MUHARREM SARIKAYA HABERLERİ

Muharrem Sarıkaya Haberleri

Muharrem Sarıkaya haber, Muharrem Sarıkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muharrem Sarıkaya 21.7.2020
Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir'den ziyaretler
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Metin Demir ve Oda Genel Sekreteri Muharrem Sarıkaya, firma ziyaretlerinde bulundu.
Muharrem Sarıkaya 26.5.2020
Bodrum Kaymakamlığından "VIP araçlarla seyahat kısıtlamasının delindiği" iddiasına açıklama...
İlçenin giriş ve çıkışlarında her gün ve sürekli, çok sayıda aracın kontrole tabi tutulduğuna işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "İlçemize yasal olmayan yollarla gelinmesi söz konusu değildir. Açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Bodrum Belediye Başkanının münferit bir tespiti varsa bu ve benzeri durumları öncelikle Kaymakamlığımıza bildirmesi gerekirdi. İlçemize yazıda ifade edildiği gibi organize şekilde yasal olmayan bir geliş söz konusu değildir. Yasal izinlerini alarak gelenler ise ilimizdeki birçok noktada kontrolden geçmektedir." Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, "Şehirler arası yasağa VIP araçlı çözüm" başlığıyla yayımlanan yazısında, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ile yaptığı görüşmeyi aktarmıştı.
Muharrem Sarıkaya 3.2.2020
CHP MYK toplantısı
Faik Öztrak, şunları kaydetti: "Bu şirketin iştigal konusu gaz dağıtımı ve boru döşemek. Buna nasıl gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsü verilebiliyor? Bu statü değişikliğini nasıl yapabildi? Bu statü değişikliğiyle bu şirket önemli vergisel imtiyazlara nasıl kavuştu? Boru döşeyen bir şirkete gayrimenkul yatırım ortaklığı statüsünü vermek için mevzuatın bu kadar esnetilmesinin nedeni nedir? Bu statüyü aldıktan sonra bu şirketin 2017'de vergi matrahı gözükmüyor? Bu esnetme nedeniyle devletin vergi kaybı ne kadardır?" Bu imtiyazlı şirket, Başkent Gaz, Kızılay'a 8 milyon dolarlık şartlı bir bağış yapıyor. Yaptığı bağışın 75 bin dolarını, şerefiye payı olarak, Kızılay'a 'sen kullan' diyor. Geriye kalan 7 milyon 925 bin doları ise Ensar Vakfı'na 'yurt yapmak için gönder' talimatı veriyor. Çelişkiler, tutarsızlıklar işte tam da bu noktada başlıyor." "Kızılay neden paravan olarak kullanılıyor?" Gazeteci Muharrem Sarıkaya'nın 8 milyon dolarlık bağışı yapan iş adamına, "Bu bağışın Türgev'in New York'taki yurduna gideceğini biliyor muydunuz?" diye sorduğunu, iş adamının cevabının ise "hayır" olduğunu aktaran Öztrak, şöyle konuştu: "Ama iş adamının sahibi olduğu Başkent Gaz'ın kamuoyuna yaptığı açıklama iş adamını yalanlıyor.
Şu an buradasınız: Muharrem Sarıkaya Haberleri | Muharrem Sarıkaya Kimdir - Haberler - Muharrem Sarıkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muharrem Sarıkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Sosyal medya şirketlerinden sadece Twitter, Türkiye'de temsilci bulundurmayı k
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 15:43:09. #1.15#
title