MEHMET BABAOĞLU HABERLERİ

Mehmet Babaoğlu haber, Mehmet Babaoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Babaoğlu

Mehmet Babaoğlu

Doğum Yeri Konya /
Doğum Tarihi 1.1.1965

Mehmet Babaoğlu Kimdir ?

1965 yılında Konya'da doğan Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu Doğanhisar İmam-Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Lisans eğitimini 1987 yılında Eğe Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü'nde, yüksek lisans çalışmasını Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü'nde tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Babaoğlu - 30.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Taşyaka Mahallesi Sanayi Sitesi'ndeki Mehmet Babaoğlu'na ait ısı yalıtım atölyesinde, dün saat 19.
Mehmet Babaoğlu - 20.02.2019
Alanya'da Cumhur İttifakı Meclis Listesini Teslim Etti
33 kişilik Meclis Üyesi Aday listesi şu isimlerden oluştu: "Fahrettin Kerim Aydoğan, Mehmet Ali Kiriş, Ali Şahin, Alper Birer, Fatma Melike Nazifoğlu, Paulina Müftüoğlu, Tunahan Kasapoğlu, Muammer Özbudak, Mehmet Ali Tekin, Bilal Azak, Kerem Ertekin, Meliha Aras Erdoğan, Mustafa Sümbül, Ahmet Dayanc, Nuri Tokuş, Arif Tok, Emine Çalış, Kayahan Balta, Alirıza Kayacı, Mehmet Babaoğlu, Mehmet Şenli, Merve Baysal, Mustafa Keşioğlu, Uğur Oğuz, Erkan Cebeci, Tuncay Sarmaz, Ahmet Erişmen, Fatma Ünal Akan, Cengiz Toksöz, Mehmet Akman, Şenay Demirtaş Akın, Özlem Payalıoğlu, SevdaÖzaslan.
Mehmet Babaoğlu - 05.11.2018
Genç Çiftçiler" Konya'da Buluştu
Katıksız, projenin hazırlanmasında öncülük yapan AK Parti 26. Dönem Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ile Beyşehir'deki programa destek veren Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun'a teşekkür etti.
Mehmet Babaoğlu - 21.10.2018
Genç Çiftçiler" Şanlıurfa'da Bir Araya Geldi
Her üniversite mezununun kamudan iş beklemesi ve kırsal alanlardan kentlere göç ettikten sonra bir daha kırsala dönmek istememesinin kentsel alanlardaki kabalıkları arttırırken kırsal alanların da boşalmasına neden olduğunu aktaran Katıksız, şunları kaydetti: "Kırsalımız, köylerimiz boşalıyor. Her göç eden genç kırsaldaki üretimin biraz daha azalmasına neden oluyor. Üretimden koptukça ekonomik açıdan yoksullaşıyoruz. Ortak bir motivasyona ihtiyacımız var. Anadolu'nun yükünü hep birlikte sırtlayarak dünyanın gelişmiş ülkeleriyle rekabet edebileceğimiz bir motivasyona ihtiyacımız var. Hayata geçirdiğimiz projemizle bir hayal koyduk ortaya. Üretimdeki katma değeri arttırırken, her gün biraz daha biriken işsizlik rakamlarını minimize etmek için gençliğin kırsaldaki üretim sürecine dahil olmasını sağlamalıyız. Bugün Şanlıurfa'da farklı yaş aralıklarından, farklı eğitim seviyelerinden, farklı şehirlerden bir araya gelen 30 temsilci gençler tarımsal üretime yönelmek için ne tür ihtiyaç ve beklentileri olduğunu kendilerinden alıyoruz. Projemize destek olan kurum kuruluşlara ve Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu Hocamıza teşekkür ediyorum.
Mehmet Babaoğlu - 14.05.2018
Konya'dan Kısa Kısa
AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu, Beyşehir'de TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir ilçesinde bazı dış mahalleleri ziyaret etti.
Mehmet Babaoğlu - 09.05.2018
Türkiye-Afrika Ekonomi Forumu Konya'da Yapıldı!
Programa AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik ile Afrika ülkelerinden bakanlar, büyükelçiler ve iş adamları katıldı.
Mehmet Babaoğlu - 01.05.2018
Beyşehir Gölü Revizyon Çalışmalarında Sona Gelindi
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir Gölü Milli Parkı'na ilişkin revizyon çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu belirtti.
Mehmet Babaoğlu - 28.04.2018
Beyşehir'de Çok Amaçlı Spor Sahası Açılışı
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, açılışta yaptığı konuşmada, sahanın gençlerin spor yapmasını sağlayacak önemli bir alan olduğunu söyledi.
Mehmet Babaoğlu - 27.04.2018
Milletvekili Babaoğlu Beyşehir'de
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir'de muhtarlarla buluştu.
Mehmet Babaoğlu - 16.04.2018
Beyşehir'den Kısa Kısa
Toplumun her kesimi gibi sanayi esnafıyla gelen davetler üzerine zaman zaman bu tür istişare toplantıları yaptıklarını ifade eden Özaltun, şunları kaydetti: "Bu ziyaretlerde hem talepleri dinliyor hem de hizmetlerimizi anlatıyoruz. İlçe genelinde göle kıyısı olan yerleşim merkezlerinde Beyşehir Gölü Milli Parkı'ndan kaynaklanan yapılaşmayla ilgili sorunlar var. Milletvekilimiz Mehmet Babaoğlu'nun destekleriyle ilgili bakanlıklar nezdinde yaptığımız girişimlerin ardından milli parkın sınırlarında yapılması planlanan daraltmayla bu sorunlar da ortadan kalkmış olacak.
Mehmet Babaoğlu - 04.04.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplandı.
Mehmet Babaoğlu - 29.03.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplandı.
Mehmet Babaoğlu - 20.03.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
Komisyon, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplandı.
Mehmet Babaoğlu - 20.03.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplandı.
Mehmet Babaoğlu - 20.03.2018
Konya 16. Tarım Fuarı Açıldı
Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ise "Gerçekten Konya kabuğunu yırtan bir şehir.
Mehmet Babaoğlu - 15.03.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplanan TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda tasarının görüşmelerine devam edildi.
Mehmet Babaoğlu - 15.03.2018
DSİ Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Tasarı Komisyonda
AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu başkanlığında toplanan TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonunda, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğünün Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine devam ediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Babaoğlu Haberleri | Mehmet Babaoğlu Kimdir - Haberler - Mehmet Babaoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Babaoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Alanya Belediyesi'nin faaliyet raporu meclisten geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 15:05:42. #1.13#

title