylaşan bir şirket olarak özel yetenekli çocuklar için hayata geçirdikleri Zeka Gücü Projesi'nin, hem uluslararası camiada hem de yurt içindeki yarışmalarda hak ettiği takdiri görmesinin kendilerini çok gururlandırdığını belirtt.
Murat Erkan - 15.9.2020
BTK'nin kuruluşunun 20. yıl dönümü etkinliği
"Ülkemize 50 milyar liralık yatırım yaptık" Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan da Türkiye'nin Turkcell'i olarak kuruluşlarından bu yana lisans bedelleri, kule ve baz istasyonları, fiber ekipmanları ve kazıları, veri merkezleri, yerli ve milli dijital ürünler de dahil ülkeye 50 milyar liralık yatırım yaptıklarını, bu yatırımların her geçen gün arttığını söyledi.
Murat Erkan - 2.9.2020
Türkiye'nin genç yetenekleri Turkcell'de hayallerine kavuştu
"Turkcell olarak en yetenekli 150 gencimizi daha ailemize kattığımız için çok mutluyuz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, GNÇYTNK programının genç istihdamına katkı sağlamasının yanı sıra, Türkiye'nin dijital dönüşümüne yön verecek yeni insan kaynağının yetişmesi açısında da büyük önem taşıdığını belirtti.
Murat Erkan - 28.8.2020
Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan 532 günü geride bıraktı
Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, genel müdürlük görevindeki 532. gününü geride bıraktı.
Murat Erkan - 21.8.2020
Turkcell Superbox müşteri sayısı 500 bini aştı
"Türkiye'nin her köşesine fiber götürmek gerekiyor" Açıklamada konuya ilişkin değerlendirmeleri yer alan Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, şirket olarak ana odaklarından birisinin de müşterileri sürekli yenilikçi teknolojilerle buluşturmak olduğunu bildirdi.
Murat Erkan - 14.8.2020
Turkcell'den 13,6 milyar TL ile tüm zamanların en iyi yarıyıl geliri
Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, "Güçlü büyümesini 2020'nin ikinci çeyreğinde de sürdüren Turkcell Grubu, yılın ilk yarısında konsolide bazda toplam gelirlerini, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 14,5 artışla 13 milyar 582 milyon TL'ye çıkararak en iyi ilk 6 ay gelirlerini elde etmiş oldu.
Murat Erkan - 21.7.2020
Turkcell 6 ayda 3 bin 149 kişiyi istihdam etti
Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Turkcell'in Türkiye'nin en büyük işverenlerinden biri olduğunu belirterek, yurt içi ve yurt dışındaki grup şirketleriyle birlikte 22 bini aşkın kişiye istihdam sağladıklarını bildirdi.
Murat Erkan - 20.7.2020
Turkcell Paycell'e "Hazır Limit" özelliği eklendi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, Paycell Hazır Limit özelliğinin, Turkcell'in tech-fin alanındaki öncülüğünü bir adım öteye taşıdığını bildirdi.
Murat Erkan - 13.7.2020
Son dakika haberleri... Turkcell'den esnafa sabit internet desteği
"SEKTÖRÜMÜZDE BİR İLKE İMZA ATARAK KÜÇÜK ESNAFIMIZIN İLETİŞİM İHTİYAÇLARINA DESTEK OLUYORUZ" Konuyla ilgili değerlendirmesinde Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan şunları söyledi: "Türkiye'nin Turkcell'i olarak, ülkemizin can damarı esnafımızı bir nebze olsun rahatlatmak amacıyla kendilerine özel can suyu destek paketi sunuyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Erkan Haberleri | Murat Erkan Kimdir - Haberler - Murat Erkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Erkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Yapay zeka teknolojileri Türkiye'ye değer katıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 22:24:49. #1.14#
title