Muğla Parkta Bulunan Çanta Polise Teslim Edildi

Muğla Parkta Bulunan Çanta Polise Teslim Edildi

Parkta bulunan çanta polise teslim edildiMUĞLA'nın Marmaris Belediyesi'nde görevli 2 özel güvenlik personeli, bir parktaki bankta, içinde 2 bin 426 dolar ile çeşitli evraklar olan el çantası buldu.

Parkta bulunan çanta polise teslim edildi

MUĞLA'nın Marmaris Belediyesi'nde görevli 2 özel güvenlik personeli, bir parktaki bankta, içinde 2 bin 426 dolar ile çeşitli evraklar olan el çantası buldu. Çanta ve içindekiler, tutanakla polise teslim edildi.

Marmaris Belediyesi'nin özel güvenlik görevlileri 36 yaşındaki Ali Tonguç Oktay ve 28 yaşındaki Ali Şadan, bugün saat 00.15 sıralarında, Atatürk Caddesi'ndeki Türkmenistan Parkı'nda devriye görevindeyken, bir bankın köşesinde, deri kadın el çantası gördü. Unutulan çantayı kontrol eden güvenlik görevlileri, içinde bir miktar dolar ile çeşitli evraklar olduğunu tespit etti. Durumu müdürlerine bildiren güvenlik görevlileri, çanta içindeki beyaz zarfı açarak nüfus cüzdanı ile bir telefon numarası buldu. Çantanın, Yunanistan'ın Rodos Adası'nda yaşadığı öğrenilen Velat Coner'e ait olduğu anlaşıldı. Güvenlikçiler, zarfta yazılı cep telefonu numarasını birçok kez aramasına rağmen cevap alamadı. Çantanın içinden çıkan 2 bin 426 dolar, bir telefon kartı hattı, nüfus cüzdanı ve çeşitli evraklar, tutanakla polis ekiplerine teslim edildi.

Marmaris Belediyesi'nin özel güvenlik personeli Ali Tonguç Oktay, "Mesai arkadaşımla beraber rutin devriyemizi yaparken oturma grupları üzerinde kadın çantası gördük. Çanta ve çantanın içindeki zarfta baktığımızda ABD doları ve çeşitli evraklar ile kartlar vardı. Çıkan telefon numarasını aradık ama cevap alamadık. Yoğun kalabalığın içinde çantanın dokunulmaması şaşırtıcı. Tutanakla çanta ve içindekileri polise teslim ettik" dedi.