Merve Boluğur Kalbini Engin Öztürk'e Kaptırdı

Merve Boluğur Kalbini Engin Öztürk'e Kaptırdı

Popçu Murat Dalkılıç'tan ayrılan ünlü oyuncu, "Muhteşem Yüzyıl"da birlikte rol alacağı Engin Öztürk ile yeni bir ilişkiye başladı.

Merve Boluğur Kalbini Engin Öztürk'e Kaptırdı

Yaz tatilini popçu Murat Dalkılıç ile birlikte Bodrum'da geçiren güzel oyuncu Merve Boluğur'a yeni sezon uğurlu geldi. Murat Dalkılıç'ı çoktan unutan Boluğur, şu sıralar hem aşk hayatında hem de iş hayatında hareketli günler yaşıyor.

Biten dizisinin ardından 'Muhteşem Yüzyıl'ın kadrosuna katılan Boluğur, yeni rolü için 8 kilo almayı kabul ederek gündeme gelmişti. Güzel oyuncunun yeni diziyle birlikte yeni bir aşka yelken açtığı da ortaya çıktı.

ŞİMDİLİK GİZLİ YAŞIYORLAR

Merve Boluğur'un yeni yakışlısı ise aynı diziye bu sezon katılan ve Kıvanç Tatlıtuğ'a benzetilen oyuncu Engin Öztürk. İddialara göre iki haftadır süren çekimlerde yakınlaşan ikili, bir anda yıldırım aşkına tutuldu. İlişkilerini şimdilik gizli yaşamayı tercih eden Boluğur ve Öztürk, set dışında da sürekli bir araya geliyor. İkilinin buluşmak için popüler mekanlar yerine bilinmeyen yerleri tercih ettikleri öğrenildi.

Merve Boluğur işadamı Burak Mursaloğlu'ndan ayrıldıktan sonra popçu Murat Dalkılıç'la birlikte olmuştu. İkilinin Bodrum kaçamağı objektiflere yansımıştı.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr