Milletvekili Babaoğlu, Hüyük'ü Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Milletvekili Babaoğlu, Hüyük'ü Ziyaret Etti

AA - Haberler | Güncel
Milletvekili Babaoğlu, Hüyük'ü Ziyaret Etti

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Hüyük ilçesini ziyaret etti.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Hüyük ilçesini ziyaret etti.

Babaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Yüksel Taşkesen ile Hüyük'ün bazı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretinin ardından gazetecilere açıklama yapan Babaoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam eden gazi Meclis'in geçen hafta yoğun çalışmalarını tamamlayarak tatile girdiğini söyledi.

Babaoğlu, "İlçeyi ziyarette bir taraftan projeleri yerinde inceliyoruz, bir taraftan seçim dönemleri dışında da halka söz verdiğimiz gibi bir araya gelerek sorunları dinleyip çözüm önerilerini konuşuyoruz. Bugüne kadar Hüyük'e yaptıklarımızı anlatıyoruz." ifadelerini kullandı.

Babaoğlu, şöyle devam etti:

"Bundan sonraki süreçte yapacaklarımızın yol haritasını çıkarıyoruz. Zorunlu kalmadıkça hemşehrilerimizin masraf yapıp Ankara'ya gelmesinin önüne geçerek yerinde veya telefonla dinleyerek sorunları çözüme ulaştıracağız, demiştik. Yaklaşık bir yılı geride bıraktık. Geçen süre zarfında koruduğumuz bu anlayışı bundan sonra da devam ettireceğiz."

Babaoğlu, gelecek hafta Hüyük'te yeni gölet yapım çalışmaları için Konya Ovası Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanlığı yetkililerinin ilçeyi ziyarete geleceğini kaydetti.

Suludere Göleti'nde incelemelerde bulunan Babaoğlu, mahalle sakinlerinin taleplerini aldı.

Suludere Göleti ve Başlamış Mahallesi Göleti'nin bakım onarımı için ilgili kurumlarla görüştüğünü beliten Babaoğlu, ardından Kıreli, Burunsuz, İmrenler ve Selki Mahalleleri'ne giderek, halkla buluştu.

AA - Son Dakika Haberleri
title