MİKAİL SÜLÜK HABERLERİ

Mikail Sülük haber, Mikail Sülük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mikail Sülük

Mikail Sülük

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1980 - ...

Mikail Sülük Kimdir ?

1980 yılında Malatya, Pütürge´de doğdu. İlkokulu Pütürge´de, liseyi ise İstanbul´da tamamlayarak, kariyerine İstanbul’da başladı. 2001 yılında kurulan ve merkezi Amerika’da bulunan York University, İşletme Yönetimi Bölümü’nde eğitim gördü. Tekstil konusunda kendini geliştirerek, İtalya´da 6 ay Moda - Tekstil ve Tasarım eğitimleri aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mikail Sülük - 6.6.2020
Malatya Valisi Baruş Pütürge'deki depremzedeleri ziyaret etti
Baruş'a, Pütürge Kaymakamı Recep Aydın, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, AFAD İL Müdürü Mustafa Türker ve diğer ilgililer eşlik etti.
Mikail Sülük - 10.2.2020
Kamu Başdenetçisi Şeref Malkoç, deprem bölgesinde incelemelerde bulundu
Malkoç, beraberindeki Malatya Vali Yardımcısı Mustafa Şahin, Pütürge Kaymakamı Recep Aydın ve Belediye Başkanı Mikail Sülük ile depremde hasar gören Pütürge ilçesindeki çadır ve konteynerlerde yaşayan depremzedeleri ziyaret etti.
Mikail Sülük - 25.1.2020
Elazığ'daki depreme ilişkin haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Ekiplerin bölgede gerekli çalışmaları yaptığını aktaran Baruş, şunları kaydetti: "Kurtarma ekiplerimiz olay yerine intikal ettiler, AFAD ekiplerimiz çalışmalarına başladılar. Yine Kızılay ve AFAD'dan çadır talebinde bulunduk. Doğanyol ve Pütürge ilçemizde bütün köylerimizle irtibat kurduk. İl merkezimizde, Pütürge ve Doğanyol ilçelerimizde sağlam durumda olan okullarımızı vatandaşlarımızın geçici barınması için açtık. Yine Pütürge ilçemizde de yaklaşık 400 kapasiteli yurdumuzu vatandaşlarımızın barınması için açıyoruz, çadırlar olay yerine sevk edildiğinde hemen kurulumuna başlayacak. İl merkezimizde vatandaşlarımızı barındırmak üzere otellerde ve misafirhanelerde yeteri kadar yerimiz var. Yine eski geçici barınma merkezinde konteynerlerimiz var, orada da yaklaşık 5 bin vatandaşımızı barındıracak yerimiz var. İnşallah bu geceyi sağlıklı bir şekilde atlattıktan sonra vatandaşlarımızı sağlıklı bir şekilde barınma merkezine aktardığımızda, daha rahatlamış olacağız." - Pütürge Belediye Başkanı Sülük'ten açıklama Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ise "Bize ulaşan bilgilere göre şu ana kadar Pütürge'de göçük altında kalan yok.
Mikail Sülük - 25.1.2020
Elazığ'daki depreme ilişkin haberlerimizi derleyerek yeniden yayımlıyoruz.
Ekiplerin bölgede gerekli çalışmaları yaptığını aktaran Baruş, şunları kaydetti: "Kurtarma ekiplerimiz olay yerine intikal ettiler, AFAD ekiplerimiz çalışmalarına başladılar. Yine Kızılay ve AFAD'dan çadır talebinde bulunduk. Doğanyol ve Pütürge ilçemizde bütün köylerimizle irtibat kurduk. İl merkezimizde, Pütürge ve Doğanyol ilçelerimizde sağlam durumda olan okullarımızı vatandaşlarımızın geçici barınması için açtık. Yine Pütürge ilçemizde de yaklaşık 400 kapasiteli yurdumuzu vatandaşlarımızın barınması için açıyoruz, çadırlar olay yerine sevk edildiğinde hemen kurulumuna başlayacak. İl merkezimizde vatandaşlarımızı barındırmak üzere otellerde ve misafirhanelerde yeteri kadar yerimiz var. Yine eski geçici barınma merkezinde konteynerlerimiz var, orada da yaklaşık 5 bin vatandaşımızı barındıracak yerimiz var. İnşallah bu geceyi sağlıklı bir şekilde atlattıktan sonra vatandaşlarımızı sağlıklı bir şekilde barınma merkezine aktardığımızda, daha rahatlamış olacağız." Pütürge Belediye Başkanı Sülük'ten açıklama Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük ise "Bize ulaşan bilgilere göre şu ana kadar Pütürge'de göçük altında kalan yok.
Mikail Sülük - 24.1.2020
Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük: "Bize ulaşan bilgilere göre şu ana kadar Pütürge'de göçük...
Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük: "Bize ulaşan bilgilere göre şu ana kadar Pütürge'de göçük altında kalan yok."
Mikail Sülük - 31.3.2019
Malatya'nın Pütürge İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Malatya'nın Pütürge ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Mikail Sülük kazandı.
Mikail Sülük - 13.3.2019
Mikail Sülük, Pütürge'yi Doğu'nun İnci Yapmak İstiyor
Pütürge'yi Türkiye'de oy rekoru, Doğu da ise hizmet rekoru kırma hedefini ortaya koyan AK Parti Pütürge Belediye Başkan Adayı Mikail Sülük, yerel kalkınma hamlesini başlatarak Pütürge'yi doğunun incisi haline getirmek istiyor.
Mikail Sülük - 4.3.2019
Mikail Sülük'ten İstihdam Sözü
AK Parti Pütürge Belediye Başkan adayı Mikail Sülük ve beraberindeki AK Parti İlçe teşkilatı, Yiğen, Üran, Aliçeri, Aşıktarla, Üçyaka mahallelerini gezdi.
Mikail Sülük - 3.3.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Malatya'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
12
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mikail Sülük Haberleri | Mikail Sülük Kimdir - Haberler - Mikail Sülük haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mikail Sülük kimdir, hayatı ve biyografisi. Son Dakika: Malatya Pütürge'de 4,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 15:28:44. #1.14#
title