'Men Of The Year 2015' Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

"Men Of The Year 2015" Ödülleri İçin Geri Sayım Başladı

Bültenler - Haberler | Magazin

GQ Türkiye, 2015'te başarıları ve tarzlarıyla dikkat çeken erkekleri ve yılın kadınını seçti.

GQ tarafından dünya çapında 20 yıldır sürdürülen ve Türkiye'de Akmerkez ana sponsorluğunda, bu yıl dördüncü kez düzenlenecek "GQ Türkiye Men of the Year" ödül töreni 3 Aralık Perşembe akşamı, Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorous'da gerçekleşecek.

Her biri kendi alanında başarılı 12 erkek ve bir kadının ödüllendirileceği gecede Yılın Uluslararası Starı Akmerkez Özel Ödülü'nü tüm dünyada ilgiyle izlenen ve ülkemizde e2'de yayınlanan "The Walking Dead" dizisinde canlandırdığı Daryl Dixon rolüyle tanınan Norman Reedus alırken Yılın Adamı ödülü de Arda Turan'ın oluyor. Bu yıl, Yılın Kadını ise Türk pop müziğinin en başarılı kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Sıla almaya hazırlanıyor.

Yılın en prestijli etkinliklerinden biri olan; iş, sanat, moda ve eğlence dünyasının önemli isimlerin davetli olduğu gecenin sunuculuğunu ise bu yıl Türkiye'nin alanında en başarılı kadınlarından biri olan Burcu Esmersoy üstlenecek.

Akmerkez ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek GQ Men Of The Year gecesinde ödül alacak isimler davete, ulaşım sponsoru Volkswagen tarafından getirilecek. Yüzyılı aşkın süredir İtalyan zarafetini temsil eden lüks saat ve kalem markası Montegrappa ve lüks erkek giyimin öncü markalarından Hugo Boss, Men of The Year 2015'in sponsorları arasında yer alıyor.

İKON: CEM YILMAZ

YILIN ADAMI: ARDA TURAN

YILIN KADINI: SILA

YILIN ULUSLARARASI STARI: NORMAN REEDUS

YILIN STİL SAHİBİ ERKEĞİ: RIFAT ELHADEF

STİL İKONU: FARUK SÜREN

YILIN ULUSLARARASI MODELİ: JON KORTAJARENA

YILIN YÜKSELEN YILDIZI: ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL

YILIN YÖNETMENİ: EMİN ALPER

YILIN SPORCUSU: CEDİ OSMAN

YILIN ŞEFİ: ARDA TÜRKMEN

YILIN ÇIKIŞ YAPAN MÜZİSYENİ: EDİS

YILIN SIRADIŞI BAŞARISI: METE ATATÜRE

Bültenler - Magazin Haberleri
500