Müge Anlı'da eşinin pideciye kaçtığını öğrenen adam sinir krizi geçirdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Müge Anlı'da eşinin pideciye kaçtığını öğrenen adam sinir krizi geçirdi

Haberler.com / Emre İliksiz - Haberler | Magazin

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısıyla yıkıldı. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini söylemesiyle kendini yerlere atan adam, kafasını defalarca zemine vurdu. Bu sırada "Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim" diyen Kıyak, stüdyodakiler tarafından dışarı çıkarıldı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak, günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak'ın bulunabilmesi için yardım istedi. Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini ifade eden Kıyak, Zehra'yı daha önce başka erkeklere defalarca çıplak fotoğrafını atarken yakaladığını da söyledi.

Eşinin geri dönmesi için adeta yalvaran adam, "Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes hata yapar ben affederim. Güzel karım, melek karım lütfen dön geriye... Sana kına gecesi yaptım. Helali hoş olsun...Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun" dedi.

Ancak Serkan Kıyak gelen telefon bağlantıları ile adeta yıkıldı. Yayına telefonla bağlanan Zehra'nın komşusu Rümeysa isimli kişi, Zehra'nın kendisini arayarak karşı komşuları pideci Gökhan'la kaçtıklarını ifade etti. Daha sonra yayına bağlanan Zehra ise Serkan'ı ve ailesini istemediğini söyledi.

Yaşananları kaldıramayan Serkan Kıyak, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" diyerek kendini yerlere attı.

Kafasını birkaç defa da zemine vuran Kıyak, Müge Anlı'nın ekipleri tarafından stüdyodan çıkarıldı.

Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Müge Anlı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (18)
PALA BABA :2. Tülay geri dön vakası, senaryo Cevap Yaz 11 1 Yayından Kaldır
uCube :Ah be güzel kardeşim, değer mi? Bir kadın için, şu yaptıklarına değer mi? Sal gitsin, sana bunu yapan, diğer adama ne yapmaz. Sen hayatının güzelliklerini yaşa, boşver giden gittiği ile kalsın. Evladına babalık yap, yetiştir onu, gerisini Allah'a havale et. ;)) Cevap Yaz 7 54 Yayından Kaldır
senar:Şu televizyonda yaptığın hareketlere bak, karın rezillik yapmış halen gel diye yerlere vurdun kendini. Nasıl bir erkeksin, onurun haysiyetin yokmu senin öyle bir kadın için kendini yerlere atiyorsun. Müge hanım bu adamı bir daha almasın o programa, nasıl bir rezalet ya bu. Kadın geliyorum dese kabul edecek birde. Valla kadının yaptığı rezaleti unuttum adamın halini görünce. Kimse kusura bakmasın üzülmedim bile. Azcik onurun olsun ve kardeşim, Cevap Yaz 15 35 Yayından Kaldır
Tüm 18 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title